Daj cynk
Reklama

Aktualności

Polski film w konkursie G&G

Polska, 23.09.2012, h. 17:01, dodał: Promant
59

Przedstawiamy polski film biorący udział w konkursie firmy G&G - Your Greatest Glory 2012 Video Contest: Wake up your imagination.



Poniżej prezentujemy polski film biorący udział w konkursie firmy G&G - Your Greatest Glory 2012 Video ContestWake up your imagination.

Autorem filmu jest Filip Dudek, obecnie mieszkający w Chrzanowie (woj. Małopolskie), a wcześniej przez dłuższy czas związany z krakowskim środowiskiem airsoftowym.

Niedawno ukończył On produkcję krótkiego filmu, który zakwalifikował się do tegorocznej edycji konkursu G&G. Filip Dudek jest autorem zdjęć i animacji, jak również montażu filmu i wykorzystanej ścieżki muzycznej.

W filmie wystąpili członkowie chrzanowskiej grupy airsoftowej Dark Spectrum oraz limanowskiego środowiska ASG

Wspierajmy polskich uczestników konkursu i głosujmy na prezentowany film!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednocześnie zachęcamy wszystkich uczestników tego typu konkursów do przesyłania nam informacji o swoich pracach. Chętnie poinformujemy polskie środowisko airsoftowe o Waszych dokonaniach - zamieszczając informacje w newsach. 

 

 

Ocena wszystkich (5.45, głosów: 22)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Denis 23.09.2012, h. 17:12 Denis
SZACUN!
Oleander 23.09.2012, h. 17:12 Oleander
nie wiedziałem że z nintendo można operować predatorem :D Filmik fajny, na pewno zagłosuję.
mi to wyglada bardziej na telefon samsunga ale ok :p
MoreLike 23.09.2012, h. 23:45 MoreLike
A mi jak portfel :D
Ballde27 27.09.2012, h. 17:06 Ballde27
korobov 23.09.2012, h. 17:34 korobov
A gdzie okulary ?
ta na filmiku :D bez okularów jest większy realizm :D chyba o to chodzi
maciorec 07.12.2012, h. 13:59 maciorec
ta na filmiku :D bez okularów jest większy realizm :D chyba o to chodzi
maciorec 07.12.2012, h. 14:00 maciorec
goren 23.09.2012, h. 17:46 goren
Dupy nie urywa. Parę fajnych ujęć oraz trochę bezsensownego efekciarstwa nie najwyższych lotów. Skoro jest nacisk na charakter airsoftowy to okulary byłyby jednak wskazane.

Powodzenia w walce o nagrody.
To zrób lepszy
ticzer 23.09.2012, h. 20:47 ticzer
@Ticzer proszę cię, bez takich tekstów bo te modne są co najwyżej w szkole.
echelon_ 25.09.2012, h. 08:30 echelon_
@ticzer Ale pojechałeś, wg Twojej teorii to praktycznie nie niczego nie można skrytykować w tym np repliki asg czy samochodu... Filmik mi osobiście także się nie podoba, dla mnie to poziom wyżej niż weselne filmy z lat 90. Ale szacunek za włożoną pracę...
figo79 26.09.2012, h. 07:36 figo79
kamera 23.09.2012, h. 18:11 kamera
Świetna zajawka, czekam na więcej ;P
To chciałem mu napisać
dawid888 24.09.2012, h. 09:05 dawid888
goren 23.09.2012, h. 18:20 goren
Więcej to by widza zanudziło.
gzelek19 23.09.2012, h. 19:00 gzelek19
Moim zdaniem troche żle dobrana muzyka (ale to tylko skromna uwaga)
Ale i tak ogląda sie fajnie :D
lego432 23.09.2012, h. 19:01 lego432
dobre!:D
Dechowsky 23.09.2012, h. 19:03 Dechowsky
Skok do wody i te kropelki... Nie wspominając o tym przejściu z "kosmosu" do ziemi... Tandeta. A szkoda, bo pomysł bardzo fajny i ostatnia scena ratuje cały ten filmik.
Big Bopper 23.09.2012, h. 19:05 Big Bopper
okularow zabraklo bo odbijala sie w nich kamera:)
Warlord Shadow 23.09.2012, h. 19:16 Warlord Shadow
Dobre, powiedziałbym nawet, że poprawne ale szału nie robi. Nie mniej jednak powodzenia życzę :)
Gator 23.09.2012, h. 19:18 Gator
Fajne. Ale widać że niektórych zazdrość ściska .
IVAN 23.09.2012, h. 19:34 IVAN
Całkiem niezłe...ujęcie z kropelkami wody super...ostatnia scenka bardzo fajna.
A dla tych co marudzą propozycja...zróbcie lepsze :D.
Wiewioor 23.09.2012, h. 19:36 Wiewioor
Niezłe.
Młody_brt 23.09.2012, h. 19:38 Młody_brt
Kolego Gator to nie jest zazdrość, to sie nazywa chyba bycie Polakiem:P.
Ja osobiście życze powodzenia, filmik spoko.
A osoby krytykujące zapraszamy do pokazania własnych dzieł.
Ależ oczywiście, że " konstruktywna krytyka " to coś zdrowego. Ale opis typu " tandeta " itd nie zalicza sie do takiej.
Młody_brt 23.09.2012, h. 20:00 Młody_brt
Co do polskiej reprezentacji...nie trzeba byc zawodowcem :D

