Daj cynk
Reklama

Aktualności

SPRAWOZDANIE: IWA 2009 (Eagle Industries)

Aktualności, 25.03.2009, h. 22:58, dodał: Foka
7

Kolejnym stoiskiem, które odwiedziliśmy w trakcie pobytu na IWA Outdoor & Classics było stoisko firmy Eagle Industries. Box tej firmy należał do jednych z najmniejszych na targach, ale znajdowało się na nim kilka ciekawych produktów. 

 

 

Stoisko Eagle Industries

 

Na stoisku Eagle Ind. promowanym produktem była rodzina kabur G-Code. Mogliśmy się na miejscu zapoznać z możliwościami tego modułowego systemu, który umożliwia mocowanie kabur praktycznie w dowolnym miejscu i sposób - od panelu udowego, poprzez kamizelki taktyczne, do paska spodni w celu skrytego przenoszenia. Są to kabury kydexowe w różnych wersjach - od najprostszej, w której broń trzymana jest tylko dzięki sprężystości plastiku, po bardziej zaawansowane zabezpieczenia, przypominające trochę SLS Safarilanda. Jeśli uda się doprowadzić do końca pomysł z targów, już niedługo będziemy mogli zaprezentować Wam dokładny test tych kabur.

 


Kabura G-Code wraz z panelem montażowym w systemie MOLLE


Kabura G-Code z zamknięciem


System szybkiego mocowania kabur RTI (Rapid Transition Interface)

 

Z pozostałych ciekawostek zaprezentowano dużą torbę transportową z piankowymi przegródkami, duży plecak/zasobnik skoczka spadochronowego i pas asekuracyjny, który można wpiąć w gniazda podłogi śmigłowca Blackhawk w miejsce siedzeń. Pas ten umożliwia wpięcie się za pomocą osobistych lin asekuracyjnych żołnierzy transportowanych na pokładzie śmigłowca.

 


Po prawej na stole zasobnik spadochronowy, poniżej pas asekuracyjny do śmigłowców Blackhawk
 


Karabinczyk pasa asekuracyjnego

 

Trzeba przyznać, że najciekawszą zaprezentowaną nowością była nowa parka, niestety zostaliśmy poproszeni o nieujawnianie szczegółów dotyczących tego projektu do czasu oficjalnego opublikowania w katalogu Eagla. Dotrzymamy słowa, liczymy, że nam wybaczycie.

 

Jak już pisaliśmy targi IWA nie są pokazem dla publiczności czy targowiskiem, na którym się handluje. Są to targi służące przede wszystkich do nawiązywania kontaktów biznesowych i zgodnie z duchem targów przeprowadziliśmy obiecującą rozmowę z polskim przedstawicielem firmy Eagle Ind. Firmę Cushima (czyt. cuszima), bo o niej mowa, reprezentował pan Piotr Remiszewki. Uzyskaliśmy obietnicę udostępnienia produktów Eagla do testów i przygotowania obszernej recenzji. Dowiedzieliśmy się również, że ceny na rynku Polskim mają być konkurencyjne, zgodnie z zapewnieniami pana Piotra, będzie to w przybliżeniu cena z katalogu powiększona jedynie o podatek VAT. Już teraz działa strona ze sklepem - http://sklep.cushima.com

 

Strona wystawcy:

www.eagleindustries.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ray 26.03.2009, h. 10:32 Ray
Ceny zdecydowanie za wysokie i póki co dalej będę bezpośrednio z USA ściągał. Jeżeli szybko spadną do zapowiedzianego poziomu i powiększą nieco asortyment, to będą mogli liczyć na zamówienie z mojej strony.
Lambert 26.03.2009, h. 16:28 Lambert
Ceny Cushimy za wysokie - przy większym zamówieniu robi się zbyt duża górka.
Ja również ściągam z USA.
dominion 26.03.2009, h. 18:10 dominion
A czy wiadomo kiedy ma być nowa parka zaprezentowana oficjalnie?
Foka 26.03.2009, h. 18:13 Foka
Podobno w ciągu miesiąca.
csh3 26.03.2009, h. 21:52 csh3
Dziękuję Foce i reszcie za spotkanie na targach. Co do cen - zachęcam do kontaktu. Kilku kolegów stwierdziło , że w Stanach się już nie opłaca (szczególnie jeśli chodzi o kamizelki taktyczne). Ciągłe zmienianie cen ze względu na kurs $ ani wyprzedaż nie wchodza w grę ale reguły ustalania ceny "razy 3" nie zamierzamy promować również. Ceny nie są ustalane przez nas tak samo jak podatek VAT ale mamy prawo stosować rabaty. Należy tylko zapytać. Firma powstała po to by sprzęt EAGLE zaoferować w bardzo dobrych cenach profesjonalistom z Polski, którzy muszą mieć 100% zaufanie do niego. Poza tym szykujemy parę niespodzianek dla stałych i wybranych klientów bazując na szkoleniach z naszej strony www.cushima.com
Co do innego towaru - nie wprowadzimy na pewno żadnego innego wyposażenia taktycznego. W tym pracowaliśmy, temu sprzętowi powierzyliśmy nasze bezpieczeństwo i ten sprzęt uważamy za najlepszy. Wprowadzanie innego sprzętu nie byłoby uczciwe gdyż nie był sprawdzony przez nas i nie możemy za dużo o nim powiedzieć.
Co do innych zapytan zapraszam do wysyłania bezpośrednio do nas. Na pewno odpowiemy
Ray 27.03.2009, h. 11:02 Ray
No z jednej strony rozumiem podejście, ale z drugiej mi chodziło o większą liczbę ładownic Eagle'a, a nie jest to jakaś wielka filozofia, żeby takowe sprawdzić pod kontem jakości, użyteczności itd.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 78098

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane