Daj cynk
Reklama

Aktualności

Shotguny

Świat, 20.03.2009, h. 14:37, dodał: Promant
21

RedWolf Airsoft: shotguny firmy Tanaka. Gunner Airsoft: shotguny A.C.M. Maruzen: LA 870 Charger Cartridge Type.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma RedWolf Airsoft wprowadziła do swojej oferty cztery repliki shotgunów produkcji firmy Tanaka. Tanaka M870 18" Marine Magnum (srebrny) to replika gazowa typu pump action, o prędkości początkowej 200fps na HFC134a. Materiał: metal i tworzywo. Replika ładowana jest shellsami, które wyrzuca przy przeładowaniu bocznym oknem wyrzutnika. Pojemność magazynu: 7 łusek. Waga: 4000g. Długość: 990mm. Stały hop up. Cena: 408USD.

 

 

Tanaka US Model 1897 Sawed-Off Trench Gun to replika gazowa typu pump action, o prędkości początkowej 200fps na HFC134a. Pojemność magazynu: 4[+1] łuski (po 3 BB). Waga: 1400g. Długość: 590mm. Stały hop up. Cena: 325USD.

 

 

Tanaka M870 18" Extension Custom (czarny) jest repliką gazową typu pump action, o prędkości początkowej 200fps na HFC134a. Materiał: metal i tworzywo. Replika ładowana jest shellsami, które wyrzuca przy przeładowaniu. Pojemność magazynu: 7 łusek. Waga: 2800g. Długość: 980mm. Stały hop up. Cena: 408USD.

 

 

Tanaka M870 14" Scattergun (oliwkowy) jest repliką gazową typu pump action, o prędkości początkowej 200fps na HFC134a. Materiał: metal i tworzywo. Replika ładowana jest shellsami (od dołu), które wyrzuca bocznym oknem wyrzutnika przy przeładowaniu. Pojemność magazynu: 4-7 łusek. Waga: 3700g. Długość: 870mm. Stały hop up. Cena: 423USD.

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty dwa shotguny A.C.M. SY8870 full metal Pump Action short gun - strzela pojedynczymi BB. Prękość początkowa: 400fps. Cena: 43USD.

 

 

 

Druga chińska replika to SY8870A full metal Pump Action w wersji długiej, o prędkości początkowej 440fps. Cena: 47USD.

 

 

 

Kolejna ciekawa informacja dla osób lubiących maksymalny realizm: firma Maruzen zapowiedziała wprowadzenie na rynek dwóch wersji shotguna LA 870 Charger Cartridge Type czyli repliki ładowanej shells'ami z magazynka. Po strzale replika wyrzuca łuskę przy przeładowaniu. Najprawdopodobniej będzie to replika o napędzie sprężynowym. ETA: 3/24. Cena: 12,800Yen (100.05EUR). Cena dodatkowego magazynka: 1,000Yen (7.81EUR). Komplet 10 łusek: 680Yen (5.31EUR).

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.gunnerairsoft.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RuN_ 20.03.2009, h. 14:40 RuN_
Mnie podobają się "szotguny" gazowe tanaki ale to nie ma dla mnie klimatu na strzelance jako ozdoba to bardzo dobre jest.
SHOGUN_YAMATO 20.03.2009, h. 14:46 SHOGUN_YAMATO
Hm... tak, repliki niepraktyczne w normalnej grze.
wija99 20.03.2009, h. 15:07 wija99
jak by to miało 360 fps to by miało większy sens i około 5 bb na raz.
uzi43 20.03.2009, h. 15:09 uzi43
US Model 1897 ma brzydkie drewna ;p Ale tak to ciekawe repliczka
baczus 20.03.2009, h. 15:18 baczus
Ja zawsze myślałem, że shotguny są do CQB...
Dziadek71 20.03.2009, h. 15:23 Dziadek71
Shotguny nie tylko do CQB, zależy jaki nabój, tak mi się zdaje...
gadzinka 20.03.2009, h. 16:17 gadzinka
Jakoś sobie nie wyobrażam latać i zbierać łuski na stzrelance...

