Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ASG Shop

Polska, 07.09.2012, h. 22:18, dodał: Promant
58

ASG Shop włączyl do oferty nowe produkty, w tym najnowszą wersję repliki M4A1 PTW Systema: Mad Max



ASG Shop poszerzył swój asortyment o nowe produkty. Dostępna jest już najnowsza wersja repliki M4A1 PTW Systema: Mad Max (2012). 

Cena: 8999PLN. W komplecie znajduje się: karabin z cylindrem (M170), magazynek, szybko ładowarka do magazynka, klucz do ustawiania hop-up oraz instrukcja obsługi. Generowana prędkość początkowa: około 560fps. 

 

 

 

 

ptw-madmax5_d.jpg

ptw-madmax6_d.jpg

ptw-madmax10_d.jpg

ptw-madmax2_d.jpg

ptw-madmax3_d.jpg

 

 

 

 

 

Strzelców może zainteresować oryginalny celownik kolimatorowy VortexRazor Red Dot, który można zamontować na praktycznie wszystkich rodzajach broni palnej, takich jak pistolety, rewolwery, strzelby, karabinki. Dodatkową zaletą kolimatora Razor jest możliwość zamocowania przy lunecie na bocznym montażu.
Cena: 
1976PLN. 

 

 

 

 

rzr.jpg 

 

 

 

Sklep włączył również do oferty nowe Mil-Spec Monkey Morale Patches

 

 

 

 

 mil-spec.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FoxSan 07.09.2012, h. 22:34 FoxSan
Ceny zabijają ;_;
Poco komu tyle efpeesów w emce? Systema mogła by zrobić jakiś karabin wyborowy z tym swoim bajerskim GB a nie tylko ciągle emki...
Oleander 07.09.2012, h. 22:43 Oleander
Pewnie dlatego, że PTW jest robiona z myślą o bogatszych kupcach i raczej o treningu dla służb ochrony i takie tam.
SirHawk 07.09.2012, h. 23:24 SirHawk
Służby ochrony nie mają tego typu broni na stanie raczej. No i trening force on force bez żadnej symulacji huku i ogółu efektów wystrzału jest jakiś taki... niepełny.
Oczywiście odszczekam swoje słowa jak tylko ktoś poda jaka organizacja używa PTW zgodnie z jej marketingowym przeznaczeniem :)
Pritcher 09.09.2012, h. 00:52 Pritcher
the grey 07.09.2012, h. 23:43 the grey
Pominę kwestię realistycznego odwzorowania budowy broni ale tuning do 560 fps można zrobić za kilkaset zł w każdej niemal replice. Cena repliki + modernizacja ok 2000 zł.
To dorzuć jeszcze błyskawiczną reakcję na spust, działający bolt catch, pancerny GB, zmianę FPS-ów w 10 sekund itd. Ile wyszło?
Kyrios 08.09.2012, h. 01:12 Kyrios
Wyszło tyle że wolałbym to wsadzić w gbb i mieć większy fun ;__;
grzesio93 08.09.2012, h. 09:25 grzesio93
Inocatsu i oryginalne oznaczenia 90% zgodności z oryginałem.
szymucha2353 08.09.2012, h. 13:32 szymucha2353
Benrey 08.09.2012, h. 02:14 Benrey
To dywagacje na poziomie po co kupić Mercedesa skoro można kupić Skode i dobrze ja wyposażyć ? Żadna tuningowana do 560 fps'ów emka nie będzie działać jak PTW i tyle, nie ta kultura pracy, reakcja na spust i elastyczność cylindrów jak pisał Kyrios. Czy choćby wyważenie broni czy DIAMETRALNIE lepsze wykonanie niż w standardowych emkach choćby od G&P...
A czemu nie? Mam m4 ebb pośledniej firmy z całkowicie zmienionym układem elektrycznym oraz ACS-em i chodzi jak żyleta. Zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o realistykę, wykonanie i funkcjonalność Systemy ale 9 tyś to trochę za dużo jak na bieganie po lesie.
the grey 08.09.2012, h. 07:38 the grey
Co do wykonania się nie zgodzę . To skoro systema jest wg Ciebie wykonana diametralnie lepiej od G&P to czemu ludzie kupują tyle części G&P do swoich systemek takich jak body , risy itp. ?
METEOR 08.09.2012, h. 08:54 METEOR
Akurat body G&P do systemy jest badziewnej jakości i do tego cholernie ciężkie
kosteQ86 08.09.2012, h. 10:05 kosteQ86
Porównując osobiście body Systemy i G&P 2010 - zostanę przy swoim G&P, przepięknie matowym, solidnym przykładzie sztuki obrabiania CnC. Ja nie wiem, gdzie Wy widzicie "diametralnie różną" jakość w G&P. To obecnie najlepsze receivery do AEGów. Jedynie Inokatsu jest wyżej ale to nie jest dyskusja o GBB.
ZeeMike 08.09.2012, h. 19:56 ZeeMike
Powiem Ci tak, nie miałem, ale czytałem opinie że nie jest idealnie upper z lowerem spasowany i do tego silnik wyje przez zly kąt. W porównaniu do innych body CNC aluminiowych jest bardzo ciężki. Może trafiłeś na dobry egzemplarz. Zalety ma takie że to body jest bardzo tanie i prezentuje się lepiej od stockowego.
kosteQ86 08.09.2012, h. 22:24 kosteQ86
Zeemike, od kiedy G&P ma receivery frezowane z formatki? To podfrezowane odlewy są, tak gwoli ścisłości. Ale co do opinii o jakości Systema vs G&P to się z Tobą zgadzam, G&P wygląda imho lepiej. Wyżej stoją tylko Ino i Viper. No i te no-nameowe OEMy Ino, deer cośtam itd.
Pritcher 10.09.2012, h. 08:34 Pritcher
siloeamistad 08.09.2012, h. 03:26 siloeamistad
Było nie było 9000pln za MadMaxa to więcej niż za dobrego customa na PTW SYSTEMA bodaj od RedWolfa.
A przy cylindrze na 560 i tak pierwsza rzecz t owydatek okoła 700zł na jakiś cylinder, z którym wpuszczą cię na scenariusze z limitami.
wilkosz 08.09.2012, h. 06:48 wilkosz
Sysytam jak system miałem super maxa i nic specjalnego jak dla mnie jest duzo fajniejszych i lepiej wykonanych replik pozatym dlamnie minusem jak i plusem jest latanie z jednym karabinem i cylinder tylko zmieniac a tak chce snajperke mam m82 chce szturmowca jakegos jest ak74 vfc ktorego body jest 100 razy wykonane lepiej niz systemy chce karabin wsparcia jest m249 a nie ciagle tylko latanie z systema takie sa moje odczucia
koho 08.09.2012, h. 08:11 koho
PTW - Powiększę Twoje Wydatki...
Nic dodać, nic ująć :D
big bob 08.09.2012, h. 08:26 big bob
Rengar 08.09.2012, h. 09:12 Rengar
Benrey- macałeś kiedyś emkę od KWA? Miałem okazje jednocześnie macać i porównać obie na jednej strzelańce i uważam tak jak wielu innych zresztą że emka KWA jest dużo lepiej wykonana od PTW. Rozmawiałem z posiadaczami PTW i większość z nich miała połamane kolby w replikach KWA to się nie zdarzyło, i też mają poncerny GB, podobno do stokowych części można bez obaw wsadzić springa m150, widziałem takie i śmigały aż miło, reakcja na spóst natychmiastowa, kultura pracy świetna, szczelność układu niemal wyśmienita na springu m130 i na stokowych bebechach idzie osiągnąć 510fps.
Tylko że emka KWA nie ma zachowanych wymiarów, zresztą nie wiem czy PTW ma czy też nie ma.
grzesio93 08.09.2012, h. 09:27 grzesio93
KWA lepiej wykonane od PTW... Świat się kończy.
Wojciech_G 08.09.2012, h. 11:16 Wojciech_G
A jaki model PTW widziałeś? No i co z tego, że wsadzisz w KWA m130 i wyjdzie 510 fps skoro do CQB potrzebujesz drugiej repliki? I chyba nie wiesz jak wygląda natychmiastowa reakcja na spust.
Kyrios 08.09.2012, h. 11:22 Kyrios
Przed sekundą zrobiłem filmik pokazujący co to zanczy błyskawiczna reakcja na spust :)

