Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości c.d.

Świat, 23.03.2009, h. 23:32, dodał: Promant
10

Jing Gong: ASG AEG G608-6 G36C w sprzedaży. Bomber: magazynki M4 GBB WA. GHK: magazynki M4 WA. Monda Int.: FMP Glock17 Conversion Kit.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika firmy Jing Gong, o której zapowiedzi pisaliśmy w newsach, G608-6 G36C - jest już dostępna w sprzedaży. Na stronie Gunner Airsoft [70USD] oraz na stronie RSOV [62.99USD].

 

 

 

 

Prędkość początkowa: 375fps.

 

 

 

Firma Russian Mania Workshop zaanonsowała produkt marki Bomber: magazynki do M4 GBB Western Arms. Sugerowana cena detaliczna: 60USD. 

 

 

Również firma GHK zapowiada magazynki pasujące do M4 GBB WA. Zaprezentowano video promocyjne.

 

 
 
 

Firma Monda Int. przedstawiła film demo zestawu FMP Glock17 Conversion Kit. Krótka animacja jest na razie jedynym potwierdzeniem, że prace nad zestawem trwają.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 23.03.2009, h. 23:43 GunneR2oo6
Gieta brzydka. Magazynek ujdzie w tłoku jednak kolba pozostawia wiele do życzenia..
No a zestaw konwersyjny do Glocka prezentuje się fenomenalnie
xasistis 23.03.2009, h. 23:52 xasistis
Czy w orginale istnieje wersja dla G18C? W końcu to machinegun..
Ciekawe czy rączka i latarka będzie w komplecie czy jako akcesoria dodatkowe?
MatriX482 24.03.2009, h. 07:49 MatriX482
Gietka w porównaniu z G608 jest mocniejsza i praktyczniejsza... czy ładna? Rzecz gustu- mi się podoba
Fabex 24.03.2009, h. 11:26 Fabex
Gieta z magami od emki i kolba to nie jest już gieta. Nie podoba sie
PvG 24.03.2009, h. 11:31 PvG
Ja widziałem na youtube prezentacje składanego pistoletu na bazie glocka. Była to kieszonkowa walizeczka z latareczką. Jak się rozłożyła to przypominała nieco uzi. Coś takiego istnieje, a filmik był z jakiś targów. Niestety nie mogę znaleźć tego teraz, ale pamiętam, że było fajne

EDIT: Jest!
$3
Promant 24.03.2009, h. 11:40 Promant
Że istnieje to wiadomo. Repliki jeszcze nie ma.
KWIA_TEK 24.03.2009, h. 12:20 KWIA_TEK
FMP! Miło mieć taki "portfelik" w kieszeni
Liquid Snake 24.03.2009, h. 15:30 Liquid Snake
Projekt skladanego Glocka zaprezentowal MAGPUL na zeszlorocznym ShotShow.
Projektanci za duzo cyberpunkowe anime ogladaj
Ale to dobrze. Ciekawe "bronie" tam maja
fuko 24.03.2009, h. 21:15 fuko
Nie koniecznie anime - różnych wariacji na temat FMG trochę już powstało, ale jakoś nigdy się nie przyjęły. Zresztą patrzcie sami:
amerykański:
$3
rosyjski:
$3
Magpul po prostu wraca z koncepcją sprzed 20 lat