Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ASG Shop

Polska, 28.03.2009, h. 12:37, dodał: Promant
21

ASG Shop włączył do oferty serię replik G&P WOC, zestaw konwersyjny do pistoletu Desert Eagle oraz zestawy frontów do replik Systema PTW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne nowości pojawiły się na stronie ASG Shop. Sklep oferuje całą serię replik G&P WOC. Repliki WOC [WA Official Custom Airsoft Gun] opisywaliśmy już dokładnie w newsach. Są one modyfikacjami gazowych emek firmy WA wykonanymi przez firmę G&P. Oferta ASG Shop obejmuje: M4 RAS [3150PLN]

 

 

SR16 URX [3150PLN]

 

 

SR16 URX Shorty [3150PLN]

 

 

M16A4 RAS [3150PLN]

 

 

M4A1 z lufą stalową [2600PLN]

 

 

M16A4 [2600PLN]

 

 

Zestaw konwersyjny full metal, Guardera, w wersji srebrnej - do repliki pistoletu Desert Eagle .50AE Hard Kick Tokyo Marui [v. 2003] - posiada indywidualny numer seryjny oraz oryginalne oznaczenia. Cena: 849PLN. 

 

 

Do replik Systema PTW dedykowane są trzy zestawy frontów z górnymi korpusami w komplecie. W zestawach znajdują się fronty La Rue [KA]. M4/M16 SPR sniper w wersji z lufą czarną i srebrną. Cena: 1230PLN.

 

 

 

M4/M16 SBR z lufą srebrną. Cena: 1265PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
tombo13 28.03.2009, h. 13:07 tombo13
TYLKO TA CENA
Darg 28.03.2009, h. 13:20 Darg
w asgshopie nowości, repliki a działy z częściami przerzedzone i dostaw nima ;/
cassius 28.03.2009, h. 13:59 cassius
Dokładnie, pol roku temu gdy zapytalem o lufe zewnetrzną dostałem odpowiedz "bedzie za 2tyg". Do dziś jej nie ma ;]
Promant 28.03.2009, h. 14:03 Promant
A co to ma wspólnego z tematem newsa?
scynek 28.03.2009, h. 14:35 scynek
Fajne... Tylko ta cena. Ale niestety, za jakość trzeba płacić. To nie bazarowa chińszczyzna.
Psycho_Mantis 28.03.2009, h. 14:45 Psycho_Mantis
DE hard kick TM z tą konwersją swoje kosztuje, ale to dopiero coś...!
sjzmisiek 28.03.2009, h. 14:55 sjzmisiek
po wypłacie kupuje tą konwersje do DE szkoda że taka cena wysoka :/
wija99 28.03.2009, h. 15:28 wija99
Taniej wyjdzie kupić kawałek metalu i iść na kurs Metalurgii/heblarstwa
FanASG 28.03.2009, h. 15:33 FanASG
hm gdyby nie ten kryzys i kurs $$ zapewne taniej by było... szkoda że nasz kraj nie jest aż tak rozwinięty w ASG jak inne...
chochol 28.03.2009, h. 15:39 chochol
jak zaczynalem swoja przygode z ASG tez byly takie ceny replik, nie bylo wtedy JG, CM, PJ itd tylko firmowki wlasnie w takich cenach, wiec mnie te ceny nie dziwia
LiuKas 28.03.2009, h. 15:58 LiuKas
Zawsze marzyła mi się ta konwersja, ale niestety, dla studenciny cena zaporowa chociaż by muszkę i szczerbinkę dorzucili bo łatwo się gubią
sjzmisiek 28.03.2009, h. 16:44 sjzmisiek
co do muszki i szczerbinki to moge Ci sprzedać moje plsatikowe
Convicte 28.03.2009, h. 17:10 Convicte
Zastanawia mnie tylko dlaczego w wypadku tych konwersji suma cen poszczególnych elementów jest niższa niż cena całego kompletu i to nawet znacznie niższa.Konkretnie jeżeli się nie walnąłem w liczeniu ok 70zł.

Czyż nie powinno być raczej dokładnie odwrotnie że jeżeli zostawiamy w sklepie większą sumę za komplet części mamy z tego jakiś zyska?

Jaki jest w takim razie sens kupowania kompletu dobranego wizualnie przez inną osobę zamiast samemu skompletować sobie co się chce taniej, a i z indywizualnego punktu widzenia ładniej??
Kamil 28.03.2009, h. 18:12 Kamil
"Kurde jak dobrze że nie $1 studentem ;] "

Widać!
marzan 28.03.2009, h. 18:59 marzan
Convicte – Pamiętaj że dużo cen jest jeszcze z okresu gdzie dolar był 2,2zł.

Właśnie zaktualizowałem ceny plasticzanych WA i wychodzi na to że w chwili obecnej kompletnie nie opłaca ich się kupować. Podstawowe wersie z G&P wychodzą praktycznie tyle samo...

Ta sama sytuacja jest na zagranicznych sklepach gdzie np.:
Plasticzany Western Arms M4A1 CQB-R kosztuje 560$
G&P WOC M4A1 (Short) kosztuje 499$
Convicte 29.03.2009, h. 01:39 Convicte
Rozumiem. Dziękuję za wytłumaczenie kwestii. Tego właśnie się domyślałem ale wolałem zapytać.

Pozdrawiam
muffasaSF 29.03.2009, h. 15:59 muffasaSF
Kamil przyjrzyj się klawiaturze. Z od S daleko nie pada.
stalker190 29.03.2009, h. 20:13 stalker190
Kupiłem hyundaia za 3000 rok temu i jezdzi na razie:) a tu za replike...co oni z tymi cenami. No piękne i jakośc ale to w końcu zabawka i co że profesjonal pełną twarzą
Jackall37 29.03.2009, h. 23:15 Jackall37
Ja tam pamiętam czasy kiedy Cyma - najtańszy AEG kosztowała 650 zł, a AEG klast G&P w Polsce wogóle nie było - za to CA chodziły po 2000 zł.


Zresztą popatrzcie też na to z drugiej strony - AEG G&P kosztuje 1200 zł, a części do GB drugie tyle - WOC jest nafaszerowane najlepszymi częściami już na starcie i ma konkurować z PTW, bo realizmem je już przewyższa.

Stalowe części są po to, żeby taka broń się w ogóle nie psuła - niestety w AEGu rok użytkowania bez wymiany jakiejś cześci to marzenie.

p.s.
A mnie i tak podoba się ten "najtańszy" - gołe, długie M16 - jak można mieć "rajfla" krótszego niż metr ? ...musiałby bosko wyglądać z M203 i kwadratową chłodnicą
stalker190 30.03.2009, h. 00:53 stalker190
Ha też lubie moją M16A2! Dokręcasz tłumik i masz pooonad metr;) Kosztował mnie jakieś 350 a części cztery razy tyle!