Daj cynk
Reklama

Aktualności

Celcius Technology: M4A1 Max-1 Training Weapon. RedWolf Airsoft: Socom Gear MEU (SOC) 1911 Special Edition (Tan). DBoys: KAC PDW? Airsoft Extreme: shotgun scabbard. Airsoft Global: AG Custom LaRue Stealth M4 14.5".



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Celcius Technology wypuszcza wreszcie na rynek replikę CTW, o której pisaliśmy w newsach już dawno, czyli M4A1 Max-1 Training Weapon. Replika kalibru 6mm, nie strzelająca gdy magazynek nie podaje. ROF, wymiary i waga zgodne z odpowiednikiem ostrym. Funkcjonujący bolt catch. Stalowa lufa zewnętrzna i skorupa magazynka. Wzmocniony, poliwęglanowy, tłok. Wzmocniona kolba i chwyt. Lufa wewnętrzna 6.01mm. Magazynek o pojemności: 120BB.

 

 

 

Typ gearbox'a: planetarny. Szybko wymienny cylinder. Silnik: Celcius 495. Długość repliki: 805-902mm. Waga repliki: 3480g. Długość lufy wewnętrznej: 374mm. Prędkość początkowa stockowego cylindra: 350fps. Dodatkowo będzie można nabyć cylindry generujące prędkość początkową BB od 400fps do 600fps.

 

 

RedWolf Airsoft również włączył do oferty replikę produkcji Socom Gear: MEU (SOC) 1911 Special Edition (Tan), o której zapowiedzi pisaliśmy w newsach. Piaskowa wersja MEU GBB ma prędkość początkową 320fps i kosztuje na stronie RWA 150USD.

 

 

Pojawiły się plotki o przygotowywaniu przez firmę DBoys repliki KAC PDW. Zaprezentowano zdjęcie pierwszych części.

 

 

Na stronie Airsoft Extreme oferowany jest element oporządzenia przydatny dla właścicieli airsoftowych strzelb: shotgun scabbard. Długość: 29". Dostępny w wersjach kolorystycznych: czarnej, oliwkowej, piaskowej i ACU. Pas naramienny i mocowanie w systemie MOLLE. Cena: 23.95USD.

 

 

Airsoft Global oferuje customową replikę: AG Custom LaRue Stealth M4 14.5". Jest to replika złożona wyłącznie z części wzmocnionych. Zainstalowano: metalowy korpus King Arms M16 CMOS / LaRue-Tactical, front 9" KA, Lithium Battery Stock Pipe KA, lufę zewnętrzną DYTAC 14.5", przyrządy celownicze King Arms Folding Battle Sight Set, magazynek Magpul PTS PMAG (Foliage Green, 75BB), Magpul PTS MOE Stock (FG), Magpul PTS MOE Grip (FG), panele ochronne Magpul XTM, tłumik płomienia AG-K DNTC (14mm-) oraz grip V-Tech LARUE. Części wewnętrzne: kompletny gearbox G&P 7mm, lufa wewnętrzna Systema BS 6.04mm (374 mm), silnik High Torque. Cena: 618USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.celciustechnology.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.airsoftglobal.com

www.airsoft-news.eu

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 21.03.2009, h. 21:21 Jangi
To CTW pewnie będzie pewnie dwa razy tańsze od PTW i dwa razy bardziej "nie"zawodne
Guest (ID:6452) 21.03.2009, h. 21:23 Guest (ID:6452)
hmm to jest tak jak PTW kompatybilne z wieloma oryginalnymi częściami, ma takie same wymiary i te inne cechy PTW?
Promant 21.03.2009, h. 21:29 Promant
Według producenta jest pełna zgodność.
KWIA_TEK 21.03.2009, h. 21:32 KWIA_TEK
Cechy PTW Systemy, Ma... gorzej będzie z trwałością i niezawodnością. Chińczycy nawet nie wysilili się żeby zmienić nazwę. CTW Max... żałoba, Panowie.
pumbishon 21.03.2009, h. 21:46 pumbishon
Akurat to wiesz na pewno..........
Pierdek 21.03.2009, h. 21:58 Pierdek
Hmm jestem ciekaw co do tego CTW... Będzie to dostępne jeszcze w 2009?
Brzuski 21.03.2009, h. 22:03 Brzuski
Jest może jakieś info ile te cacko może kosztować oraz czy jakieś rodzime sklepy będą miały w ofercie lub planują mieć w ofercie tą replikę
cziman 21.03.2009, h. 22:12 cziman
Plotki krążą że kosztować będzie 500 USD. Ile w tym prawdy dowiemy się niebawem.

