Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe sklepy asg

Polska, 20.03.2009, h. 22:25, dodał: Promant
13

Na naszym rynku pojawiły się dwa nowe sklepy branży airsoftowej: stacjonarny sklep Crazy Bee w Szczecinie oraz sklep internetowy Gun4fun.pl.



 

 

 

 

 

 

 

 

Polski rynek asg wzbogacił się o dwa nowe sklepy branży airsoftowej: stacjonarny sklep Crazy Bee w Szczecinie oraz sklep internetowy Gun4fun.pl.

W sobotę 14 marca nastąpiło otwarcie stacjonarnego sklepu airsoftowego Crazy Bee w Szczecinie, który mieści się przy ulicy Gen. Dąbrowskiego 9, w siedzibie firmy Dragon Paintball.

 

 

W sklepie Crazy Bee można nabyć repliki takich firm jak A&K, Cyma, JG, Galaxy, DBoys oraz G&P.

 

 

 

 

W ofercie znajdują się również akcesoria i części firmy Guarder.

 

 

Sklep prowadzi serwis replik oraz ma wydzielone miejsce do ich przestrzelania i chronowania.

 

 

Sklep internetowy Gun4fun.pl. działa od 20 lutego, przez cały czas trwa dodawanie nowych produktów na stronie. Oprócz sprzedaży internetowej możliwy jest odbiór osobisty produktów w Łodzi. Sklep oferuje repliki takich firm jak: A&K, Cyma, AGM, DBoys oraz ARES.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.dragon-paintball.com.pl

www.gun4fun.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
QlimaX 20.03.2009, h. 22:50 QlimaX
Czy nazwa pierwszego sklepu " Crazy Bee ". Wzięła się od "Crazy B" - Francuskiego Dj'a ?
Huey 20.03.2009, h. 22:51 Huey
Raczej nie.
ZaczO 20.03.2009, h. 22:56 ZaczO
MOże raczej od Crazy BB's ;D
murek94 20.03.2009, h. 23:06 murek94
Crazy Bee będzie również otwierał sklep internetowy za około 3 miesiące
echelon_ 20.03.2009, h. 23:40 echelon_
IMHO Gun4Fun zawodzi na całej linii. Pomimo tego, że sklep oferuje odbiór osobisty to na stronie nie ma informacji gdzie dokładnie można rzeczy odebrać. Nie mam zamiaru dzwonić i się pytać aby się dowiedzieć, że sklep jest na drugim końcu miasta i to na dodatek na jakimś zadupiu. Ponadto obecny asortyment, jeśli chodzi o AEGi, woła o pomstę do nieba. Profesjonalne repliki okazują się w większości jedynie replikami drugiej klasy. Ares ratuje sytuację.
KWIA_TEK 21.03.2009, h. 00:31 KWIA_TEK
echelon ale z Ciebie malkontent. Zamiast się cieszyć, że w łodzi powstaje kolejny sklep z ASG, który może rozwinie się bardziej niż pozostałe, narzekasz, że trzeba daleko jeździć. To na Śląsk do ASGShop pojedź Spróbuj sam otworzyć sklep i wyłóż na dzień dobry 100,000 zł na repliki GP, CA, Systema i szpej Eagle i PANTACA. A potem czekaj aż malkontenci zaczną narzekać na forach że nie tak, nie siak, za daleko, za blisko, ares bździares Proszę Cię??? Miej litość i trzymaj kciuki za powodzenie Pozdrawiam.
Promant 21.03.2009, h. 01:55 Promant
No cóż, krytyk to najłatwiejszy zawód świata...

Ja poczekam na rozwój sklepu i wtedy ocenię. Krytykowanie czekoś, co dopiero zaczęło działać jest śmieszne.
Na dodatek podpierając argumentem własnego lenistwa.
Pucek 21.03.2009, h. 10:51 Pucek
bee - z ang pszczoła, więc może od tego? Dodatkowo kojarzy się z "BB" i i "be" w sensie być
lokaz 21.03.2009, h. 11:48 lokaz
Nie podoba mi się wystrój Crazy Bee Strasznie oczojebna jest ta siatka.
callidionis 21.03.2009, h. 16:15 callidionis
Krytyka to fabryka motywacji lub zniechęcenia - zależy jak i w kogo trafia. A zawód krytyka to wcale nie take łatwe (nie doceniane) zajęcie. Gdybym był szefem takiego śwerzego sklepu to na dzień dobry zorganizował bym konkurs dla tych, którzy napisali by jego krytyczną recenzję. Co do sklepu - poczekamy, zobaczymy. Nie tak dawno krążyły sprzeczne informcje na temat łódzkiego sklepu asg który padł z nie do końca wyjaśnionego powodu.
jakub522 21.03.2009, h. 17:18 jakub522
W Dragon Pintball byłem kilka razy, duużo wybó replik, na stanie są podobno tylko te modele ktore są najmniej awaryjne i to co jest polecane

Bee- pszczółka jest pracowita czyli zwariowana pracowita pszczółka od BB's