Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi firmy LCT Airsoft

Świat, 09.10.2012, h. 21:37, dodał: Promant
24

Firma LCT Airsoft zapowiedziała wprowadzenie do oferty dwóch kolejnych replik AEG modeli broni z rodziny AK.



Specjalizująca się w produkcji replik broni z rodziny AK, firma LCT Airsoft zapowiedziała wprowadzenie do oferty dwóch kolejnych modeli AEG. Replika AMD-63 AEG (LCKM-63) posiada stalowy korpus i lufę zewnętrzną oraz drewniane chwyty i kolbę. Rozkładanie wzorowane na palnym pierwowzorze. 

Stalowy magazynek o pojemności 600 BB. Długość repliki: 880 mm. Długość lufy wewnętrznej: 435 mm. Waga repliki: 3450 g.  

 

 

 

 

AKM_63_X_A.jpg

AKM_63_X_B.jpg

AKM_63_X_.jpg

 

 

 

Druga z zapowiadanych replik to AEG AK-106 (LCK-106). Replika posiada polimerowe okładziny frontu, chwyt pistoletowy i kolbę. Z tworzywa wykonano także skorupę magazynka. 

 

 

 

 

AK106_X_A.jpg

AK106_X_B.jpg

AK106_X_C.jpg

 

 

 

Długość repliki: 500/730 mm. Długość lufy wewnętrznej: 270 mm. Waga repliki: 3140 g. 

 

 

 

 

AK106_X_D.jpg

AK106_X_E.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.lctairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
maniakwp 09.10.2012, h. 21:50 maniakwp
Szpetne te ak.
Wymiotować się chce.
To już chyba ten poziom brzydoty, że trzeba być miłośnikiem AK żeby się podobało.
Zeus_ 09.10.2012, h. 21:53 Zeus_
Te kałachy są piękne, a Beryl? Beryl to najpaskudniejsza wersja AK jaka kiedykolwiek powstała.
Attero 09.10.2012, h. 22:03 Attero
Najpaskudniejszy jest AK-12. Brzydszego nie widzialem.
Wiśnia 09.10.2012, h. 22:43 Wiśnia
korobov 09.10.2012, h. 21:54 korobov
Bułgarski SBR Krinkov, czy jakoś tak.
A AMD są piękne ;)
korobov 09.10.2012, h. 21:56 korobov
Pajonk 09.10.2012, h. 21:55 Pajonk
replik broni z rodziny AK- AMD
Cinek_AK-47 09.10.2012, h. 22:07 Cinek_AK-47
Ten AK-106 jest ciekawy bo ten AMD to taki jakiś wybrakowany mi się wydaje
morf420 09.10.2012, h. 22:28 morf420
jeeezu ... najbrzydsze AK jakie widzialem
Nope, jest jeszcze Beryl.
Attero 09.10.2012, h. 22:36 Attero
AK to jeszcze nic, ale ten beryl to urodą nie grzeszy
Skyforger 09.10.2012, h. 22:47 Skyforger
FanatykAK 09.10.2012, h. 22:39 FanatykAK
Być może węgier brzydki, ale może sie okazać wygodniejszy w użytkowaniu od normalnych kałachów. Mi sie podoba.
0wn 10.10.2012, h. 00:50 0wn
AMD 63 nawet ładny. Jednak wszystko psuje różnica grubości chwytów.........
Goose 10.10.2012, h. 09:07 Goose
ludzie - SERIO ? Kogo obchodzi, że wam sie tak bardzo podoba lub tak bardzo heftać się wam chce na widok solidnie wykonanej repliki?
This is madness? This is Wmasg ;).
Nath 10.10.2012, h. 10:15 Nath
Brenten 10.10.2012, h. 09:17 Brenten
Ano chce. Bo brzydkie :)
FanatykAK 10.10.2012, h. 10:55 FanatykAK
A tak swoją drogą to na czym oparta jest ta druga replika? Jakieś nowsze AK74SU? O ile pamiętam BOYI robiło takie coś jako RK-12. Czy to jest wymysł asg czy jest jakis pierwowzór??
O ile kojarzę to jest jakaś wersja Yugo Krinkov M92
HunterKiller 10.10.2012, h. 13:38 HunterKiller
hazzi12 10.10.2012, h. 11:14 hazzi12
Jestem miłośnikiem ak ale te mi sie nie podobają
Czorny666 10.10.2012, h. 15:12 Czorny666
O gustach się nie dyskutuje albo się go ma albo kupuje się emkę ...
Mati86 10.10.2012, h. 18:52 Mati86
AMD jest okej, tak samo piękny jak w orginale ...

Ciesze się że wychodzi coraz więcej modeli AK, czy są potrzebne to już zdecyduje rynek.

No brakuje jeszcze vz58 i mamy niemal cały blok wschodni.
Oj, vz58 z drucianą kolbą, risowym frontem i na to Trijicon reflex - takie coś to bym chętnie posiadł :)

A AMD pięknie wygląda w wersji 65. Stała kolba jakoś mu nie służy :P
pafcio 10.10.2012, h. 23:25 pafcio