Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 29.03.2009, h. 20:22, dodał: Promant
23

VIVA Arms: AEG Mg34 w sprzedaży. RedWolf Airsoft: przedsprzedaż repliki ASG AEG Ares TAR-21. RSOV: A.C.M. c-mag do AK. Airsoft Gas Blowbacks: Daytona Gun GBB AK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po cichu, bez fanfar, i niestety bez jakichkolwiek szczegółów, cztery dni temu pojawiła się w sprzedaży detalicznej replika full metal firmy VIVA Arms: Mg34. Replika jest dostępna na stronie hiszpańskiego sklepu Airsoft.es. 

 

 

 

Replika posiada gearbox V.6. Waga: 8400g. Długość: 1240mm. Prędkości początkowej nie podano.  Materiał: stal, metal + drewno. Nieciekawie wyglądający "magazynek bębnowy" ma pojemność 2000BB. Według wypowiedzi na forach: magazynek nie jest elektryczny lecz podkręcany ręcznie. Wymagany akumulator: 9.6V. Cena średnio zachęcająca: 790EUR.

 

 

RedWolf Airsoft rozpoczął przedsprzedaż limitowanej serii repliki ASG AEG produkcji firmy ARES: TAR-21. Tavor ARESa ma korpus wykonany z wzmacnianego włóknem polimeru, podobnie jak oryginał. Wbudowano kolimator Red Dot oraz celownik laserowy. Sprężyna zlokalizowana jest w kolbie co umożliwia jej szybką wymianę podczas upgrade'u lub downgrade'u. Pasujące magazynki: typ M4/M16. Waga: 3500g. Długość: 725mm. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 499USD.

 

 

RSOV oferuje A.C.M. c-mag do AK. Chińskiej produkcji podwójny magazynek bębnowy [sound control] do AK wykonany jest z tworzywa i ma pojemność 3000BB. Cena: 17USD.

 

 

Firma Airsoft Gas Blowbacks poinformowała, że jest wyłącznym dystrybutorem, zewnętrznie zasilanych, replik gazowych produkcji Daytona Gun na rynku Europy oraz Ameryki Północnej. Tylko poprzez Airsoft Gas Blowbacks można zamówić nowy DG GBB AK. Jest to replika full steel. Ze stali wykonano zarówno części zewnętrzne jak i wewnętrzne.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MrHK 29.03.2009, h. 20:28 MrHK
C-mag za 17$?! To jakiś żart?
poldeck 29.03.2009, h. 20:32 poldeck
Na filmiku między gnatami widziałem Bizona czy mi się wydawało?
Promant 29.03.2009, h. 20:35 Promant
Dokładnie cena c-maga: $16.8

Według RSOV: dostali ich mnóstwo od "dostawcy z kontynentalnych Chin i chcą szybko wyprzedać zapasy" stąd przecena z $41.99 na $16.80.
Cheatmaster 29.03.2009, h. 20:35 Cheatmaster
Ja też, więc chyba to prawda.
uzi43 29.03.2009, h. 20:38 uzi43
Też go zauważyłem! I FNC coming soon
Mg34.. W końcu! Szkoda, że mnie nie stać...
Bat_Sirius 29.03.2009, h. 21:44 Bat_Sirius
Owszem też wydaje mi się, że widzę Bizona.
Krabii 29.03.2009, h. 21:47 Krabii
Ciekawe jak z materiałami w Tavorze....bo mam co do tego spore obawy. Cena odstrasza ale poczekamy pare m-cy i pewnie będzie znacznie ciekawsza:)
gadzinka 29.03.2009, h. 21:56 gadzinka
Replika Bizona?
Czyżby marzenia się spełniały?
Drogi Promancie wiesz coś na ten temat?
gadzinka 29.03.2009, h. 22:00 gadzinka
Cena Tavora raczej się nie zmieni bo to "limited"...
Zachar 29.03.2009, h. 22:06 Zachar
Czy taki C-mag do AK nie blokuje suwadła ?
madjong 29.03.2009, h. 22:26 madjong
Filmik bardzo zachęcający. Z rozmachem podeszli do sprawy.
Promant 29.03.2009, h. 22:35 Promant
O bizonie było kiedyś wspominane, że może będzie, ale nic nie było, że już jest; może jakiś prototyp.
Karol_K 29.03.2009, h. 22:37 Karol_K
mógłby być ten trommel karbowany , ale taki też tak tragicznie nie wygląda.... może to jakaś wersja poor men - volkssturm
Jackall37 29.03.2009, h. 23:05 Jackall37
Dobra robota Daytonagun - wspomnę jeszcze, że niedawno wypuścili STALOWE bebechy do GHK GBB AK, ciekawe kiedy ich stronka będzie wreszcie otwarta, bo może być bardzo ciekawie.
sisi 30.03.2009, h. 00:05 sisi
Heh... Bizonik ładnie sobie leży i nęci (2:42min)... a gaz mogli by zrobić w magazynku podczepianym (buteleczka pewnie by tam weszła...
Bo domyślam się że to będzie GBB... ale elektrykiem bym nie pogardził...
stalker190 30.03.2009, h. 01:04 stalker190
Podwójny bębnowy-czyli ''siodłowy''do AK? toż to brzydal bedzie!
Beryl 30.03.2009, h. 12:43 Beryl
Gun workshop wypuscil jakis czas temu 50sztuk bizonow (konwersji)za jakies kosmiczne pieniadze okolo 5tys zl z tego co pamietam
zborekp 30.03.2009, h. 14:30 zborekp
Ja się tam ciesze że ta Mg-ta wogóle wyszła +
Ale cena...Co innego..
scynek 30.03.2009, h. 20:25 scynek
MG ciekawe, a i cena nie jest za wysoka w porównaniu do zastosowanych materiałów. Może i dużo cyferek, ale nadmieńmy że to za stalową replkę i oryginalne drewno...
zborekp 30.03.2009, h. 20:54 zborekp
Oryginalne drewno? Gdzie? Aha chodzi Ci o to, że to nie ABS..
A co do stali...
Jakby mieli się mordować i robić wszystko ze Znalu, to drożej by to wyszło;|
Cena zdecydowanie za duża o połowę.
A metalowe repliki też są tańsze np.
$3
Browning wz.28, może i nie AEG, ale replika do rekonstrukcji, nawet jakbyś kupił do tego gearboxa + lufa + komora Hu za 800zł(!) to i tak by wyszło taniej...Tylko trzeba chcieć ;]
obcy 30.03.2009, h. 21:09 obcy
A gdzie MG42? -chlip-

chociaż może dobrze bo w takiej cenie bym się zachlastał o 1/3 mnie i nic bym nie mówił nawet przy obecnym kursie Euro