Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki ASG

Świat, 30.03.2009, h. 22:49, dodał: Promant
16

VFC: zapowiedź AEG SR16 Defender. CA: M15 w wersji 2009. G&G: MP5SD. RedWolf Airsoft: KSC P230 (HW).



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company zapowiedziała nową replikę z serii SR AEG: SR16 Defender. Kompaktowa emka określona jest jako 5.56 Tactical Stubby.

 

 

 

 

Firma Classic Army poinformowała o nowej serii replik M15, w wersji 2009. Nowe modele nadganiają lukę powstałą między starymi wersjami emek CA i obecnymi produktami konkurencji. Posiadają one funkcjonujący bolt catch, 7mm łożyskowanie gearbox'a i korpusy nowego typu.

 

 

G&G zaanonsowało repliki MP5SD.

 

 

Materiał: aluminium, magnez, stal, cynk, nylon i plastik. Waga: 2550g. Długość: 775mm. Magazynek o pojemności 200BB. Prędkość początkowa: 90-100m na sekundę.

 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft można nabyć, zapowiedzianą niedawno w newsach, replikę firmy KSC: P230 (HW). Prędkość początkowa: 175fps na HFC134a. Cena: 165USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gb-tech.com.tw

www.airsoft-news.eu

www.b2b.guay2.com

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mormaeglin 30.03.2009, h. 22:52 Mormaeglin
Prawie Makarow, prawie robi dużą różnicę.
cfaniak1 30.03.2009, h. 23:17 cfaniak1
ehh to Mp5
Zielarz 31.03.2009, h. 00:13 Zielarz
Mmmm nowe eMki od CA, a chciałem kupić AKMS od G&G xD
Prezes_____ 31.03.2009, h. 08:05 Prezes_____
Zobaczymy jakie będąte emki, no ale brzmi obiecująco
Moses 31.03.2009, h. 10:02 Moses
Jestem wielkim fanem M4/M16 ale to co zaczynaja wyprawiac z nimi producenci w glowie sie nie miesci (pije do SR16)
heriann 31.03.2009, h. 12:16 heriann
Co takiego wyprawiają z nimi producenci?
cziman 31.03.2009, h. 13:05 cziman
175 fps - to jak się rzuca czy jak się strzela?
scynek 31.03.2009, h. 15:59 scynek
"Materiał: aluminium, magnez, stal, cynk, nylon i plastik."
Normalnie jeszcze chyba nie było tylko ołowiu i miedzi... Ale te 175 fps to naprawdę mało...
uzi43 31.03.2009, h. 16:08 uzi43
Panowie! Ale te 175fps na HFC134a, na GG więcej mieć będzie!
Promant 31.03.2009, h. 21:18 Promant
Większość replik pistoletów GBB ma na GG między 250, a 300fps.
I ten też tyle będzie miał na mocnym gazie.
Ownage 31.03.2009, h. 23:03 Ownage
OMFG!!1 Znowu super M4 CQB. Pewnie w rzeczywistosci taki dziwaczny wymysl nie bylby skuteczny...ba nawet bym sie zastanawial czy pocisk by uzyskal jakakolwiek zadowalajaca predkosc wylotowa... Ale co tam, slowo CQB dzisiaj jest tak modne i lansiarskie ze wszystko dzisiaj musi zawierac w nazwie CQB zeby fajniejsze bylo. Juz nawet Barreta zrobili CQB to dlaczego by nie dac M4 2 calowej lufy? Bylo by jeszcze bardziej CQB! Z niecierpliwoscia czekam na M60 CQB i 20mm armate automatyczna Nexter 20M621... z jak najwieksza iloscia superfajnych akcesorii i 4 metrami bierzacymi R.IS.ow....
Promant 31.03.2009, h. 23:21 Promant
I co? Ulżyło Ci?
stalker190 31.03.2009, h. 23:29 stalker190
Ownage! Litości! W rzeczywistości skuteczny?!!! $3
Ownage 01.04.2009, h. 11:19 Ownage
Satlker190, teraz pozostaje tylko pytanie "po jaka cholere jakies smieszne ultrakrotkie M4 kiedy to na rynku mamy bardzo zadowalajacy wybor wszelkiej masci pistoletow maszynowych?" Moim zdaniem wiekszosc pistoletow maszynowych bedzie duzo skuteczniejsza, rzeklbym nawet, iz wiele z nich bylo by podobnie celne a tym samym mniejsze, lzejsze, posiadajace lepsze skupienie przy strzelaniu seria i co chyba najwazniejsze - stabilniejsze.
stalker190 01.04.2009, h. 12:13 stalker190
W jakimś celu robią. Zasięg ,celnośc i przebijalnośc ochron osobistych zawsze będzie większa od pocisku pistoletowego nawet gdyby lufa miała 3cale a dobór broni to wiele czynników bo po chlere robią Mki ne naboje pistol 9mm?
stalker190 02.04.2009, h. 01:19 stalker190
Dla potwierdzenia $3