Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: Jing Gong SR25

Świat, 10.03.2009, h. 00:03, dodał: Promant
28

Firma Jing Gong wprowadziła na rynek replikę full metal ASG AEG SR25, w wersji ze stałą kolbą.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepów Gunner Airsoft [161USD] oraz RSOV [161.54USD] można nabyć replikę produkcji JG: AEG SR25. W opisie repliki istnieją rozbieżności między oboma sklepami. Gunner Airsoft podaje iż jest to replika full metal, zaś RSOV, że metalowy jest front, a korpus plastikowy.[?]

 

 

 

Karabin ma w komplecie magazynek typu hi cap, o pojemności 420BB, a także akumulator, ładowarkę oraz chwyt pionowy na RIS.  

 

 

 

Długość repliki: 955mm. Waga [z aku]: 3200g. Długość lufy: 395mm. Prędkość początkowa: 400fps na 0.2BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AnR 10.03.2009, h. 00:06 AnR
Czuje, że krzykną sobie za to, ze 1000 zł.
penio151 10.03.2009, h. 00:15 penio151
Na pierwszy rzut oka i tak A&K jest lepsze.
Cement 10.03.2009, h. 00:23 Cement
hmmm ciekawe czajniki zaczęli pakować słabsze springi także teraz ich moc bardziej przypomina stocka .... normalnego stocka
HateMe 10.03.2009, h. 00:36 HateMe
Pokraczne to "SR25"...
remko 10.03.2009, h. 01:24 remko
Ma mosfeta czy mi się wydaje?
yakarov 10.03.2009, h. 01:33 yakarov
@HateMe bo się naoglądałeś pewnie produktu Ares'a. Teraz to każde 25 przy tamtym jest pokraczne
Dudi 10.03.2009, h. 01:49 Dudi
Hmm ciekawe, ładowarkę, a nie "ładowarkę"? Zmienili coś?
smoke 10.03.2009, h. 07:18 smoke
To raczej nie jest sr25, tylko coś koło sr25k/urx z krótką stałą kolbą.
Gogin 10.03.2009, h. 07:23 Gogin
Też mi się zdaje, że to URX, chociażby przez wzgląd na tłumicz płomieni - ale niech ktoś mnie poprawi, bom ciemny w tym temacie . A w pudełku nie ma tam tłumika przypadkiem ? Widać jakieś cuś...
Sushi.50 10.03.2009, h. 07:53 Sushi.50
To jest SR25 URX, lub jak to nazwało CA "Entry Carbine". Może w końcu pojawią się jakieś magi . Zastanawia mnie tylko ten plastikowy korpus.. Jeżeli rzeczywiście taki jest, to będzie to porażka.
RzezniQ 10.03.2009, h. 08:37 RzezniQ
To jest jakiś żart. Prawie URX z krótką kolba? Spotyka się wogóle takie?
Promant 10.03.2009, h. 09:16 Promant
Jak to chińska replika: zawsze coś zmienią. I sami nie mogą się zdecydować, w jednym miejscu podają nazwę jako SR25K, w innym jako SR25.
mazi50 10.03.2009, h. 09:37 mazi50
Moim zdaniem ów SR25 ma metalowy korpus, dlaczego? Już wyjaśniam:
- plastikowe korpusy JG są perfidnie szare (oprócz HK416), ten wygląda mi bardziej na czarny niż taki właśnie szary,
- okablowanie ma MOSEFT, co spotyka się w V gen. replik JG, a one mają w stocku metalowe korpusy.
To może jeszcze trochę ponarzekam kolbę powinni dać regulowaną SF, jak w URX'ie od G&P.
Tyle
przemek10 10.03.2009, h. 10:03 przemek10
Wszyscy narzekają na kolbę ale ktoś zwrócił uwagę jak ona sama wygląda ? Jak dla mnie jedna z najlepszych kolba jakie widziałem w chińczyku .
Kosmo 10.03.2009, h. 10:15 Kosmo
Krótka kolba i brak tłumika nie przekonują mnie do niego. Odkładam dalej albo na AnK albo na Ares i do malowania na czarno
qurcz 10.03.2009, h. 12:45 qurcz
Ciekawe, w pudełku jest wycięcie na tłumik
Sputnik_ASG 10.03.2009, h. 13:53 Sputnik_ASG
Jedyne co w nim jest z SR-25 to body i magazynek :/
muffasaSF 10.03.2009, h. 13:57 muffasaSF
Narzekacie, a i tak kupicie.
Sputnik_ASG 10.03.2009, h. 14:16 Sputnik_ASG
Akurat...
Mam swojego M4 i swojego Warriorka i jestem zadowolony :]
Dave-o 10.03.2009, h. 15:18 Dave-o
Rychło w czasy...
wija99 10.03.2009, h. 16:07 wija99
A mi się bardzo podoba, Tylko nie lubię tych chudych klapek na baterie. A tam wsadze kolbę od G3 jakoś i będzie Git.
Mikolaj_L 10.03.2009, h. 16:27 Mikolaj_L
Ten RAS mnie przeraża,nie mówiąc o korpusie,do tego ta krótka stała kolba (entry).
Jako wielki fan SR'ek jestem Super zawiedziony,a cena to jest co najmniej śmieszna.
LogaN 10.03.2009, h. 16:53 LogaN
Jeśli się nie mylę, to chwyt pistoletowy i kolba pochodzą ze Stubby Killera produkcji JG.. Czyli zapewne oba są ogumione.
thewojtz 10.03.2009, h. 17:16 thewojtz
wg. mnie to sr-25 może być ciekawe bo:
flaki (JG ma chyba najlepsze chińskie- i Vgen...) i
na 100% będzie wersja długa, a co to tego że AnK wygląda lepiej to bym się pokłócił

Pozdrawiam Wojdatuz
Sputnik_ASG 10.03.2009, h. 17:30 Sputnik_ASG
chwyt pistoletowy nie jest ze Stubby Killera
LogaN 10.03.2009, h. 17:49 LogaN
"chwyt pistoletowy nie jest ze Stubby Killera "

Fakt, my mistake.
mazi50 11.03.2009, h. 09:19 mazi50
Stubby Killer ma chwyt jak SPR, ten wygląda bardziej na model G27