Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 17.09.2012, h. 23:40, dodał: Promant
10

Filmy autorstwa: EpicAirsoft, WE Airsoft, eHobby Asia oraz SCDTV.



WE Airsoft: replika nowego systemu produkcji WE - "KATANA" M4 AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: prezentacja replik SAPH Custom Race Gun IPSC WILDCAT oraz DRAGON CAT. 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCDTV: recenzja repliki GBB WE 74UN Gunfire Custom dla Gunfire.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

EpicAirsoft: replika Echo1USA AMD-65.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kmieto 18.09.2012, h. 00:34 kmieto
Vladimir co z Wami? Żadnych newsów odnośnie ASAR... Firma AirsoftSystems robi cokolwiek z projektem? Nawet skośnooki "oł rajt, oł kej" chwali się kataną, a o ASAR ani widu ani słychu!

Tak na marginesie ta emka nie powinna kosztować więcej niż zwykły AEG, nic tam zmyślnego znowu nie ma. Ani układu spustowego nie zmienili, o mosfecie też nic nie powiedziano, hop-up ten sam i całość bebchów także.
Szału ni ma, d**y nie urywa.
Do przyszłego roku mają prowadzić testy nowej repliki, jak zapowiadali. Dopiero po wnioskach i poprawkach wprowadzą ja na rynek.
Promant 18.09.2012, h. 02:01 Promant
taka ciekawostka, nie wydaje się wam że mechanizm prezentowany przez "oł rajt, oł kej" to ten sam co ASAR tylko z rozwiązanym problemem nastawiania zębatki w prawidłowe położenie? Ciekawe czy ASAR jest na tyle "inny" żeby go ochronić patentem, wtedy nici z Katany.
CerberBP 18.09.2012, h. 09:24 CerberBP
CerberBP Ojj nie ASAR różni się całkowicie od tego. Inny komora Hop-Up'a - podaje do ostatniej kulki, możliwość wymiany sprężyny, a nie tak jak tutaj całych zestawów cylindra, wbydowany mosfet z burstem... itd. Różnica jest kolosalna.

Promant tak wiem, wiem, ale np. POLARSPORT przed wypuszczeniem na rynek swoich replik, dodawała filmiki, zdjecia i nowinki. Tak, że byliśmy informowanu na bieżąco, że coś się dzieje, a tutaj cisza.
kmieto 18.09.2012, h. 10:48 kmieto
Jeśli macie informacje o nowościach, ciekawostach o których warto poinformować innych to proszę dawajcie nam znać - najlepiej za pomocą czerwonej koperty na prawym skraju ekranu - nie zawsze jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich informacji.
Cappuccio 18.09.2012, h. 11:19 Cappuccio
siloeamistad 18.09.2012, h. 01:27 siloeamistad
A mnie WE eMka sie bardzo widzi, a szczególnie ten zwalniacz springa na safe:) Leń version.
Skaut 18.09.2012, h. 08:23 Skaut
Emka z WE - fantastyczna sprawa. Konstrukcja cylindra mocno podobna do tego z PTW, a jedyna usterka, która zdarzyła się w moim (poza dwoma wymianami silnika) to zjechany sector gear. Mam wrażenie, że produkt z WE może okazać się złotym środkiem pod względem niezawodności i ceny.
Niby podobne ale ciekawe ile niestandardowych cześci używają tam.

W ICS tylko jest inny GB oraz komora Hop-Up więc jak bym miał pieniądze to bym sprawdzonego ICSa kupił.
Sledzikmaster 19.09.2012, h. 10:02 Sledzikmaster
Zebatki stadard. Płytka selektora standard. Silnik standard. Komora Hop Up standard. Zespół cylindra zrobiony z jednej tuby - jak w PTW. Nie wiem jak tutaj, ale w PTW jadę na tym samym cylindrze już 3 lata przy dwóch różnych sprężynach - M130 i M150. Po 2 latach wymieniłem zęby tłoka, ogólnie zestaw pneumatyki cechuje fantastyczna wytrzymałość i szczelność. Jeśli tutaj zastosowano system wzorowany na PTW, a tak mówili w poprzednim klipie, to bardzo możliwe, że zakupię ten produkt.

ICS to ICS - gearbox nadal składany z dwóch połówek, również w części pneumatycznej. Sam nie miałem, nie będę oceniał, ale przerobiłem w swojej karierze ASG około 50 replik AEG i żadnego ICS. Jakoś mnie nie przekonywał ;).
Skaut 19.09.2012, h. 11:01 Skaut