Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Świat, 19.03.2009, h. 18:00, dodał: Promant
15

Nowe repliki ASG MP5 i AK firmy Cyma. LCT Airsoft: AKMS już w sprzedaży. Boyi: M4 RASII CQB. Gunner Airsoft: all steel GR-01 AEG oraz ARMY Detonics .45.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojawiły się informacje o nowych replikach ASG AEG MP5 i AK firmy Cyma. Najprawdopodobniej w serii z elektrycznym blow backiem przygotowywane są repliki MP5SD6, MP5K oraz MP5 PDW. Jak widać, na zdjęciach prototypów, repliki będą miały metalowe korpusy.

 

 

 

 

 

 

 

Z rodziny AK firma Cyma wypuści replikę karabinu AKMS.

 

 

 

 

Również AKMS, produkcji firmy LCT Airsoft, o którego zapowiedzi pisaliśmy w newsach, dostępny jest już w ofercie WGC. Waga: 3450g. Prędkość początkowa: 310fps na 0.2BB. Cena kompletnego AEG: 400USD. Dostępny jest również zestaw konwersyjny do replik AK [na AKMS], w cenie: 305USD.

 

 

Kolejna emka z serii BIAR firmy Boyi: M4 RASII CQB, pojawiła się w ofercie RSOV [103.04USD] oraz Gunner Airsoft [103USD].

 

 

 

Korpus metalowy. Replika posiada także metalową komorę HU. Prędkość początkowa: 380fps.

 

 

Gunner Airsoft włączył także do swojej oferty kompletną replikę: all steel GR-01 AEG, na bazie konwersji GR-01, o której pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów. Replika Galila ARM nie posiada w komplecie magazynka. Zainstalowano lufę wewnętrzną i komorę HU oraz gearbox firmy Cyma. Cena: 450USD. 

 

 

 

W ofercie sklepu dostępna jest również nowa, srebrna, wersja repliki R45 firmy ARMY, czyli Detonics .45. Pistolet systemu GBB, prędkość początkowa 250fps na top gazie. Cena: 37USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.taiwangun.com

www.acm-forum.fr

www.wgcshop.com

www.gunnerairsoft.com

www.rsov.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 19.03.2009, h. 18:05 Gogin
MP5K z metal (stal) - owym body ? Tak mi mówicie, do tego jak będzie na poziomie ostatnich 5'tek CYMY to jest na co wydać kasę .
Yanooo 19.03.2009, h. 18:09 Yanooo
Ja też się zacząłem na tą K ślinić bo swoją małą z Galaxy sprzedałem i żałuję, a tu teraz będzie opcja z metalbody... BRAĆ
Gogin 19.03.2009, h. 18:12 Gogin
Boli tylko, że z EBB, w 5'tkach to jest na prawdę zbyteczny bajer, latająca żałośnie atrapa wyrzutnika łusek - ciekawe jak rozwiążą EBB + stick aku nad dżirboksem w najmniejszej i najpiękniejszej wersji MP5 .
Promant 19.03.2009, h. 18:14 Promant
Akurat informacja o EBB jest niepotwierdzona, więc do końca nie wiadomo.
Gogin 19.03.2009, h. 18:27 Gogin
Promant możesz zaktualizować news'a o SIG'a 550, który jest na specu. W sumie to pojechali z ceną... :/
uzi43 19.03.2009, h. 18:32 uzi43
Chiński AKMS w końcu! Teraz tylko na niego w Polsce czekać, i biorę!!
Ziomek08 19.03.2009, h. 18:45 Ziomek08
Coraz więcej tych EBB i w markowych jak i tanich produktach, tylko szkoda że to tylko symulacja ;/. I tu powinniśmy pochwalić Ekipę Wmasg w szczególności Promanta, widzę ile jest z tym roboty, non stop opisuje targi oraz dodaje newsy z świata AS, ogólnie rzecz biorąc, good job i oby tak dalej ;-P
Felga 19.03.2009, h. 19:53 Felga
"empepiątki" i eMka poprostu piękne!
Wyborowiec 19.03.2009, h. 19:55 Wyborowiec
AKMS nareszcie będzie mój
johny13 19.03.2009, h. 21:20 johny13
Czy ktos zworcil na czym opiera sie cymowski akms ??? i czy sa jakies informacje dotyczace tego , czy cyma zrobila wlasne repliki czy tylko "wlasne " ???
Promant 20.03.2009, h. 00:55 Promant
Eeee, a po polsku? Bo nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi.

BTW
aktualizacja starszych newsów pod kątem cen nie ma sensu, zwłaszcza teraz, gdy kursy walut jeżdżą w górę i w dół jak szalone - wszyscy sprzedawcy co jakiś czas zmieniaja ceny.
Germ 20.03.2009, h. 07:54 Germ
johny13 - to mi wygląda na system VFC - widać kołek w podstawie muszki...