O solidności nic powiedzieć jeszcze nie można, ale byłbym spokojny. Chińczycy udowodnili że jeżeli chcą to potrafią zrobić replikę lepiej niż markowi producenci (patrz cyma MP5), a kopiując PTW mają świetny design który został zaprojektowany do znoszenia warunków w jakich stockowy GB TM przemieniłby się w znalowe confetti
stalker190 21.03.2009, h. 22:15 stalker190
A ile ten LaRue waży taki wzmocniony?
stalker190 21.03.2009, h. 22:17 stalker190
Lufa wewn. 6.01 ! majątek na kólki!
Sputnik_ASG 21.03.2009, h. 22:32 Sputnik_ASG
Jakoś nie jestem przekonany do chińskich podróbek PTW
Najpierw A&K, teraz Celcius, zaraz pewnie Ping Pong...

Co polecacie bardziej SYSTEMA M4a1 PTW Max, czy SYSTEMA M4a1 PTW SuperMax ??
Systema Max, jest już w stocku dobra, nie za mocna, nie za słaba...
SuperMax, za to jest trochę ZA mocna, bo ma Srebrny cylinder M165, ale można wymnienić na słabszy, i będzie git.
SuperMax jest tańszy niż Max na ASGShop, czy to może świadczyć o jego wykonaniu, że jest gorszy??
KWIA_TEK 21.03.2009, h. 22:45 KWIA_TEK
Podobno LEPSZE jest wrogiem DOBREGO Może lepiej weź Max. "SUPER" dopiszesz sobie flamastrem. Czytając opis różnić między SUPER a MAX na jedno wyjdzie
Panocek 21.03.2009, h. 22:48 Panocek
Kabura na strzelbę
lopez 21.03.2009, h. 22:50 lopez
@stalker190
Lufa wewn. 6.01 ! majątek na kólki!

kulki już jak coś... faktycznie majątek jak się zbiera kulki z ziemi po strzelankach i się ich używa później... Ale zauważ że większość używa kulek które są przystosowane do luf precyzyjnych czyli majątek w wysokości 40zł xO... ojej bankructwo...



ten shotgun scabbard jest wspaniały xD
Sputnik_ASG 21.03.2009, h. 23:13 Sputnik_ASG
Tak na prawdę, to jakie są różnice między M4a1 PTW MAX, a M4a1 PTW SUPER MAX ??
Oprócz cylindrów, nazw, no i cen
cziman 22.03.2009, h. 00:56 cziman
Sputnik: Współczynnik lansu.
HeadcrushCZ 22.03.2009, h. 07:34 HeadcrushCZ
@SkonfU:
yyyy wy serio zbieracie kulki po strzelankach? =] dobra nie chce widzieć jak twoja preclufa wygląda, nie chce też widzieć strzępków gumki - ale Ty sie nie zdziw że wygląda jak wygląda xP

