Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: ciekawostki c.d.

Świat, 04.03.2009, h. 23:02, dodał: Promant
30

RedWolf Airsoft: przedsprzedaż repliki ASG Barrett M82, w ofercie: Deepfire M4 4" MRF oraz zamek do G21 GBB Marushin. AGM Stg44: in stock. Socom Gear: MEU Desert trafia do sprzedaży.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu RedWolf Airsoft pojawiło się kilka nowości. Rozpoczęto przedsprzedaż repliki ASG AEG Barrett M82 [M107] produkcji firmy Socom Gear. Prędkość początkowa: 400fps. Długość: 1450mm. Waga: 10.000g. Cena: 750USD.

 

 

RedWolf Airsoft oferuje także replikę firmy Deepfire: M4 4" MRF. Prędkość początkowa: 330fps. Długość: 660mm. Waga: 2300g. Tytanowe zębatki. Cena: 352USD.

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft można również nabyć zamek do G21 GBB Marushin. Produkcji Airsoft Surgeon. CNC, materiał: 7075 aluminium. Cena: 112USD.

 

 

Replika firmy AGM: Stg44 trafiła już do sprzedaży i schodzi jak swieże bułeczki. Gunner Airsoft wyprzedał już pierwszą partię karabinów.

 

 

Replika, w opcji in stock, dostępna jest na stronie Ebaybanned [220USD] oraz RSOV [155USD]. 

 

 

 

Firma Socom Gear poinformowała, że jej nowa replika: pistolet 1911 MEU Desert trafiła już do dystrybutorów. Pośrednicy wykupili całą partię 200 sztuk i na dniach można się jej spodziewać w sprzedaży detalicznej.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.redwolfairsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.ebaybanned.com

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 04.03.2009, h. 23:18 GunneR2oo6
Wysprzedać pierwszą partię karabinów w tak krótkim czasie ? No no, jednak nie ma co się dziwić przecież to jedyny STG. 44 w przystępnej cenie
92marcin 04.03.2009, h. 23:19 92marcin
ta barrett jest piękna uwielbiam tą snajperkę szkoda że taka droga
Tofikos 04.03.2009, h. 23:24 Tofikos
Są różne gusta, ale ja od barretta bym wolał McMillana TAC 50... Za to piękny jest ten MEU
cassius 05.03.2009, h. 00:03 cassius
Nigdy nie wiedzialem co ludzie widza w barrecie - rura z kolba i magazynkiem. Stylistyka jesli mozna o niej mowic ograniczona do maksymalnego minimum. Co innego ten colt . Ciekawe ile bedzie kosztowal. 400$?
Noxagon 05.03.2009, h. 00:11 Noxagon
Ten Barret kuszacy , tylko ta cena
KrYzYs13 05.03.2009, h. 00:39 KrYzYs13
Piękny barrett tylko jak tu się czołgać z 10 kilogramową snajperą
0utsider 05.03.2009, h. 08:54 0utsider
barret jest piękny bo minimalizm jest piękny, tylko ze powinien mieć 500fps w stoku i walić kulkami 8mm - to byłby barret wart każdej ceny
cooler404 05.03.2009, h. 09:59 cooler404
Ludzie, litości! 2800zł... jakieś 3800 z opłatami za kompletnego Barretta to dla was dużo? O_O
Jaka cena była by dla was dobra? 1000zł?
newbie 05.03.2009, h. 11:32 newbie
Za barretta w którego trzeba będzie jeszcze sporo zainwestować jeśli ma być to snajperka do użytku, a nie tylko lansu przed kolegami;)
sasuHT 05.03.2009, h. 11:59 sasuHT
wiesz outsider, nie chciałbym dostać 8mm kulką z repliki o 500fps
Mszaan 05.03.2009, h. 13:26 Mszaan
mam nadzieję, że barreta kupi jak najwięcej osób. Wtedy będą jak typowe kaczki na strzelnicy :]
Grey Fox 05.03.2009, h. 13:29 Grey Fox
sasuHT - to zmień hobby
shank 05.03.2009, h. 14:36 shank
@Grey Fox: co za durny komentarz, jeśli ktoś napisze, że nie chciałby dostać z 700 fps w twarz to też napiszesz "to zmień hobby"? Sprawia ci przyjemność dostawanie kulką lecącą 500 stóp na sekundę? Wtedy mógłbym zrozumieć czemu tak napisałeś
Zaczynam 05.03.2009, h. 14:47 Zaczynam
kulka 8mm rozpędzona do 500 fps ma chyba wystarczającą energię, aby przebić większość okularów czy gogli ochronnych.
Barret Jak dla mnie nie wygląda jakoś wyjątkowo - ale to kwestia gustu.
Emka wygląda ciekawie - i pewnie dużo wytrzyma z tytanowymi zębatkami.
Fajnie się czyta o Stg44- u nas pod newsami ludzie głównie na tą replikę narzekali, a na świecie rozchodzą się jak świeże bułeczki.
Panocek 05.03.2009, h. 14:59 Panocek
Bo tylko Polak potrafi narzekać
Maiki 05.03.2009, h. 15:13 Maiki
Teraz to by się chciało aby dolar spadł do 2,30.
maruc 05.03.2009, h. 16:22 maruc
nie rozumiem tylko po co ciągle pokazywać te same zdjęcia STG44
Tony Halik 05.03.2009, h. 17:25 Tony Halik
I bardzo dobrze, że StG się świetnie sprzedaje: może wreszcie twórcy replik dojdą do wniosku, że zamiast robić kolejną wariację emki lub kałacha lepiej zrobić coś, co wypełni pokaźną niszę. Czekam zatem na MG-42, modląc się jednocześnie o FG-42...
Kaczma 05.03.2009, h. 17:53 Kaczma
Tytanowe zębatki w tej eMce to trochę przerost formy nad treścią...
Promant 05.03.2009, h. 20:49 Promant
$1

