Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 14.09.2012, h. 21:13, dodał: Promant
11

Filmy autorstwa: GetReload, RedWolf Airsoft, RA-Tech oraz eHobby Asia.



eHobby Asia: film prezentujący shotgun G&P M870 z zestawem chwytu pistoletowego i kolby. 

 

 

 

 

  

 

 

 

GetReload: replika AGM M4A1 Gas Blow Back.  

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: replika Tokyo Marui M9A1 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

RA-Tech: nowy zestaw hop-up do replik pistoletów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Perzan_LBN 14.09.2012, h. 22:00 Perzan_LBN
Kolby od M4 to chyba jeszcze tylko w Mosinie nie widziałem :-P
a mi sie pomysł bardzo podoba,co byscie woleli nosić na plecach strzelbe(jako boczniaka)ze stała kolbą,która bardzo wygodna w celowaniu i strzelaniu lecz dluga i szeroka czy może złożoną kolbę od m4(której rodzajów jest multum mamy magpulowskie,vltor,zwykłe m4 itp.) nie dosyć że krótsza to możemy dostosować długośc do każdego strzelca(w teorii:p) to jeszcze taka różnorodność wyboru to chyba zaleta niż wada.Z Jednej strony was rozumiem ale z wynalazkami typu kolba od m14 ebr w strzelbie?blee
Zastanawiam sie czemu g&p nie chce zarobic wiecej i sprzedawać samych adapterów osobno?cena za cały zestaw 250 zl za chwyt który na starcie należy wymienić?a kolba vltor z oznaczeniami?ja bym sie zadwowolił możliwością wyboru na własną rekę.A taki adapter- kawałem plastiku mogliby puśćić za 50 dolcow lub wiecej i tak by sie bardziej sprzedał niż ten cały zestaw.
Pozdrawiam
p.s. mosin z kolbą od m4 albo bullpup to jak fioletowa krowa z milki troche w oczy kuje;/
Volve55 15.09.2012, h. 19:46 Volve55
@GuloGulo - to nie jest zabawne, to jest tragiTak przynajmniej człowiek żył w błogiej niewiedzy i cieszył się z tego, a teraz tak jak napisał RealGamer "Zniszczyłeś mi życie ... " ":P
guzio29 17.09.2012, h. 13:41 guzio29
Kotylion 14.09.2012, h. 22:08 Kotylion
Perzan_LBN 14.09.2012, h. 22:22 Perzan_LBN
WTF.....to już przechodzi ludzkie pojęcie....z tymi kolbami to plaga normalnie jakaś ;-)
Całkowicie się zgadzam, niedługo to ta beznadziejna kolba bedzie dodawana jako uchwyt do noża... :/
A Mosina, broń historyczną tak oszpecić...hamburgery za grosz estetyki nie mają.
HunterKiller 15.09.2012, h. 00:20 HunterKiller
Czy ja wiem? Ruscy pewnie by wymyślili podwieszany baniaczek na wódkę(to akurat by się przyjęło)
Oleander 15.09.2012, h. 03:16 Oleander
Tylko M203 brakuje na tym Mosinie i nokto.
SterylizatorPL 15.09.2012, h. 08:32 SterylizatorPL