Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: nowe informacje c.d.

Świat, 11.03.2009, h. 19:35, dodał: Promant
28

RedWolf Airsoft: G&G SIG550. RSOV: wyprzedaż korpusów M4 DBoys. KTW: karabin maszynowy Type96.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę AEG firmy G&G, którą szczegółowo opisywaliśmy we wcześniejszych newsach, SIG550. Waga: 3500g. Długość [z kolbą złożoną]: 850mm[?]. Długość [z kolbą rozłożoną]: 1010mm. Prędkość początkowa: 380fps. Cena: 395USD.

 

 

Na stronie RSOV można tanio nabyć korpusy M4 produkcji DBoys. Cena: 12.74USD. Korpusy mają, cokolwiek to znaczy, "pomieszane" oznaczenia. RSOV wysyła je losowo tzn. zamawiając korpus klient nie wie z jakimi oznaczeniami body otrzyma.

 

 

KTW zaprezentowało film video przedstawiający, będący nadal w fazie prac, prototyp japońskiego  lekkiego karabinu maszynowego Type96. Była to późniejsza wersja, rozwojowa, rkm Nambu wz.11, który wszedł do uzbrojenia w 1922 roku. Ciekawostką dotyczącą wersji ostrej jest wyposażenie jej w długi, wąski, bagnet, który jednak, ze względu na sporą wagę broni - 9kg - nie miał raczej praktycznego zastosowania. Ciekawe czy replika również będzie miała odtworzony ten element wyposażenia.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 11.03.2009, h. 19:40 Jangi
Coś te długości z kolbą złożoną i rozłożoną w Sigu wydają się lekko dziwne, ale to pewnie sklep się machnął i podane jest tak jak on podyktował.
Germ 11.03.2009, h. 19:48 Germ
Taka długość jest podana na redwolfie...
pidzejfat 11.03.2009, h. 19:54 pidzejfat
Haha, body z niespodzianką
Promant 11.03.2009, h. 19:59 Promant
Ta, powinno być chyba 850 z kolbą złożoną.
kosmi 11.03.2009, h. 20:00 kosmi
Magazynek wygląda ciekawie, wszystkie kulki wylecą, tylko czy ten dzyndzel nie jest za delikatny i czy po paru strzelankach się nie ułamie..
Sushi.50 11.03.2009, h. 20:15 Sushi.50
Hmm nie wydaje się, żeby kolba w Sig-u miała prawie pół metra długości, rzeczywiście jakiś błąd.

Ryżojady mają bardzo ciekawą "szybkoładowarkę" .
Dragunow 11.03.2009, h. 20:19 Dragunow
Nie ułamie się. Miałem takie w magach do emki...
uzi43 11.03.2009, h. 20:25 uzi43
Na tych zdjęciach SIG wygląda super
Codename666 11.03.2009, h. 20:42 Codename666
Fajny ten japoński karabin. Doskonale pamiętam tę broń z Call of Duty 5 Są to miłe wspomnienia. Ale repliki i tak bym nie kupił
Gogin 11.03.2009, h. 20:45 Gogin
Ale się cieszą nasi skośnoocy bracia, jak dzieci w cukierni . Ale ładowarka faktycznie ciekawa . Co do osiągów tej repliki, to dziwnie kulki hasają w górę co kilka strzałów (nieszczelność czyżby) ?
Karol_K 11.03.2009, h. 20:57 Karol_K
dosyć podobny ten karabin do BRENa , może dało by się jakąś konwersje zorbić żeby był bardziej podobny:P, hmm jakaś kolba chyba jednak będzie ??
cysi3k 11.03.2009, h. 21:02 cysi3k
To jest dopiero "szybko-ładowarka"
OC14Groza 11.03.2009, h. 21:58 OC14Groza
Ten sig nie ma bursta ;/
Hunter1716 11.03.2009, h. 22:20 Hunter1716
Ja chcem taką szybko ładowarke ;]] A prototym nawet nawet ;]] (a się nim podnicali ) I co do SIG-a.. Nawet nawet, chciaż za nim nie przepadam
Tuksiak 11.03.2009, h. 22:43 Tuksiak
Jak dobrze między krzakami odczytałem, to tam coś pisali o 70-80m na .2g?
Dobre, dobre. A naburo śliczniutki, że o szybkoładowarce nie wspomnę, dobry patent, połączenie maga z sawa, ze strzykawką .
mozzart 11.03.2009, h. 23:21 mozzart
no tak wszystko co ma wystający magazynek z góry jest podobne do brena.... <wall>
filo16 12.03.2009, h. 00:01 filo16
Co tam replika, kozak strzelnica panowie!
cezii 12.03.2009, h. 00:09 cezii
W tym filmiku rozwaliło mnie jedno xD

"ŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"
stalker190 12.03.2009, h. 11:38 stalker190
No ładowarka że HEJ! A reszta aż przeplaskikowa
Rock-A-Fear 12.03.2009, h. 19:38 Rock-A-Fear
najlepsze to jest jak japońce robią "uuuuuu" "aaaaaaa" "godzillamitsubishikonichiwatoyotaaaaaa"
jozeph0 13.03.2009, h. 16:04 jozeph0
Ale się te Japońce cieszą. Łooooooo aaaaaaaaaaaaa ooooooo
muffasaSF 14.03.2009, h. 12:36 muffasaSF
ŁOOOOOOOOO SONEMOTOOOOOO GIRBOTO
happy666 14.03.2009, h. 15:11 happy666
Heh, jakby celownik nawalił, to można celować przez magazynekk Taki jakby celownik przezernikowy. Hmm, kiedyś napisałem, że mogliby zrobić 550 i w końcu zrobili Coś czuję, że zostanę ukrzyżowany za to co napiszę ;P Berylo-manniacy, skoro mnie wysłuchano, to z pewnością i was też
Terenowy 14.03.2009, h. 19:54 Terenowy
Czy to maga podobnego co w AK ?
Lagodkin 14.03.2009, h. 23:09 Lagodkin
Mi się podobają te niebieskie kwadraciki przy suficie ale to japońskie "łooooooooooooo" też jest fajne.
scynek 15.03.2009, h. 14:16 scynek
SIG fajny, tylko że nie przepadam za takimi magazynkami... Rażą mnie te plastikowe imitacje nabojów... Wiem że maożna zamalować itd, ale u mnie broń za to ma minus.
Co do filmiku: zawsze myślałem że język japoński jest niewątpliwie "fajny", a teraz mam tego potwierdzenie. Ale jedno we wszystkich językach jest takie samo: ŁOOOOO... A ta broń prezentowana na filmiku to ma dźwięk jak gacek z załadowaną przyczepą jadący pod górę po błotnistym polu... Słyszałem już lepsze.
MatriX482 15.03.2009, h. 21:05 MatriX482
to wiemy, w jakich warunkach robione są repliki CA i TM