A co do zastosowania Szotgunów, to myśliwy mi tłumaczył że nie strzela się z takich broni na dalej niż 50m. Na bliskie dystanse używa się śrutu, na dalsze breneki, amunicji kulowej. W jakiejś grze widziałem jeszcze amunicje strzałkową.
Baker2222 20.03.2009, h. 16:19 Baker2222
wija99
20-03-2009, 15:07

jak by to miało 360 fps to by miało większy sens i około 5 bb na raz.

wiesz to ma 200FPS na HFC134a więc na green gazie powinno mieć te 300
Poprawcie jeśli się mylę.
Dragunow 20.03.2009, h. 16:40 Dragunow
Dobrze rzeczesz. A nawet więcej tylko że nikt nie powiedział że green gazy mozna uzywac xD
scynek 20.03.2009, h. 17:38 scynek
Ten wyrzut łusek to dobre, ale tylko po to żeby ładnie wyglądało. Jka ktoś już wspomniał, nikomu napewno nie będzie się chciało latać po lesie i zbierać tego, i napewno wszytkich się nie znajdzie. Najwyżej dorobić do tego jakiś 'łapak' shells'ów. Dziwnie by wyglądał shotgun z doczepioną reklamówką na wyrzutniku shellów, ale nie widzę innego wyjścia.
Mormaeglin 20.03.2009, h. 18:40 Mormaeglin
Ten obrzyn w sam raz pod płaszcz
Promant 20.03.2009, h. 19:06 Promant
Na silnym gazie mogą mieć i więcej niż 300fps.
Gogin 20.03.2009, h. 19:51 Gogin
Świniaki na shellsy, w sumie mój Świniak Maruzen'a i tak ma maga na 15 kulek, więc shells'y nie robią różnicy .
Striker 20.03.2009, h. 19:55 Striker
"4 łuski (po 3 BB)"? Dobrze zrozumiałem? Do jednej łuski wchodzą tylko 3 kulki? Standardowy strzał 3 kulkami, więc po każdym strzale od razu wypada łuska?

"Pojemność magazynu 4-7 łusek"? Ta rozbieżność... to minimalna i maksymalna pojemność magazynka?

Dzięki za wyjaśnienie.
Codename666 20.03.2009, h. 20:57 Codename666
Pompki, pompeczki ;-D Cud, miód, malina.
wladek00 20.03.2009, h. 20:57 wladek00
Jak już ktoś ładnie napisał, wyrzucanie łusek jest po to żeby ładnie wyglądało... i tylko po to!!!!!!!!! Dobijają mnie komentarze pojawiające się zawsze przy omawianiu jakiejkolwiek repliki wyrzucającej łuski, w stylu "ale kto to będzie zbierał po lesie..." Takiej repliki nie kupuje się po to, żeby z nią biegać po lesie, jeśli już ktoś się napali to ma shotguna od G&G bez łusek, choć i tak nie widzę sensu w bieganiu po lesie z taka bronią...
Promant 20.03.2009, h. 21:19 Promant
A.
1 shell=3BB; to jest replika realistyczna, a nie do siania na jebankach - 1strzał = jedna łuska poszła.

B.
Wymieniony model ma "przedłużoną rurę magazynu zwiększającą pojemność do 7 łusek" czyli minimum w tym typie to 4 shellsy, a w tym konkretnym modelu zwiększono do 7.
Gogin 20.03.2009, h. 21:38 Gogin
wladek00 - G&P jak cuś i to są tak szoty Maruzen'a tylko konwersją G&P (calutka metalowa puszczeczka z Maruzen'a opakowana, częściami zew. G&P).
xasistis 20.03.2009, h. 23:36 xasistis
Nareszcie coś się ruszyło z shotgunami. Może w końcu wyjdzie SPAS-12?
Repliki wyrzucające łuski (w szczególności nie-jedno razowe) to raczej wybitnie do budynków i to raczej uprzątniętych uprzednio. Niemniej jednak, seria z automatycznego egzemplarza.. mniam.
wladek00 21.03.2009, h. 00:28 wladek00
Gogin dzięki za poprawkę:) niemniej jednak w temacie mojego posta nie pisałem nic o tym kto jaką część produkuje, tylko o zastosowaniu:>
Fear Factor 21.03.2009, h. 06:30 Fear Factor
"Może w końcu wyjdzie SPAS-12?"

Przecież jest dawno Marujowska sprężynka na łuski.