Widać, że nie rozumiesz

BTW
tylko jedna fotka już raz była, reszta nie. A każda pokazuje replikę w innym oświetleniu; zawsze coś, gdy wygląd można ocenić póki co tylko po fotach.
Sputnik_ASG 05.03.2009, h. 20:52 Sputnik_ASG
Ahhh
M82.... Jak ja ją kocham...
Szkoda tylko, że to jset kwota liczona w tysiącach
B4u3J 05.03.2009, h. 21:14 B4u3J
Oh i ah ;d, Barret ;], a dodatkowo ta waga 10 kg . Niech się kryzys skończy i dolar spadnie poniżej 2... ^^
satangel 05.03.2009, h. 23:22 satangel
dolar może zostać ale kurna niech spadnie waga Barretki
Sputnik_ASG 06.03.2009, h. 15:13 Sputnik_ASG
To na siłownie z nią :>
stalker190 06.03.2009, h. 15:56 stalker190
10 kg!!! i to pewnie goły. Potem luneta , magi , i cała reszta...uf. Ale trzeba pamiętac że to broń raczej stacjonarna do eliminowania przeciwnika z bezpiecznej odległości i po podnisieniu osiągów-a POTRAFIMY-może byc skuteczną zaporą!
Marcinek83 07.03.2009, h. 22:08 Marcinek83
W końcu Barrett, kiedy to będzie u nas?
Dyger 08.03.2009, h. 01:52 Dyger
W sumie to cena M82 to jakiś paradoks. W końcu jak już ktoś wcześniej powiedział, to jest pod względem technicznym minimalizm, naprawdę myślę że w produkcji barrett jest cholernie tani. Tylko że do takiej dużej spluwy pasuje nam duża cena, a producenci o tym wiedzą niestety.
human 08.03.2009, h. 11:25 human
Po takiej broni jak beretta spodziewał bym sie raczej 600 fps.
Przemox101 08.03.2009, h. 14:46 Przemox101
no tak trafianie z bezpiecznej odległości tylko przy 400 fps to raczej cięzko będzie waga jest boska Czekam na pojawienie sie sprzętu w Polsce no i spadek wartości walut