Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje rynkowe c.d.

Świat, 27.03.2009, h. 23:57, dodał: Promant
44

Tokyo Marui: ASG EBB M4A1 Socom Carbine. KJ Works: M4 GBB. CRW: Toy Soldier Mag. Q. 5.56. MadBull: lufa 6.03mm do M1911. RedWolf Airsoft: G&P MK14 Proto oraz preorder replik ARES M200 Cheytac i PGM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Tokyo Marui zaanonsowała kolejną replikę z serii EBB: M4A1 Socom Carbine.

 

 

 

Firma KJ Works, we współpracy z Tanio Koba, opracowała replikę M4 GBB.

 

 

 

 

Gazowa replika KJW ma być dostępna, w sprzedaży, w maju. Przewidywana cena: 300USD.  

 

 

 

 

 

Prędkość początkowa: 120m na sekundę.

 

 

 

 

Według producenta replika posiada mocniejszy blow back od M4 GBB WE.

 

 
 
 
 
 
CRW wprowadziło do oferty: Toy Soldier Mag. Q. 5.56. Ładownica typu quick draw kosztuje 20USD.

 

 

Dostępne wersje kolorystyczne: khaki, ranger green oraz w kamuflażu multicam.

 

 

Firma MadBull oferuje precyzyjną lufę wewnętrzną 6.03mm do pistoletów serii MEU i Wilson Combat produkcji Socom Gear oraz do WE M1911 Tactical. Lufa nie pasuje do zwykłej wersji pistoletu 1911.

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty replikę firmy G&P: MK14 Proto. Długość: 1010mm. Waga: 3900g. Magazynek o pojemności 160BB. Prędkość początkowa: 345fps. Cena: 249USD. 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft rozpoczęto również przedsprzedaż replik firmy ARES M200 Cheytac i PGM.

M200 Cheytac Intervention oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i piaskowej. Długość: 1240mm/1390mm. Waga: 8650g. Magazynek o pojemności 23BB. Cena: 1399USD. 

 

 

PGM Mini-Hecate .338 ma długość: 1010mm/1230mm. Waga: 6800g. Magazynek o pojemności 23BB. Cena: 1199USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.tokyo-marui.co.jp

www.intrudershop.com.tw

www.crw-airsoft.com

www.madbullairsoft.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
radzio2k 28.03.2009, h. 00:20 radzio2k
I coz to za nowa eMka EBB TMa? Ta co poprzednio tylko bez risów z normalną kolbą? A i tak w polsce nikt o tych replikach nie mów
Promant 28.03.2009, h. 00:29 Promant
A emki bez EBB to aż tak bardzo się różnią od siebie?
I żeby wpakować ten gearbox - kolba od zwykłego aega nie wystarczy.

BTW
pisze się: Polsce.
mg34 28.03.2009, h. 00:37 mg34
śliczny ten Chey Tac <ślini się> a eMeczka KJW/TK ciekawa
Poniatkys 28.03.2009, h. 00:46 Poniatkys
Banan na twarzy na widok tego mk14... Gdy zobaczyłem fotki m200 zjechałem z fotela
radzio2k 28.03.2009, h. 00:57 radzio2k
A no eMki ebb TMa trochę różnią się od innych eMek ebb, a 'tradycyjne' eMki bez ebb to prawie niczym się nie różnią, nawet te TMa
Ja nie wspomniałem o normalnej kolbie od aega, tylko o "normalnej składanej eMkowej" a przynajmniej jeśli chodzi o wygląd.

btw
przepraszam jeśli uraziłem.
WolfHeart 28.03.2009, h. 01:13 WolfHeart
ARES chyba postanowił skupić się na replikach absolutnie unikatowych... nisza rynkowa :>
Mimo ich wysokiej ceny, myślę, że na brak zamówień raczej narzekać nie będą. Każdy chciałby mieć CheyTac A zdjęcie z Wahlbergiem w oczywisty sposób sugeruje, że "target group" będą ci, którzy widzieli "Shootera", heh...
cassius 28.03.2009, h. 01:16 cassius
Hahah tja, teraz chociaz nie mam watpliwosci ze cheytaca nie kupie. W takim razie czekam na wyborowego SCARa ;p
Ziomek08 28.03.2009, h. 08:39 Ziomek08
Kurcze, zachęcająca ta eMka od KJW, i Tanio Koby , cena trochę niższa od WE tylko jak z magami, czy to jest standard WE czy coś nowego
Krabii 28.03.2009, h. 08:40 Krabii
cassius

