Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie SpecShop

Polska, 10.03.2009, h. 19:21, dodał: Promant
16

SpecShop włączył do swojej oferty kolejne produkty. Są wśród nich repliki ASG AEG Boyi i JG oraz optyka MeTac.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie SpecShop powiększyła się oferta produktów. Są wśród nich repliki ASG AEG Boyi i JG oraz optyka MeTac. SCAR Dark Earth - MK16 MOD 0 firmy DBoys kosztuje 745PLN. Waga: 3150g. Prędkość początkowa: 390fps.

 

 

SCAR wykonany został ze stopu aluminium oraz z kompozytu. Z metalu zrobiona jest górna część korpusu, składane przyrządy celownicze, szyny RIS, lufa zewnętrzna, uchwyty zawieszenia. Z kompozytu zrobona jest kolba, dolna część korpusu, chwyt. Inaczej niż w markowych replikach rozwiązana jest konstrukcja kolby. Bateria mieści się w zasobniku pod poduszką policzkową.

 

 

Repliki Jing Gong, dodane na stronie, to znane już: SIG550, G3RAS oraz G3A3. SIG550 JG jest repliką wzorowaną na modelu Tokyo Marui, jak pierwowzór, wykonaną z ABSu. W komplecie szyna montażowa pod optykę, akumulator, dwójnóg, chińska "ładowarka".

 

 

Waga: 3200g. Prędkość początkowa: 390 - 400fps. Cena: 550PLN. Magazynek, według opisu,  wymaga wymiany na lepszy jakościowo.

 

 

Obie wersje G3 to także klony replik TM. Replika G3RAS wykonana została w większości z ABSu, z wyjątkiem szyn RAS. Waga: 2900g. Prędkość początkowa: 370 - 380fps. Cena: 599PLN.

 

 

G3A3 waży: 2900g. Prędkość początkowa: 370-380fps. Materiał: ABS. Cena: 499PLN.

 

 

W ofercie sklepu znalazła się również optyka MeTac. Luneta celownicza typu ACOG 4x32. Krzyż typu MilDot. Regulacja położenia w pionie i w poziomie. Cena: 375PLN.

 

 

Celownik kolimatorowy mini ACOG ma punkt celowniczy w formie czerwonej kropki. Regulacja położenia i jasności. Obudowa wykonana z aluminium. Po zdemontowaniu montażu [na RIS] celownik można montować bezpośrednio na chwyt transportowy replik M4/M16. Cena: 249PLN.

 

 

Celownik kolimatorowy red/green dot w formie kopii lunety celowniczej ACOG. Trzy stopnie jasności kropki. Cena: 199PLN.

 





 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Genneth 10.03.2009, h. 19:37 Genneth
Tak, SIGi z JG mają jednak te magazynki nienajlepsze :/ w 552 był też g*wniany, ale po otwarciu i poprawieniu położenia jednej sprężynki działa nawet dobrze. Ale i tak warto kupić dwa albo trzy magazynki firmy MAG (mid-capy, 100 kulek).

A co do celowników - ciekawe, czy ten za 199 zł jest coś wart, bo taka cena nieco niska...
Gogin 10.03.2009, h. 19:42 Gogin
"Kolba - kalosz", tylko to mi się kojarzy z MK16 i MK17, haha .
Ziomek08 10.03.2009, h. 19:55 Ziomek08
Góra ostro za ciemna, a chłyt wraz z magazynkiem jak obesrane , ale podnieca mnie ten ACOG, 4x32 za 375zł ślinka cieknie
szu997 10.03.2009, h. 19:57 szu997
G3A3 wygląda całkiem spoko, ale te ras-y to masakra jakaś jest.

Chyba będę musiał się tam przejść
Promant 10.03.2009, h. 20:19 Promant
Cóż, niestety poziom komentarzy zależy od poziomu komentujących. Dlatego osobom, które nie mają do napisania nic konstruktywnego - sugerujemy powstrzymanie się od stukania w klawiaturę.

Jeżeli ktoś nie potrafi wykrzesać z siebie zrozumiałej polszczyzny, albo jedyne na co go stać to podanie jednego z potocznych określeń fekaliów - zrobi karierę na onecie, ale nie u nas.
wysokist 10.03.2009, h. 20:21 wysokist
Ten za 199 zł nie powiększenia ot taki ładnie opakowany kolimator ale działa OK - mam.
Felga 10.03.2009, h. 20:36 Felga
Z tą mocą w G3 trochę przesadzili, w rzeczywistości mają one ok 330-350fps, no ale mniejsza z tym.
Taki mini ACOG na rączce w eMce wyglondałby całkiem nieźle..
Sushi.50 10.03.2009, h. 20:40 Sushi.50
A mi się podoba ten mini ACOG Taki milusi, będzie pasował i na lunetę jako dodatkowy celownik i do emki. To chyba pierwszy kolimator montowany bezpośrednio na chwyt?
wija99 10.03.2009, h. 21:17 wija99
Dokładnie G3 będzie tyle mieć fps o ile zrobią je tak jak na zbrojowni te stare Sg1
Oj, kusi z G3 na G3 tylko jakby inne. Chociaż to ja bym wolał kupić te SR25 co jest 2 artykuły niżej.
A co do Scara to wersja damska będzie mieć obcas na kolbie?
Germ 10.03.2009, h. 21:25 Germ
"Kolba kalosz" - a miałeś w łapie SCAR'a?

G3a3 IMO najlepiej wygląda.
lopez 10.03.2009, h. 21:40 lopez
@Felga
"Z tą mocą w G3 trochę przesadzili, w rzeczywistości mają one ok 330-350fps"

yhym myślałem że broń ostra posiada więcej ^.- no nic widać zacofany jestem...
Niech dają ile chcą i nic tego nie zmieni, zresztą w większości użytkowników z mojego środowiska G3 jest robione na "snajperkę" więc fps dobrze w tym przypadku wyglądają....
Felga 10.03.2009, h. 21:45 Felga
SkonfU, nie czepiaj się, chyba kazdy wie, że mówiłem o rzeczywistości a nie o broni ostrej.
Ehh, zawsze się ktoś znajdzie... :/
Dogtag 11.03.2009, h. 11:44 Dogtag
SkonfU czepiasz się szczegółów, zrozum to był skrót myślowy.
Felga masz rację Specshop zawsze zawyża moc replik.
GunneR2oo6 11.03.2009, h. 14:49 GunneR2oo6
To już wiem czemu mój Dragunov Atoza miał zamiast 450 fps 390...