Filmik fajny widać ładne godziny spędzone w after effects. Sam dopiero zaczynam z edycja wideo i to naprawe to nie jest taki łatwe.Zgaduje, że autorzy to hobbisci a nie ludzie pokroju wielkich rezyserów. Kawał dobrej roboty mi sie podoba.
virusotron 23.09.2012, h. 20:24 virusotron
goren 23.09.2012, h. 20:01 goren
Dla jasności - moje życzenia powodzenia w walce o nagrody miały mieć wydźwięk szczery - nie prześmiewczy.
korobov 23.09.2012, h. 20:29 korobov
A gdzie goren napisał, że to tandeta ? Jak dla użył konstruktywnej ktrytyki, no chyba że Wy pod tym hasłem rozumiecie pochlebianie innym.
A ktoś wytyka coś Gorenowi? Nie.
Młody_brt 23.09.2012, h. 20:41 Młody_brt
A no sory, pokićkały mi się osoby ;)
korobov 23.09.2012, h. 21:00 korobov
No ktoś jednak wytyka :D
goren 23.09.2012, h. 21:18 goren
Jezzus 23.09.2012, h. 20:33 Jezzus
Chrzanów Power ! :D Też jestem z Chrzanowa. Powodzenia w konkursie.
proteziaksaspl 23.09.2012, h. 21:00 proteziaksaspl
Czy się podoba, czy nie, głosujmy na niego. Bądźmy patriotami :D
Gdyby patriotyzm polegał na ślepym głosowaniu na swoje produkty to Chińczycy i Hindusi miażdżyli by konkurencję przewagą głósów.
echelon_ 25.09.2012, h. 08:31 echelon_
PPSB 23.09.2012, h. 21:24 PPSB
Na zakończeniu przejście w logo jest miodzio zrobione, przekonuje mnie. Efektów (może i nawet zbędych) za dużo. Nie stanoł mi, ale ogółem miodzio
Jeżeli już musisz oceniać wszystko przez pryzmat erekcji, to może przynajmniej nauczyłbyś się pisać to bez błędu?
Promant 23.09.2012, h. 21:47 Promant
dopsze
PPSB 24.09.2012, h. 21:14 PPSB
berni69 23.09.2012, h. 22:03 berni69
Solidna robota, jestem pod wrażeniem.
gattling 24.09.2012, h. 02:07 gattling
Świetnie nadaje się jako reklama firmy g&g. Zakwalifikował się - super, wygra - też dobrze, chociaż wielkich szans raczej nie ma...
leito1 24.09.2012, h. 09:28 leito1
Super robota!! Można tylko pozazdrościć :P
zia 24.09.2012, h. 09:38 zia
Powodzenia dla Chrzanowa od ludzia z Chrzanowa ;)
Mixon 24.09.2012, h. 10:48 Mixon
Coś mało efektów specjalnych
Big Bopper 24.09.2012, h. 15:42 Big Bopper
hej spokojnie! nie kazdemu musi sie podobac:) dziekuje za mile przyjecia i kazda konstruktywna krytyke oraz zyczenia. nastepnym razem napewno wyjdzie lepiej. pozdrawiamy!
Miss. Palka 24.09.2012, h. 16:25 Miss. Palka
https://www.youtube.com/watch?v=c8HGfKsqEcw&feature=related inny film na ten sam konkurs z akcentem humorystycznym :) Powodzenia dla Polaków chodz filmik mi nie przypadł aż tak do gustu :)
Wolę zagłosować na to, niż na rodzimą produkcję.
echelon_ 25.09.2012, h. 08:34 echelon_
ziku 24.09.2012, h. 17:27 ziku
no jakbym tak plusnął w wodę z pół metra to by mnie pół lasu usłyszało :)
darksoviet 24.09.2012, h. 18:14 darksoviet
Nie podoba mi się!
Zbyt dużo niepotrzebnych efektów specjalnych! Brak okularków! I powinien być jakiś delikatny scenariusz tego, bo ja w ogóle nie ogarniam fabuły tej reklamy.
No i przydał by się polski akcent;)
Michal_CHZW 24.09.2012, h. 19:57 Michal_CHZW
Słaby filmik :( za dużo efektów specjalnych
Filip7370 24.09.2012, h. 20:21 Filip7370
Tak jak to już pisano, ostatnia scena daje duże szanse bo nadaje się do promocji marki. Jednak z mojej opinii powtórzę kolegów, muzyka nieco za przesadzista. Drugie to jednak bardzo miałkie podejście bo super komandos zaraz wytnie całe chmary partyzantów, z kolei sprzęt w ogóle nie pasuje, bo to jest komandos raczej do CQB niż na leśne tereny. Wielki szacunek do pomysły "przejścia przez drona" bo to jest moim zdaniem mistrzostwo.
Naturalnie powodzenia życzę i sam zagłosuje na kolegów bo ich popieram. Ale ten filmik gdyby nie miałbyć reklamą GG to na końcu komandos powinien wznieść w lesie sztandar USA, klimat nieco przysłonił treść!
swirekster lol 24.09.2012, h. 21:52 swirekster lol
Filmik ok

