Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE M&P 9mm GBB

Świat, 09.10.2012, h. 11:15, dodał: Promant
12

Firma WE przygotowuje do wprowadzenia na rynek replikę GBB pistoletu Smith & Wesson M&P 9mm



Nie jest jeszcze znana data premiery rynkowej, ani cena detaliczna, jednak firma Wei-Tech zaprezentowała już - przygotowywany do wprowadzenia na rynek - pistolet gas blow back Smith & Wesson M&P 9mm

 

 

 

 

a.jpg

b.jpg

c3.jpg

ff.jpg

e.jpg

 

 

 

Poniżej widoczne są dwa przyciski: jeden stanowi blokadę zamka w tylnym położeniu, a drugi służy do zwalniania zamka w celu zdjęcia go ze szkieletu.

 

 

 

 

dd.jpg

 

 

 

Nabywca otrzymuje w komplecie z repliką trzy nakładki chwytu, pozwalające optymalnie dopasować jego rozmiary do dłoni strzelca.

 

 

 

 

vv.jpg

c.jpgft.jpg 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-guns-blog.pyramydair.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kosteQ86 09.10.2012, h. 12:11 kosteQ86
Sweet, na tą replikę długo czekałem:) szkoda ze TM jej nie zrobiło ale i tak kupie:)
NIgdy nie pisałem że coś kupie pomyliles mnie z kims, na M&P od dawna czekałem i 1911 TM w tym momencie schodzi na 2 plan.
kosteQ86 09.10.2012, h. 13:23 kosteQ86
jak co drugi komentujący na wmasg... ja zastanawiam się tylko skąd wy bierzecie na to chajs. .... a mówią że w Polsce się źle żyje...
Mike007 09.10.2012, h. 18:05 Mike007
Toto lototo milionery same tutaj są :D W Tibie expią i sprzedają konta xD
Oleander 09.10.2012, h. 20:52 Oleander
Albo zwyczajnie pracuja? Trzeba sobie odmówić niektórych przyjemności na rzecz innych.
kosteQ86 09.10.2012, h. 21:05 kosteQ86
Volve55 09.10.2012, h. 14:52 Volve55
Także czekałem długo na replikę m&p.Ciekawe jak z ceną,ale też się zdecyduje,może doczekamy się wersji chwytu lub zamka w piaskowym kolorze.Powinni dodać bezpiecznik skrzydełkowy.
Ale podstawowa wersja z tego co wyczytałem nie ma tego bezpiecznika.
kosteQ86 09.10.2012, h. 21:15 kosteQ86
tak ale jest to dodatkowa opcja dodałaby smaczku replice:)
Volve55 10.10.2012, h. 14:53 Volve55
lego432 09.10.2012, h. 19:54 lego432
ale brzydal:)
Schwarz_Charakter 09.10.2012, h. 22:07 Schwarz_Charakter
Miałem okazję strzelać z ostrego. Dobrze leży w dłoni. Ciekawe jaka będzie cena.