Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty G&P

Świat, 24.03.2009, h. 00:23, dodał: Promant
21

Firma G&P włączyła do oferty, na swojej stronie, nowe akcesoria i części.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie firmy G&P pojawiły się nowe akcesoria i części. Metalowe body, dolny korpus z oznaczeniami STAG ARMS oraz górny korpus typu MUR.

 

 

Montaż prosty do kolimatora 30mm, z oznaczeniami do wyboru: fighting cat, scull frog, NSWC oraz Marine.

 

 

 

 

 

Montaż przesunięty [30mm] z oznaczeniami do wyboru: fighting cat, scull frog, NSWC oraz Marine.

 

 

 

 

 

Montaż do latarki z oznaczeniami do wyboru: fighting cat, scull frog oraz NSWC.

 

 

 

 

Kolimator OP z lunetką TA01 4x32.

 

 

Kolimator OP z montażem bocznym.

 

 

Kilka różnych zestawów wzmocnionego tłoka.

 

 

Gumowa stopka kolby.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 24.03.2009, h. 06:59 Codename666
Kolimator ciekawy
luglo 24.03.2009, h. 07:13 luglo
Ciekawe jak z TYM tłokiem będzie. G&P nadal będzie miało tam jedną ze swoich pięt Achillesowych, czy może udało się wyciągnąć bardziej konstruktywne wnioski?..
Ravenkan 24.03.2009, h. 08:13 Ravenkan
Ten OP taki pocieszny ^^ Ale z drugiej strony, skoro jest montowany do frontgripa, to jak z niego celować?
Tłok - a nie łaska dać wszystkie zęby metalowe?
ZeeMike 24.03.2009, h. 12:54 ZeeMike
Wszystkie zęby metalowe oznaczałyby masakrę przy radykalnej zacince. Co wolisz, żeby poszło pierwsze - tłok czy zębatki? Nie bez powodu nawet Prometheus robi tylko pierwsze zęby metalowe a pozostałe z poliwęglanu.
Dragunow 24.03.2009, h. 14:27 Dragunow
a może wszystko zróbmy z oznaczeniami xD Magi, bolt catche, tłumiki płomienia.. xD
helgrind 24.03.2009, h. 14:35 helgrind
"Ten OP taki pocieszny ^^ Ale z drugiej strony, skoro jest montowany do frontgripa, to jak z niego celować?"

Tak jak sie celuje z koli ? ;|
Germ 24.03.2009, h. 14:39 Germ
Przydałoby się AK w pełny sposób poobijane - czyli full steal z wybitymi numerami na wszystkich elementach.
mysiorov 24.03.2009, h. 15:11 mysiorov
VICTOR czy VLTOR na tej stopce kolby?
Czy po prostu o czym nie wiem?

EDIT.
i to przekreślone "o"...
Tasior1982 24.03.2009, h. 16:30 Tasior1982
Montaże kiepskie. Niestety nie ma wybitych oznaczeń na wszystkich srubkach, czyli tandeta

A teraz na poważnie. To już lekkie przegięcie, co dzieje się od jakiegoś czasu. Trochę farby, inny szablon i wypuszczamy nową serię produktów. Paranoja, ale na pewno znajdą się idioci, którzy powymieniają części tylko dlatego, że są "fajniejsze" oznaczenia.
Psycho_Mantis 24.03.2009, h. 16:30 Psycho_Mantis
"Kolimator OP z lunetką..."? Chyba kolimatorek OP z lunetą.
rucznoi 24.03.2009, h. 16:38 rucznoi
O, jakie fajne nowe produkty. Takiego kozactwa to jeszcze nie było. Dobrze, że GnP zajmuje się istotnymi i innowacyjnymi rzeczami.
Dyger 24.03.2009, h. 17:19 Dyger
Jak dla mnie to luneta z kolimatorem, a nie odwrotnie
cardamon 24.03.2009, h. 17:43 cardamon
vltor modny sie zrobił
Barcel 24.03.2009, h. 18:48 Barcel
Oj ciekawe ile ma kosztować ta lunetka z kolimatorem - chętnie bym sobie takiego sprawił.
radzio2k 24.03.2009, h. 19:19 radzio2k
Ciekawią mnei ceny tych optyk
benizo 24.03.2009, h. 20:07 benizo
jak pojawi sie Acog z tym koli za 300-350 zł to biore Widzałem taki raz i sie zakochałem ale ponad 400 zł trzeba wydać :/
Psycho_Mantis 24.03.2009, h. 20:53 Psycho_Mantis
oj wątpię szczerze, że będzie kosztował 350 zł. Sama luneta kosztuje powyżej 400, a z kolimatorem...?
Holender 24.03.2009, h. 22:16 Holender
Kolimator tego typu jest dostępny tutaj:
$3
I wcale nie kosztuje fortuny...
Bocian 24.03.2009, h. 22:29 Bocian
heh nie liczył bym na cenę nawet w okolicach 600 zł tylko sporo więcej... kiedyś bodajże na ASG Shopie były lunety ACOG chyba nawet G&P -> ok 700 zł jeśli dobrze pamiętam

chociaż nie powiem że takie połączenie podoba mi się już od bardzo dawna lecz jak na razie jest poza moim zasięgiem finansowym
na razie pozostanie mi dokupić sam kolimatorek na moją lunetkę M1
ASG babin 26.03.2009, h. 14:34 ASG babin
ja mam tylko z tego ten kolimator replikę ofc
noah 26.03.2009, h. 20:52 noah
Acog G&P za 350zł, śnijcie dalej.