ale
Gdyby nie ostatnia scena, pomyślałbym, że nie jest to reklama, ale zajawka jakiegoś nowego, średniego filmu akcji z Hameryki.

UMP z GnG pokazane... no właśnie, nie pokazane. Zachwycamy się kropelkami, dronami, wejsciami w tunele i wybuchami, ale gdzie to całe GnG? Gdyby w tak efektownie skupić się na samym sprzęcie, replikach, pokazać jak ładnie wyglądają ich wyroby, miałoby to ręce i nogi.

Pozdrawiam!
Dobrze prawi! Polać mu!
Dechowsky 25.09.2012, h. 01:15 Dechowsky
Zgadzam się z Dechowsky, fakt taki że można by wziąźć UMP od DE i dodać dodatki. Wygląd taki sam!
Filip7370 25.09.2012, h. 15:20 Filip7370
Versal21 25.09.2012, h. 00:01 Versal21
Oprócz od fabuły, której brak, poprzez bezsensowne działania naszego "operatora" (O, kałuża! Wskocze w nią efekciarsko przecież nikt mnie nie usłyszy!), kończąc na efektach szpecjalnych i sterowaniem UAVem z telefonu wszystko jest jak najbardziej OK.
Może niech zrobią z tego reklame nieprzemakalnych butów z Gore-texem, albo płatków śniadaniowych.
G&G jest tutaj tyle co mięsa w parówkach.
ramaz 26.09.2012, h. 10:39 ramaz
a nie macie wrażenia że ta kulka jest za biała jak na G&G? Mnie wyglada na Rocketsa...
Albo ICSa. :)
Promant 26.09.2012, h. 11:52 Promant
damian14c 27.09.2012, h. 17:23 damian14c
Pełna profeska :) Świetny film.
Ballde27 28.09.2012, h. 16:30 Ballde27
Bezsensowna wstawka z kałużą (strumykiem)Jak dla mnie sterowany UAV z portfela też spoko.Na końcu powinna być jakaś M14 EBR albo GR25 a nie UMG...Dobre chęci ale efekt mdławy na siłe.