Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.10.2012, h. 22:08, dodał: Promant
12

Filmy autorstwa: WE Airsoft, RedWolf Airsoft oraz eHobby Asia.



WE Airsoft: prezentacja repliki, produkcji Wei-Tech, Raptor M4 z systemem Katana

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: prezentacja zestawów frontów (szyn) produkcji firmy Madbull Airsoft.

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: prezentacja repliki produkcji firmy S&T Armament - Mosin Nagant. Wersja z gazowym systemem zasilania i łożem drewnianym.

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: prezentacja produktu Angry Gun - tłumika dźwięku do repliki KSC MP9TP9 SMG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
morf420 09.10.2012, h. 22:30 morf420
mosin cudowny *.* jedna z najpiekniejszych broni 2ws
Może i tak, ale zaraz po M1 Garand :)
matheews 10.10.2012, h. 07:14 matheews
babski 09.10.2012, h. 22:55 babski
Mosin z tym bagnetem z deka przypomina starodawne muszkiety ^^
kabel123 09.10.2012, h. 23:05 kabel123
Dablju Łii Oridżinal design szyny zgapione od Remingtona a Dablju Łii oridżinal design flash hider zerżnięty żywcem od AAC...
Nowin 09.10.2012, h. 23:15 Nowin
Tłumik do mp 9, miodzio!!! Ciekawe kiedy pojawi się w Polsce (chyba że już jest to może mnie ktoś oświeci gdzie takowy mogę nabyć :P)
Action Sport Games robi własną wersję, pisaliśmy o niej w relacji z IWA 2012, ale nie wiem czy ten tłumik już trafił do naszych sklepów.
Promant 10.10.2012, h. 16:52 Promant
Oleander 10.10.2012, h. 16:15 Oleander
Katana system, czyli jak zrobić systeme dla ludu :D
RealGamer, a miałeś ICSa? Ja miałem (cxp-08) i nigdy w życiu ICSa nie kupię znowu (CXP bym odkupił xD). Padaka straszna. Przy strzelaniu połówki body się ruszają, dużo szczelin i strasznie dużo syfu potrafi się dostać do środka.
mam nadzieję, że system Katana poprawi błędy ICS'a i będzie to ładniej działać.
Kudlaty-GR 10.10.2012, h. 16:47 Kudlaty-GR
Te Emki z ICS'a w środku nie wyglądały zbyt solidnie i jakoś nigdy nie miałem do nich przekonania. Zresztą możliwe że WE nie będzie lepsze... Ale ten front... Gdyby go nie mieli luzem kupił bym całą replikę tylko dla frontu. Btw, nadal czekamy na ASAR'a od AirsoftSystems, który będzie lepszy niż wszystko inne.
Oleander 10.10.2012, h. 21:18 Oleander