Sorry że tak trzsie ale robiłem to telefonem i musiałem jeszcze jakoś front złapać :P

http://www.youtube.com/watch?v=L4xqM_Kbcg8


Kto ma zwykłego AEGa z taką reakcją na spust? Poza gearboxem systemy revolution, bo tam są cześci i elektronika z ptw:)
kosteQ86 08.09.2012, h. 16:41 kosteQ86
Rengar - miałem styczność z produktami CA, TM, KWA, VFC, G&P, G&G etc. Nie umywają się do Systemy. Wiadomo ze można wrzucić lipo 11.1 i rozkminiac reakcje na spust w KWA ale to nie to samo. Poza tym idzie tu o wymiary, wagę, wyważenie etc. Co zaś się tyczy cen nie martwicie się - jest naprawdę sporo chętnych na produkty PTW...
Benrey 09.09.2012, h. 02:38 Benrey
Darkveteran 08.09.2012, h. 11:46 Darkveteran
Osobiście nie doczepił bym się tutaj do niczego gdyby chwyt lufowy był szyną ris lub pts moe handguard. A cena taka bo władowali w to drogie bebechy a co za tym idzie replika na treningi idealna.
Rengar 08.09.2012, h. 12:22 Rengar
Kyrios nie wiem jaki model PTW widziałem i nie twierdzę że KWA jest lepiej wykonane ale te repliki co oglądałem to KWA miała mniej luzów od nówki PTW za 7tyś. I nie krytykuję tu replik PTW tylko uważąm że są emki tańsze i bardzo dobre z których nie wielkim kosztem tuningu może osiągnąć fps-y takie jak ma opisany model w tym temacie dając ze 2tyś a nie 9tyś zł. Oczywiście kogo stać na PTW to się będzie oburzać itp, kupujcie se po to to jest, mnie też stać ale wolę emkę z KWA i tyle.
Cytując: "uważam tak jak wielu innych zresztą że emka KWA jest dużo lepiej wykonana od PTW" - chyba jednak tak uważasz.