Zobaczymy co VFC pokarze w swoim SSR SCAR, tylko ciekawe kiedy wyjdzie, bo jak będą się ociągać tak jak z EGLMem, który niby już był prawie cały zrobiony to może nawet do tegorocznej gwiazdki czasu nie starczyć:/
wija99 28.03.2009, h. 09:01 wija99
M4 GBB - Nawet rozsądna cena do mocy. Aż mnie kusi. dać 1000zł za coś co można poczuć.
Dziadek71 28.03.2009, h. 10:09 Dziadek71
Trochę mnie rozczarował ten BB w KJW/TK. Mam nadzieję, że na żywo będzie to wyglądać/zachowywać się ciekawiej.
Cheytac - proste - replika z tych "którą zawsze chciałoby się mieć"... Kurs dolara zabójczy.
wajser 28.03.2009, h. 10:50 wajser
Cheytac.... <3 tylko ta cena... dlaczego to nie może być 1400 zł...
MyN3 28.03.2009, h. 12:44 MyN3
Czemu to nie może być 1400 koron czeskich
Promant 28.03.2009, h. 12:54 Promant
A czemu nie za darmo? Nie bądźcie tacy skromni.

W końcu to tylko najbardziej oryginalna, największa gabarytami i jedna z najcięższych replik broni snajperskiej ze wszystkich dostępnych na rynku...
Plutonowy 28.03.2009, h. 12:57 Plutonowy
Dla tego Cheytaca mógłbym zostać abstynentem;D
muffasaSF 28.03.2009, h. 13:31 muffasaSF
Niedługo wyjdzie chiński M200, więc nikt nie musi sie martwić
ZeeMike 28.03.2009, h. 13:35 ZeeMike
Cheytac ma swój niepowtarzalny urok, nie ma co... Na pewno ładniejszy od konkurencyjnego (jeśli chodzi o ranking replik 'must-have-no-matter-how ) i siermiężnego Barretta.
wajser 28.03.2009, h. 13:59 wajser
muffasa co masz na myśli mówiąc o chińskim Cheytacu ?
noah 28.03.2009, h. 14:22 noah
Ciekawe jaki aku jest w TMce, i czy da założyć RISy a pod nie LiPo. (:

edit: Standardowy aku mini:

-> $3

A więc LiPo jak najbadziej podejdzie.
PvG 28.03.2009, h. 14:36 PvG
RedWolf podaje, że Cheytac napędzany jest gazem i ma 380fps. Jak na taką armatę to spodziewałem się trochę więcej. Z wyglądu jest obłędny.
wajser 28.03.2009, h. 14:56 wajser
Cheytac może być napędzany zarówno gazem jak i springiem... na springu jest bodajże 480fps
4dvent 28.03.2009, h. 15:04 4dvent
Zobaczyłem M200 Cheytac i dostałem orgazmu
Manyu 28.03.2009, h. 16:01 Manyu
PGM jest piekne...
Plutonowy 28.03.2009, h. 18:01 Plutonowy
Ja z kolei czytałem że masz możliwość wyboru spring/gas. Na springu jest niecałe 400fps na green gazie trochę ponad 500. Gdyby zrobili go na CO2 jeszcze z regulacją prędkości wylotowej już bym zbierał złom na osiedlu żeby go mieć;D
wajser 28.03.2009, h. 18:39 wajser
No tak z Cheytac'kiem dostajesz dwa bolty jeden do napędu gazowego a drugi do springowego...
WolfHeart 28.03.2009, h. 19:19 WolfHeart
Muffasa - Chińczykom nie będzie się nawet chciało dokładnie wymodelować hamulca wylotowego, nie mówiąc o szczegółowym oddaniu całej broni :>
wajser 28.03.2009, h. 19:47 wajser
Ciekawe czy G&H dałoby rade sklepać konwersje Cheytac'a...
lemonzawodowiec 28.03.2009, h. 19:49 lemonzawodowiec
Normalnie muszę się dołączyć:

Boże, jaki ten Cheytac jest wspaniały!

