Daj cynk
Reklama

Aktualności

Aktualności c.d.

Świat, 19.03.2009, h. 01:31, dodał: Promant
15

Monda International: ACR Carbine. RWA: Tokyo Marui M16 Golgo 13 Version (Limited Edition). KSC: P230JP HW. Marushin: Kimber Gold Match cartridge type.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Monda International poinformowała, że wprowadza na rynek replikę ACR Carbine. Replika karabinu będzie dostępna w kolorach: black oraz FDE. 
Prędkość początkowa: 400fps. Materiał: górny korpus: aluminium [CNC], dolny korpus: polimer. Typ aku: small 8.4V lub 9.6V.

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty replikę produkcji Tokyo Marui: M16 Golgo 13 Version (Limited Edition). Waga: 3740g. Długość: 999mm. Pojemność magazynka: 75BB. Prędkość początkowa: 285fps. Cena: 699USD.

 

 

Japońska firma KSC zapowiedziała kolejną replikę: pistolet P230JP Heavy Weight. Jest to oficjalna broń służbowa japońskiej policji. Cena: 17,850YEN (140.31EUR), długość: 169mm, waga: 500g, pojemność magazynka: 12[+1]BB. Replika powinna być dostępna w sprzedaży jeszcze w marcu.

 

 

 

Firma Marushin wprowadza już na rynek, zapowiadany wcześniej w newsach, pistolet Kimber Gold Match w wersji wyrzucającej łuski. Replika będzie dostępna w końcu kwietnia. Cena: 24,500Yen (191.51EUR). Dodatkowy magazynek w cenie 5,000Yen (39.08 EUR). Zestaw 5 łusek na BB 6mm: 2,000Yen (15.63EUR).

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.mondaint.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.ksc-guns.co.jp

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
xasistis 19.03.2009, h. 02:54 xasistis
hmm.. ten P230JP taki dość podobny do naszego P-83
Dodać do tego niedawno zapowiadany PM-98 można całkiem plski zestaw nabyć..
rucznoi 19.03.2009, h. 09:15 rucznoi
Podobny to on może trochę jest. Ale to Sig, więc jest bezkonkurencyjny.
Marius7 19.03.2009, h. 09:50 Marius7
iee? PM 98? Gdzie go zapowiadali???
LiuKas 19.03.2009, h. 10:17 LiuKas
Przeważnie podobają mi się "snajperki" na bazie emek, ale ta wydaje mi się obleśna
Ziomek08 19.03.2009, h. 10:51 Ziomek08
Dziwne jest to cósik, na kolbie, a poza tym to jak zwykle m16 xD, ten kimber to tylko dla lansu, bo np. w lesie nie widzę możliwości strzelania z niego, 15€ za 5 łusek
poldeck 19.03.2009, h. 12:19 poldeck
Coś brzydkiego wyrosło między lunetą a szyną montażową .
Prezes_____ 19.03.2009, h. 15:30 Prezes_____
Te emke to se mogli podarować
pidzejfat 19.03.2009, h. 15:44 pidzejfat
Montaż wygląda lunety jak w serii G3 i mp5...
Pasti 19.03.2009, h. 17:34 Pasti
ACR - Masada?
evan 19.03.2009, h. 17:36 evan
Czy to jest Masada od A&K ?
Promant 19.03.2009, h. 18:03 Promant
ACR to wersja rozwojowa Masady.
happy666 19.03.2009, h. 19:57 happy666
Hmm, przypomina mi karabinek opracowany dla czeskiej armii, chyba przez CZ, pokazywali go chyba na któryś targach zdaje się. Też pamiętam, że pisał o nim, w którejś z gazet, Remov. Ale to chyba nie to ;P
badger 19.03.2009, h. 20:40 badger
To na pewno nie to. To Masada, najlepszy na świecie niedziałający karabinek szturmowy
evan 19.03.2009, h. 21:09 evan
ACR to nie wersja rozwojowa Masady tylko nazwa nadana przez Bushmaster'a po zakupieniu praw do produkcji.
Borax 19.03.2009, h. 21:30 Borax
Promant, Evanek, oboje macie rację. Bushmaster zmienił nazwę po nabyciu praw, ale zażyczył też sobie pewnych zmian. Między innymi zmieniona została kolba, rączka zamka przeniesiona do przodu i poprawiono mechanizm zmiany lufy. Na zdjęciach przedstawiony jest model przed modernizacją, czyli pierwotny projekt Masada. Magpul pewnie wyprodukował AEGa w starej formie z nową nazwą, albo zmienił nazewnictwo. Myślę, że i tak nie ma to większego znaczenia...