Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy i nie tylko: różne informacje

Świat, 06.03.2009, h. 15:34, dodał: Promant
29

Jing Gong: nowa replika G36. WGC: przedsprzedaż repliki ASG AEG VFC Defender. RedWolf Airsoft: KSC M93R II (System 7). Stryke Airsoft: Socom Gear MEU Desert. Boyi: RPK-74 HiCap 1000BB. Pro Arms: PEQ 15 Battery Box - Red Laser.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno opisywaliśmy w newsach replikę G36, sprzedawaną pod marką Echo1, która charakteryzuje się zastosowaniem elementów M4 takich jak kolba i magazynki [zainstalowano przejściówkę do gniazda magazynka]. GFC Group zaprezentowało fotografię nowej wersji repliki G36 produkcji firmy Jing Gong. Teraz wiadomo już kto wyprodukował replikę dla Echo1. 

 

 

Na stronie WGC rozpoczęto przedsprzedaż repliki AEG VFC Defender. Replika należy do tzw. serii E [ekonomicznej], choć posiada metalowy korpus typu KAC. Prędkość początkowa w zakresie 320-340fps. Waga: 2660g. Cena: 299USD.  

 

 

RedWolf Airsoft oferuje nową wersję M93R produkcji KSC: M93R II GBB (System 7). Waga: 1320g. Pojemność magazynka: 32BB. Prędkość początkowa: 350fps. Tryb ognia: semi, burst 3BB, auto. Cena: 142USD.

 

 

Stryke Airsoft wprowadził już do sprzedaży detalicznej nowy pistolet Socom Gear: USMC MEU Desert. System: Gas Blow Back. Prędkość początkowa: 300-330fps. Pojemność magazynka: 15[+1]BB. Typ gazu: Green Gas lub Red Gas. Cena: 140USD.

 

 

 

Firma Boyi zapowiedziała magazynek: RPK-74 HiCap 1000BB. Będzie to drugi, po firmie Element, producent chiński oferujący magazynki do RPK74. 

 

 

Kolejną na rynku replikę PEQ 15 zaproponowała firma Pro Arms: PEQ 15 Battery Box / Red Laser. Materiał: nylon. Wbudowany czerwony laser. Replika przystosowana na szynę 20mm. W komplecie zestaw kalkomanii. Mieści aku: GEP-BA-11.1-1300-LI-AG 3-Cell Li-ion lub 8.4 Mini Type Custom Battery. Dostępne wersje: czarna i piaskowa. Cena: 40USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.GFCgroup.pl

www.wgcshop.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.airsoftglobal.com

www.strykeairsoft.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
karol 06.03.2009, h. 15:56 karol
G36 odstrasza tą kolbą....
cassius 06.03.2009, h. 16:14 cassius
Ach... colt myslalem ze bedzie z metalu a tu ABS
Promant 06.03.2009, h. 16:23 Promant
Niby który? MEU? "full metal construction".
cassius 06.03.2009, h. 16:43 cassius
Ojej nie widzialem tego , ale za 140 dolcow? cholernie tanio... sam szkielet do guardera tyle kosztuje... ktos to bedzie sciagal? chetnie sie przylacze
MatriX482 06.03.2009, h. 17:07 MatriX482
ile ta Gieta będzie kosztować? Co do kolby, nie jest tak źle... ciekawe, co zmienili w Gietce?
Guest (ID:6452) 06.03.2009, h. 17:38 Guest (ID:6452)
Ble, oszpecili giete już do reszty... te części od emek są jak zakaźna choroba: ogarniają coraz więcej replik
Psycho_Mantis 06.03.2009, h. 17:42 Psycho_Mantis
śliczne są te MEU. Pokusiłbym się o takiego.
MatriX482 06.03.2009, h. 17:43 MatriX482
nawet jakiegoś AK widziałem z częściami od eMki, magazynkiem...
hellmans 06.03.2009, h. 17:43 hellmans
syf gieta
grzesio93 06.03.2009, h. 17:53 grzesio93
hmm jak to nazwać? ;p emkogietofrankenstein? :>
Nawet nie wiedziałem że już są takie magazynki do RPK na rynku ;o
Rumcajsev 06.03.2009, h. 17:55 Rumcajsev
"korpus typu KAC"
Germ 06.03.2009, h. 18:05 Germ
Magazynki Elementa są w ofercie krakmana...

