Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 11.09.2012, h. 22:43, dodał: Promant
15

Filmy autorstwa: eHobby Asia, Echo1 USA oraz Airsoft GI TV.



eHobby Asia: prezentacja repliki SilverBack PP19 Bizon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Echo1 USA: Platinum Edition M4      

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI TV: replika Echo1 Red Star AMD-65.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FilipBB 11.09.2012, h. 23:23 FilipBB
Piękny ten bizon :) Wygląda na zwartą konstrukcję, a kultura pracy GB też wydaje się być przyjemna ;)
IVAN 11.09.2012, h. 23:25 IVAN
Chrysteeeeeeeeeeeeeeeee...."Echo1 USA: Platinum Edition M4. " tylko amerykanie mogą sprzedawać coś tak zwykłego jak kromka chleba z dżemem jako kawior....filmik dla debili moim zdaniem:D
ale dzieki temu to ameryka stala sie potega ekonomoczna, a my ciagle wkladamy kolejnego ogorka do sloika w nadizeji ze zwiekszym sprzedaz....
johny13 12.09.2012, h. 11:32 johny13
johny13

Ameryka stała się potęgą bo jak coś im nie pasi to sobie najeżdżają, zadłużają się na potęgę a jak jest problem to drukują sobie dolce bez pokrycia i zwiększają limit zadłużenia. Potęga pfff...
Demo666 12.09.2012, h. 13:34 Demo666
Hahah, potega to się stali ci co umieją ludzi podejść, a ci jak debile kupują cos co im jest nie potrzebne dlatego że ktoś kogo nie lubimy już to ma...
CerberBP 12.09.2012, h. 16:01 CerberBP
demon- ty chyba do szloly nie chodziles a umiejetnosc laczenia faktow to rzecz ktora cie przeraza. prosze wymien mi choc 2 kraje ktore usa "wyzwalala" miedzy rokiem 1792 tj uchwaleniem konstytucji amerykansiej do roku 1990 tj do czasow pustynnej burzy. jakbys wiedzial to usa tonie w dlugach wlasnie od czasow busza mlodszego i zostalo to wszystko spotegowane wlasnie za kadencji husaina baraka obamy. kolejna sprawa- mylisz polityke rzadu i polityke pieniezna z potencjalem firm prytwanych- a to jest ogromna roznica !! aple i microsoft czy coca-cola jakos nie tonie w dlugach. ba powiem lepiej- rozwijaja sie a ich akcje leca do gory... to ze spoleczensto zyje na kreche to ich problem. cala europa tez zyja na kreske,jakos ci to nie przeszkadza.
johny13 13.09.2012, h. 00:51 johny13
NAWE_Mario 12.09.2012, h. 00:06 NAWE_Mario
kiedy ten amd w polszy bedzie wie ktos?
JEst od dawna. LCT.
Goose 12.09.2012, h. 00:20 Goose
paint 12.09.2012, h. 09:05 paint
Jezusmaria, co za Bizon! :O
Perzan_LBN 12.09.2012, h. 10:28 Perzan_LBN
Tylko wymiana maga w Bizonie wydaje się beznadziejnie niewygodna :-/
killhouser 12.09.2012, h. 21:39 killhouser
Wiadomo już ile ten bisonek będzie w Polszy kosztować?
Choć 325 fps to trochę mało;/
Gunfire ma go do testów, najpierw podali że będzie kosztować 1300zl a później niestety że więcej, ale o ile nie podałi.
kosteQ86 13.09.2012, h. 13:56 kosteQ86