A wracając do normalnego świata, dziwi mnie różnica w kolorze komory zamkowej i lufy (z osłoną).
wajser 28.03.2009, h. 20:32 wajser
Kolor jest ten sam... to złudzenie optyczne... gra światła
Albo i nie...
bogacz 28.03.2009, h. 20:40 bogacz
Ten Cheytac jest wspaniały!
i strasznie ciężki

Ciekawe jakie osiągi
Promant 28.03.2009, h. 21:21 Promant
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Azjaci podają prędkość początkową mierzoną na HFC134a. Na silnych gazach jest większa.

Cheytac na sprężynie ma 450fps.
Wersja gazowa ma 500fps. Jedynym minusem jest spadek fps wraz ze spadkiem stopnia sprężania gazu.
wajser 28.03.2009, h. 22:54 wajser
Czyli załadować w to Red gasssss i nawet ciekawe osiągi się pojawią ;]
A co do spadku mocy też o tym słyszalem, w sumie to jedyna wada tej repliki( prócz ceny )... miejmy nadzieję , że nasi bracia z dalekiego wschodu temu zaradzą
Hornet 29.03.2009, h. 00:11 Hornet
Szkoda że żadne EBB od TM nie dotarło do Polski, przed załamaniem walut
cassius 29.03.2009, h. 00:37 cassius
Wybacz Promant offtopa, ale czy ktos wlasciwie wie czym spowodowane są problemy z SWD od RS?
Sputnik_ASG 29.03.2009, h. 11:44 Sputnik_ASG
A jakie są problemy ??
Promant 29.03.2009, h. 18:44 Promant
Problemy z SWD RS są spowodowane niewiarygodnym brakiem profesjonalizmu, żeby nie powiedzieć: chamstwem firmy RS. Najlepszy przykład: wysłanie repliki do testów magazynu airsoft soldier a brak przesyłki do sklepów które zapłaciły.

Capri ASG wysłał już w sumie kilkadziesiąt maili do RS, nie dość, że odpowiadają z opóźnieniem, to jeszcze bez konkretów - np w stylu: "bądźcie cierpliwi - a o pierwszej replice, która dotarła do Europy poczytajcie na stronie airsoft soldier". Sami oceńcie.

I koniec OT. To nie jest news o SWD RS.
badger 29.03.2009, h. 19:44 badger
Rodzimy SAKO? Fail...
A Alex to przecież bullpup... Fail.
stalker190 29.03.2009, h. 20:01 stalker190
O widze że i gwiazdy lubią AIRSOFT! widze Marka Wahlberga (Maks Peyne)
uzi43 29.03.2009, h. 21:10 uzi43
No bo to screen z filmu jest.
Kolejna eMka GBB... Ciekawie, ciekawie
Sputnik_ASG 29.03.2009, h. 22:35 Sputnik_ASG
'Firma Tokyo Marui zaanonsowała kolejną replikę z serii $1: M4A1 Socom Carbine.'

Sorka, ale nie wiem co znaczy EBB...
Jakie jest rozwinięcie tego skrótu?? Electric Blow Back ??
Promant 29.03.2009, h. 22:47 Promant
Zgadłeś.
Sputnik_ASG 29.03.2009, h. 23:01 Sputnik_ASG
wija99 03.04.2009, h. 17:51 wija99
@Stalker
Mark "drewno" wahlberg nie jest gwiazdą. On nie umi w ogóle grać.
Cheytec ładny nie powiem
Jenix 10.07.2009, h. 20:55 Jenix
ja tam sie na sniperah nie znam, ale jak na tym screenie z filmu jest skala 1:1 toto trochę nieporęczne jest
ale moc i celność to ma na pewno
a jak tyle kosztuje i takie zajefajne to nie czasem PTW jest??