MatriX482 - kiedyś słyszałem o magach o wyglądzie AK-owskich zgodnych pasujących do M4/M16. Ale nie odwrotnie... Są AK Cymy z kolbą od M4 i wszystko.
Bardos 06.03.2009, h. 18:33 Bardos
Germ naprawdę istnieją takie magi
$3
MatriX482 06.03.2009, h. 19:03 MatriX482
fuuuuu, ale brzydkie magi... i brzydka eMka z tym magiem...
Jangi 06.03.2009, h. 19:26 Jangi
Super gietka! Jedyne czego mi brakuje w niej, to możliwość wymiany rączki na jakąś bardziej ergonomiczną
baczus 06.03.2009, h. 19:50 baczus
A Gail to co jak nie kałach, z magami od emki, i chwytem od G36 (był kiedyś taki komentarz )
Germ 06.03.2009, h. 20:22 Germ
baczus - magazynek przypomina STANAGowski, ale nim nie jest (sposób podpięcia). A chwyt jest zupełnie inny (inny montaż).
berylpl 06.03.2009, h. 20:57 berylpl
swego czasu czytałem o projekcie emki na ammo 7,62x39. Rzecz dość świeża, w nTW pisali o tym juz po Afganistanie, ale przed Irakiem chyba. Wyglądała bardzo apetycznie, ale oznaczenia ni cholery nie pamiętam.
pidzejfat 06.03.2009, h. 21:03 pidzejfat
SR47 (stoner rifle), zrobiono ich tylko 10-11szt.
Erav 06.03.2009, h. 21:05 Erav
O pomarańczowe hi capy bez żeberek nareszcie.
Promant 06.03.2009, h. 21:08 Promant
Już dawno można takie dostać. I długie i zwykłe.
Jangi 06.03.2009, h. 22:53 Jangi
Ale jest nieregulowana. A regulowana dedykowana do giet z tą najkrótszą wersją wygląda jak pół dupy zza krzaka - już ta emkowa jest ładniejsza. Chociaż ja bym ją z miejsca wymienił na Magpul CTR
Jackall37 07.03.2009, h. 00:22 Jackall37
Rrzeczywiście poracha ta gjeta - kolba w stylu "no comment", za to VFC się postarało - juz tylko 299 $$$ w wersji ekonomicznej

A colt po prostu piękny...

Nawet ładny ten mag Boja, ale ja tam bym wywalił te bebechy hajkapa i przerobił na lołkapa - 1000 BB, cholerka - w mojej okolicy może się znaleźć paru takich, którzy zaopatrzą się w ponad jeden
ireabe 07.03.2009, h. 02:03 ireabe
Kolba w tej giecie może nie grzeszy wyglądem, ale w praktyce może się sprawdzić. Regulowana kolba z miejscem na batke? 'reserved for m4'
Adi.K 08.03.2009, h. 08:09 Adi.K
Skoro Boyi je produkuje to pewnie zaczep jest strasznie łamliwy. Ale warto będzie kupić aby z tego real-capa zrobić.
Moses 08.03.2009, h. 11:09 Moses
G36 brzydkie bo zawiera elementy od M4? Panowie zastanówcie sie co piszecie. Dzieki temu ergonomia tego karabinku niezle wzrosla. Dzieki przejsciowce na magi Stanag mozna wziac wiecej magazynkow do ladownic, 6scio stopniowa regulacja kolby. Zastanówcie się czasem co piszecie

Cassius MEU takie tanie gdyż robione na bazie pistoletów firmy WE.
Jackall37 08.03.2009, h. 13:49 Jackall37
Masz rację Yunior - mam nadzieję że jest na tym napis "MADE IN U.S.A." i cześci wewnętrzne są chromowane

Szkoda tylko,że kolba już nie jest składana, przez co G36K (de facto stworzone do CQB) nie nadaje się do CQB, a co do magów - ja tam wolę replikę broni, która istnieje - gdyby nie to, to bym latał z E-11 Blaster Rifle
uzi43 08.03.2009, h. 17:22 uzi43
Jakby tylko replika E-11 była, to sam bym kupił!
A co do kolby, to nie wydaje mi się, aby nie składana kolba uniemożliwiła ci używanie g36c w budynku...