Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kabury FOBUS w ofercie Specshop

Polska, 19.09.2012, h. 19:09, dodał: Promant
19

Specshop włączył do swojej oferty, zapowiadane niedawno, kabury marki Fobus



Asortyment sklepu Specshop wzbogacił się o kabury marki Fobus

 

 

 

 

393326_278708148911294_168039180_n.jpg

 

 

 

Kabura udowa do pistoletu GlockPaddle Thigh Rig - Roto - EM17 EX. Wykonany metodą wtryskową z wysokiej jakości wytrzymałego, a zarazem lekkiego polimeru zestaw składający się z kabury EM17 oraz panelu Paddle Thigh Rig. Panel ten składa się z dwóch części, połączonych specjalnym obrotowym łącznikiem, dzięki czemu cały zestaw nie krępuje ruchów nawet podczas prowadzenia pojazdów lub dynamicznego poruszania się, w tym szybkiego biegu.

Górna część wyposażona jest w stałą "płetwę", która zapobiega wypadnięciu kabury zza paska. Posiada ona szlufkę na pasek o szerokości maksymalnej 45mm. Na tylnej stronie "płetwy" znajduje się materiał antypoślizgowy.

Dolna część jest także wyposażona w antypoślizgową wstawkę oraz system montażu kabury Roto-Holster™. Pozwala on, dzięki dołączonemu kluczowi imbusowemu, na ustawienie kabury pod dowolnym kątem względem panelu, a także zamontowanie do niego dowolnej kabury firmy Fobus, wyposażonej w system Roto-Holster™. Cena: 239PLN.

 

 

 

 

Fobus_PaddleThighRig_EM17EX_1.jpg

Fobus_PaddleThighRig_EM17EX_2.jpg

Fobus_PaddleThighRig_EM17EX_3.jpg

 

 

 

 

Kabura udowa do pistoletu P99Paddle Thigh Rig - Roto - WP-99 EX. Cena: 219PLN.

 

 

 

 

Fobus_PaddleThighRig_WP-99EX_1.jpg

Fobus_PaddleThighRig_WP-99EX_2.jpg

Fobus_PaddleThighRig_WP-99EX_3.jpg

 

 

 

 

Kabura udowa do pistoletu Glock: Paddle Thigh Rig - Roto - GL-2 EX. Cena: 219PLN.  

 

 

 

 

Fobus_PaddleThighRig_GL-2EX_1.jpg

Fobus_PaddleThighRig_GL-2EX_2.jpg

Fobus_PaddleThighRig_GL-2EX_3.jpg

 

 

 

 

Kabura do pistoletu P99: Paddle Standard - Lewa - WP-99 LH. Kabura wyposażona jest w stałą "płetwę" mocująca do pasa i zapobiegająca wypadnięciu. Na tylnej stronie "płetwy" znajduje się materiał antypoślizgowy. Szlufka na pasek 45mm. Broń mocowana jest zatrzaskiem kabłąka, zastosowany materiał i jego faktura uniemożliwiają porysowanie jej powierzchni. Cena: 95,01PLN.

 

 

 

 

Fobus_PaddleStandard_WP-99LH_1.jpg

Fobus_PaddleStandard_WP-99LH_2.jpg

 

 

 

 

Kabura do pistoletu Glock: Paddle Standard - Lewa - GL-2 LH. Pasuje do: Glock 17/19/22/23/32/34/35. Cena: 95,01PLN.

 

 

 

 

Fobus_PaddleStandard_GL-2LH_1.jpg

Fobus_PaddleStandard_GL-2LH_2.jpg

 

 

 

 

Kabura do pistoletu 1911 Rail: Paddle Standard - KMSP. Cena: 95,01PLN. Pasuje do modeli:
- Colt, Springfield, Kimber 1911 Government Series z szyną montażową
- Kimber Custom TLE / RL II .45 cal
- Springfield 1911 .45 cal
- Kahr P45 l. 

 

 

 

 

Fobus_PaddleStandard_KMSP_1.jpg

Fobus_PaddleStandard_KMSP_3.jpg

Fobus_PaddleStandard_KMSP_2.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RyanSnp 19.09.2012, h. 22:44 RyanSnp
Wiadomo, ze gust jak d... ale żeby aż tak dziwaczne zamocowania robić...
Kto kupi takie coś ze względu na funkcjonalność? ani to wygladu nie ma, duze mocowania :/
0 lansu za 200 zł
Szkoda kasy :D
jaki lans?? a gdzie do baretty???????
Gitar52 20.09.2012, h. 13:23 Gitar52
Up:
bEretty. ;]
Crusader 20.09.2012, h. 20:11 Crusader
robertas3 19.09.2012, h. 23:02 robertas3
Czyli jednak ważniejszy wygląd i lans niż funkcjonalnoćś? :D Duże mocowanie chyba nie powinno przeszkadzać dzięki tej ruchomej części.
RyanSnp 19.09.2012, h. 23:11 RyanSnp
Raczej tak ;) bo bardziej wygląda mi to na gadźet do lansu niż do praktycznego zastosowania.
I tak pistolet w tym siedzi bez zabezpieczenia i łatwo może wypaść.
Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie używałeś kabur Fobus. A szkoda, ponieważ to jedne z lepszych kabur na świecie. Uwierz mi, że pistolet nie wypada a listwa z przegubem i "płetwa "to nie lans tylko bardzo przemyślane rozwiązania, które doskonale się sprawdzają.
KWIA_TEK 19.09.2012, h. 23:27 KWIA_TEK
jeszcze wiele razy usłyszysz , że lant jest wazniejszy od funkcjonalności ;)
morf420 20.09.2012, h. 07:39 morf420
Używałeś kiedyś kabur firmy Fobus lub innych "szybkich" kabur?

