Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości G&P

Świat, 30.03.2009, h. 23:15, dodał: Promant
11

Na stronie firmy G&P pojawiły się nowe akcesoria oraz zapowiedź repliki M4 Fighting Cat (Fix Stock).



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie firmy G&P zaprezentowano nowe akcesoria. Na rynek trafia nowa wersja, klasycznych, 6-cio pozycyjnych kolb do replik M4. Nowy model kolby pomieści akumulator 11.1v 1200mAh Li-Poly. Dostępne będą trzy wersje kolorystyczne: czarna, oliwkowa oraz piaskowa.

 

 

 

 

Wykonana ze stali podstawa muszki typu QD [CNC].

 

 

Latarka taktyczna na szynę RAS: VLI X9 CREE LED. Waga: 470g. Moc: 170 lumenów. W komplecie przycisk żelowy oraz 3 baterie CR123A.

 

 

Na stronie producenta znalazła się także zapowiedź repliki full metal M4 Fighting Cat, tym razem w wersji z kolbą stałą. Waga: 3550g. Pojemność magazynka: 130BB. Długość lufy wewnętrznej: 180mm. Prędkość początkowa: 260-265fps (0.8J) na 0.25BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KrYzYs13 31.03.2009, h. 00:17 KrYzYs13
Nie wiem ... jakoś nie podobają mi się emki niewiele większe od pistoletu ;p
Hypki 31.03.2009, h. 01:37 Hypki
Jakieś kiepskie żarty... :/ Każda składana kolba od eMki zmieści Li-Po o takich parametrach (np. te pakiety które ma w swojej ofercie King Arms lub o identycznych wymiarach Firefox)
Promant 31.03.2009, h. 09:49 Promant
Co jest żartem, że podali jaką baterię zmieści? Zwyczajna informacja z opisu.
Ray 31.03.2009, h. 09:51 Ray
Ale przy rozsuniętej do końca kolbie czy możesz ją zsunąć? O pierwszym rozwiązaniu już dawno czytałem, ale bardziej interesowałoby mnie to drugie, bo najwygodniej jak mam tylko lekko rozsuniętą.
Moses 31.03.2009, h. 10:04 Moses
Ray tak mozesz. Pakiet Lipo 7.2 bodajze miesci sie w rurze, wiec w zaden sposob nie rzutuje na pozycje kolby
Ziomek08 31.03.2009, h. 13:32 Ziomek08
Śmieszne są te nazwy tych krótkich eMek xD, a ta kolba tak średnio wygląda, jak by zrobili coś na wzór tych z C8
Zachar 31.03.2009, h. 14:30 Zachar
Taki mały Colt i ponad 3,5kg wagi ?
shank 31.03.2009, h. 15:31 shank
Widocznie posiada duże stężenie lansu, lans jest ciężki
Placek 31.03.2009, h. 19:03 Placek
to prawda, mam replikę długości 50cm, a waży prawie 5 kilo, pewnie też przez lans, bo każdy chce wywalić kilka kulek.
stalker190 31.03.2009, h. 23:20 stalker190
To ładny lans 50 cm i 5 kilo! ja mam stałą kolbe ,aku 12v, metal body i lufe zew, tłumik 250/55 mm metal, koli, wszystko ma metr waży 4,300 i ja marudze! Kolby stałe dają pole manewru do montowania sporych aku a krótkie dodają optycznej masywności( co mi się podoba ) i nie dynda worek z batką
Zachar 01.04.2009, h. 12:14 Zachar
Ale to jest naprawdę dziwne, bo nawet ostra M4 tyle nie waży (około 3.1kg).

OT:
Jeśli chodzi o licytację, to mam replikę 79cm ze złożoną kolbą i 7,5kg wagi.
Nie ma co, lans jest ciężki