@MwMichal
to też ironia - szkoda że Ty tego nie dostrzegłeś;)
MwMichal 22.03.2009, h. 09:35 MwMichal
HeadcrushCZ to co napisał SkonfU to była ironia, szkoda, że tego nie dostrzegasz :/
thewojtz 22.03.2009, h. 09:55 thewojtz
Chińczycy? hmmm...
crogool 22.03.2009, h. 10:40 crogool
Tak Chińczycy, Chińczycy.
Czego nie wymyślą-skopiują a jak chcą, to zrobią dokładniej i za niższą cenę (dla użytkownika końcowego). Wątpi ktoś jeszcze że są do tego zdolni i technologicznie gotowi?
Ciekawa alternatywa choć pewniakiem współczynnik lansu zździebko mniejszy
Sputnik_ASG 22.03.2009, h. 10:56 Sputnik_ASG
$3
Tu macie filmik z prototypem CTW.
W opisach ktoś piszę, że to będzie IDENTYCZNE z SYSTEMA PTW, tylko będzię dużo tańsze
Ma mieć wszystkie te same właściwości co PTW.
A ja mam do was pytanie:
Czy w CTW, też tak będzie, że zamek blokuje się w tylnej pozycji i jak nie ma BB to nie strzela ??

Edit:
Nie rozumiem, jak to jest rozwiązane w Systema PTW, skoro zamek się blokuje w tylnej pozycji, to czemu nie ma Blow Back'a ?? :/
Nie kumam...
Makos 22.03.2009, h. 11:02 Makos
"Replika kalibru 6mm, nie strzelająca gdy magazynek nie podaje."
To jest jedno z pierwszych zdan.
Sputnik_ASG 22.03.2009, h. 11:06 Sputnik_ASG
Sorka
Nie umiem czytać ^^

A jak to jest w tym PTW Systemy ??
Jak może nie być Blow Backa ??
Przecież jest napisane na stronie producenta:
"Zamek blokuje się w tylnej pozycji i karabin nie strzela, gdy nie są podawane kulki"
Tego nie kumam :/

Edit:
Dobra, już nic nie musicie mi tłumaczyć:
$3
Tu jest review i jest tam powiedziane, że Systema PTW nie ma Blow Back'a, tylko ma elektroniczy "system"
Wykrywa on kiedy nie ma kulek i karabin wtedy przestaje strzelać (system odcina prąd) i żeby karabin zaczął strzelać, należy wcisnąć "guzik", który normalnie by zwolnił zamek...
Nic się tak napradę nie blokuje w tylnej pozycji, tylko to jest przenośnia...
Prawda ??
thewojtz 22.03.2009, h. 11:31 thewojtz
Made in Hong Hong... nie china... klasyfikując HK do Chin chińskimi replikami są też repliki:
STAR
King Arms
Classic Army
Ares
G&P...
Więc raczej Hong Kong, nie Chiny... taka mała różnica-to nie jest PTW A&K...
Promant 22.03.2009, h. 12:11 Promant
Sputnik, co Ty masz z tym blow backiem?

Chyba Ci się myli GBB z PTW.
PTW/CTW ma cechy odpowiednika ostrego, ale poza tym jest zwykłym elektrykiem i jak każdy elektryk - nie ma magicznego blow backu sama z siebie.

Po prostu nie zamontowano tu ani mechanicznego drucika jebadełka suwającego atrapą zamka wraz z ruchem tłoka, ani nie zamontowano tu magicznego systemu pneumatycznego jak w Top Tech.

PTW wyglądem, wagą, materiałem, funkcjonującym bolt catchem i brakiem pustych strzałów ma zbliżać do wrażenia trzymania w rękach repliki treningowej bardzo podobnej do pierwowzoru. I tyle.
el polaco 22.03.2009, h. 12:20 el polaco
Japończycy po II WŚ też zaczynali od kopiowania wszystkiego co się da. Potem zaczynali to ulepszać i teraz mamy taką sytuację, że jak ktoś widzi Made in Japan to och i ach. Dajcie już spokój Chińczykom, pozwólcie się im uczyć od najlepszych, a pokażą Wam, że są dobrymi uczniami.

Do zastanowienia: ile lat temu powstała pierwsza chińska replika AEG (słynny mp5 wella)? 5?