Na zawodach biegam z GL2 na płetwie i CZ75B w niej i nic nie wypada, wcześniej miałem dedykowaną kaburę Fobus do CZ'kie, ale coś się nie dopasowały, za ciasno siedziała w niej.

I powiem Ci tylko tyle, że o ile repliki ASG są lżejsze od oryginałów to mi jeszcze ani razu ostra CZ'ka nie wypadła czy nawet się wysunęła z kabury.

Podobnie z kaburą, która przełożona przez pasek dzięki temu czerwonemu materiałowi antypoślizgowemu się nie przesuwa na pasku, a nawet jak jest włożona przez spodnie płetwa to nic się nie dzieje.

Zacznij może używać czegoś co krytykujesz lub chociaż się z tym zapoznaj.
Popatrzenie na zdjęcie nie zawsze wystarcza...
wojtekk8 20.09.2012, h. 17:21 wojtekk8
robertas3 19.09.2012, h. 23:25 robertas3
Kabura do pistoletu P99: ... Broń mocowana jest zatrzaskiem kabłąka,

Chyba jest jednak zabezpieczona
Nawet nie ma regulacji siły retencji a wytłoczenie na osłonę spustu to jedyny element, który może "coś trzymać" w tej kaburze. "Taniocha", której dużo brakuje do tego, by być jednymi z lepszych kabur na świecie, jak ktoś mylnie zauważył.
slavo 20.09.2012, h. 14:53 slavo
Mylisz się. Jest regulacja siły retencji. Bardzo prosta i płynna. Reguluje się dokręcając śrubę. Co do zabezpieczenia przed wypadnięciem - zakleszczenie kabłąka jest jednym z najprostrzych a co za tym idzie niezawodnych rozwiązań. Brak jakichkolwiek elementów ruchomych zmniejsza ryzyko awarii. Opinia, że to jedne z lepszych kabur na świecie nie jest tylko moja.
KWIA_TEK 21.09.2012, h. 00:38 KWIA_TEK
KWIA_TEK, a na którym zdjęciu kabury do P99, bo o niej mówimy, widzisz ową śrubę?Na ilu z prezentowanych kabur widzisz śrubę? Bo ja na jednej przy 911 i jest to raczej wyjątek od reguły w przypadku tej firmy.Jeśli uważasz, że to są te najprostsze i najlepsze rozwiązania, to polecam Ci kaburę Fobusa na G17 z oświetleniem http://www.military.pl/kabura-fobus-glock-17-roto-z-oswietleniem-em17rt_12917t.html, na napa. Może mają też modele na agrafkę, nie szukałem ;-)Wad tego badziewia nawet nie chce mi się wyliczać. Jak "podbiją" rynek USA, to może uwierzę.PS. Mam też własne doświadczenia z użytkowania tych kabur oraz kilku faktycznie należących do najlepszych na świecie.
slavo 21.09.2012, h. 12:09 slavo
_Czarny_ 20.09.2012, h. 11:00 _Czarny_
Kij z kaburą, ładna figura niewiasty :D
Waćpan prawdę powiada:) Niewiasta ze wszech miar urodziwa, jednakowoż radbym ujrzeć jej lica, zali równie urodziwe ;P
Tigernah 20.09.2012, h. 19:08 Tigernah
Może niech te lica lepiej pozostaną w warstwie domysłów. Nigdy nie wiadomo, czy nie byłoby szoku, a w końcu plakat dotyczy kabury, nie fryzury :P
Promant 21.09.2012, h. 19:59 Promant
Hehe coś w tym jest. Tak czy siak, są cycki jest okejka :D
_Czarny_ 21.09.2012, h. 22:56 _Czarny_
HaryWalker 20.09.2012, h. 19:30 HaryWalker
Droższa alternatywa dla kabur IMI Defense. Moim skromnym zdaniem brzydsze ;)
Marcin_BM 20.09.2012, h. 23:25 Marcin_BM
Po 4-5 latach używania kabur fobus do p99 mogę powiedzieć ,że listwa jest za cienka przez co buja się strasznie na boki, guma listwy jest słabej jakości w porównaniu np. do serpy. Co do kabury to brak zabezpieczenia daje się we znaki jak się o coś klamką zaczepi oraz w sytuacjach gdzie znajdziemy się głową w dół np przy przeskakiwaniu wysokich przeszkód. Kilkukrotnie zdażało mi się że smyczka ratowała skórę. System roto po kilku latach wyrobił się do tego stopnia że czasami przy udeżeniu w przeszkodę lub szybkiego biegu kabura na nodze potrafi się obrócić. Jak ktoś poważnie myśli o kaburze niech inwestuje w safarilanada albo g-code w ostateczności serpę
Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią. Foubs jest aktualnie dla mnie reliktem przeszłości- kiedy pojawił się na rynku, zmiażdzył konkurencję robiącą w skórze i cordurze. Niestety zostali w miejscu i ich kabury, w moim odczuciu, spisują się gorzej (stabilność na pasku, szybkość dobycia, pewność trzymania) niż np. Raven, BHI, Safariland, Uncle Mike itp. Żeby nie być gołosłownym dodam że posiadałem kilka Fobusów i nadal jednego mam. Leży na półce i się kurzy...