Co do Hongkongu to są to Chiny. Wiadomo, kolonializm brytyjski na pewno wpłynął na mentalność jego mieszkańców, jednak od 1997 jest on częścią ChRL. Taiwan formalnie również należy do Chin.
cassius 22.03.2009, h. 13:14 cassius
1911 sliczny. Boli tylko to "made in taiwan". Tego typu rzeczy mogliby zamieszczac na wewnetrznej stronie np. zamka no ale juz trudno
Sputnik_ASG 22.03.2009, h. 13:16 Sputnik_ASG
Promant:
No najwyraźniej mi się myli...
Chodzi o to, że to jest taka jakby "zmyła", przez którą czujesz jakbyś miał blow back'a w broni ??

Tylko dziwne jest to:
Na SpecShopie M4a1 PTW MAX kosztuje 4999 zł
Na ASGShopie takie samo M4a1 PTW MAX kosztuje 5999 zł
A M4a1 PTW SUPER MAX kosztuje na ASGShopie 5599 zł

Czemu na ASGShopie MAX jest droższy od SUPER MAXA, mimo, że podobno SUPER MAX jest lepszy ??
Small_Hunter 22.03.2009, h. 14:33 Small_Hunter
Ponieważ pewnie został zakupiony jeszcze po starym kursie $- poza tym jest niedostępny...
gryncek1 22.03.2009, h. 15:41 gryncek1
Śliczny colcik...
Storm_Warrior 22.03.2009, h. 17:15 Storm_Warrior
A możne by tak jakiś newsik nowy
Bo już kłótnia w tym temacie się nudnawa robi...
Storm_Warrior 22.03.2009, h. 18:30 Storm_Warrior
Byłem już zdecydowany na kupno SYSTEMA PTW i już nawet wybrałem sobie zestaw, ale zauważyłem to.

I wiecie co?? Nawet obiecująco to wygląda...
Replika identyczna jak SYSTEMA PTW, tylko, że nie jest ona z Japoni, tylko z Honk Kongu...
Może warto ??
Chyba poczekam, aż to się u nas pokaże i zamiast PTW kupię CTW
newbie 22.03.2009, h. 19:33 newbie
MAX, SUPER MAX etc. ja bym poczekał aż wyjdzie extra super max, wtedy można pochwalić sie kolegom, bo taki zwykły super max to słabiutki jest, słabiutki...
btw. kabura na shotgun wymiata;)
ebola_85 23.03.2009, h. 12:30 ebola_85
Wkońcu kopia PTW Tylko na to czekałem
Śmiesznie by było jak by w przeciwienstwie do sysyemy mieli oryginalne oznaczenia
Side 23.03.2009, h. 15:11 Side
Chinese Training Weapon?
dude1 23.03.2009, h. 15:49 dude1
Czy są jakieś info kiedy to CTW wypuszczą do sklepów ? (oczywiście nie chodzi mi o polskie sklepy...)
thewojtz 23.03.2009, h. 18:26 thewojtz
hmmm... tak jakby ktoś nie mógł przeczytać że nie jest to produkt chiński...
pewnie szukają partnerów handlowych na razie.

Pozdrawiam Wojdatuz
Promant 23.03.2009, h. 22:47 Promant
Póki co producent podał na stronie, że produkt dostępny. Jak trafi do detalu to będzie info.
Sputnik_ASG 23.03.2009, h. 23:36 Sputnik_ASG
No... W końcu
Skoro już dostępny u nich, to ja czekam, aż dostępny u nas i kupuję :]
Tylko na to teraz czekam, bo chcę PTW, a na SYSTEMĘ na razie nie mam kaski
Oby niedługo...
Oby niedługo...
Sledzikmaster 27.03.2009, h. 14:34 Sledzikmaster
Specshop niedługo wprowadzi do swojej oferty tą replikę.
Sputnik_ASG 29.03.2009, h. 14:11 Sputnik_ASG
niedługo tzn. kiedy ??
AA88 29.03.2009, h. 18:12 AA88
Chiny, bla bla bla ... a Taiwan i HK to niby co? Somalia??
Sputnik_ASG 29.03.2009, h. 19:11 Sputnik_ASG
To nie są Chiny...
Przynajmniej wg. mnie Hong-Kong to nie Chiny...