Nie wiem, gdzie dopatrzyłeś się luzów w PTW - spasowanie jest jedną z głównych zalet PTW. Wkładając dowolna sumę w KWA nie osiągniesz kultury pracy czy reakcji na spust które są w PTW - ograniczeń konstrukcyjnych GB V2 nie przeskoczysz. FPSy to nie wszystko - weź w rękę np M16 G&P/KWA i PTW - wyważenie, waga, chwyt pistoletowy - tego też nie przeskoczysz.

Wydajesz mi się osobą, która po prostu z PTW do czynienia nie miała a hejtujesz tą replikę z powodu cholernie wysokiej jak na polskie realia ceny. Nie, nie będę robił porównanń motoryzacyjnych.
Wojciech_G 08.09.2012, h. 15:05 Wojciech_G
FoxSan 08.09.2012, h. 15:25 FoxSan
Niedługo będzie że nawet CM028 jest lepsze od PTW
Promant 08.09.2012, h. 19:10 Promant
Jak fajnie, że airsoft to takie tolerancyjne hobby i że jest w nim miejsce na wszystko; i zwykłe granie i rekonstrukcję, a kto chce - może latać z blasterem w różowym dresie z trzema paskami... Super. E, nie. Wróć.
Tak się bawią w Azji i innych miejscach. U nas trzeba się wykłócać o każdy duperel; od długości korpusu i grubości chwytu po kolor taktycznych majtek. :)
Bo Polak musi udowadniać wszystkim wkoło że tylko on ma rację i tylko jego koncepcja zabawy jest słuszna... ;)
Smutas 08.09.2012, h. 19:57 Smutas
N3Xo 08.09.2012, h. 20:59 N3Xo
Ci co nazekaja na cene PTW to albo ci którzy zazdroszcza i chcieli by mieć, nigdy nie mieli i nie strzelali z PTW lub strzelili raz moz 2 i nawet 10 razy ale nie cala strzelanke.

PTW to inny świat o nia trzeba dbac choc wydałes 7000zl na replike ale trzeba DBAĆ posiadacze wiedzą co mówię.

Jak kazda replika ma swoje plusy i minusy. W zwyklym AEG-u trzeba pilnowac tłoka i zębatek po tuningu na 500+ FPS.
W PTW pilnuje sie szczotek na silniku, Który z was posiadaczy pilnuje scierania sie szczotek na silniku?

Magazynek do PTW wazy 0,5kg nosząc ich 10 mamy 5kg na sobie
10 magów od AEG-a ile wazy 1kg? może 2kg.

Tak jak napisano wcześniej PTW jest odwzorowaniem ostrego odpowiednika.
PTW to bron idealna do RECO lub na milsimy by odczuc choc czastke realnej bitwy.

Ja do dziś sie łapie czemu mi nagle replika nie strzela ( zacieło sie coś? styki padły?) a tu mag sie skączył XD A już rok mam PTW.

To naprawde inna bajka i naprawde warta tych pieniedzy.
Szczotki powiadasz.. No to warto! ;)
Lambert 08.09.2012, h. 21:24 Lambert
Ja akurat nie widzę związku w pilnowaniu szczotek na silniku z realizmem, a o zwykłą replikę też trzeba dbać, zwłaszcza gdy wykonana jest ze stali.

Natomiast uważam, że każdy może podchodzić do tego inaczej i co innego lubić w hobby. Nie muszę mieć pół kilowych magazynków żeby skonfigurować odpowiednio ciężkie oporządzenie z inna zawartością - jeśli chcę mieć taki "realizm". A czasem mogę potraktować grę na luzie.

Niestety czytając komentarze zaczynam dochodzić do wniosku, że chyba niedługo powstaną jakieś airsoftowe sekty przekonujące innych do własnych racji ;)To jest tylko hobby i raczej nie powinno się o tym zapominać. Wszystko ma plusy i minusy, a ludzie sami wybierają.
Promant 08.09.2012, h. 21:54 Promant
A to jeszcze nie powstały takie sekty? Milsimowcy kontra reszta, emkarze kontra kałachowcy, markowi kontra Cymiarze, elektrycy kontra gazownicy, efpeesiarze kontra stockowcy. Dłuuugo można wymieniać, jesteśmy pod tym względem bardzo kreatywnym narodem :P
Pritcher 09.09.2012, h. 00:58 Pritcher
Jeszcze się muszą oficjalnie zarejestrować ;)
Promant 09.09.2012, h. 01:19 Promant
Kudlaty-GR 08.09.2012, h. 22:29 Kudlaty-GR
ta dyskusja przypomina dyskusję byle Passaciarza/Skodziarza z użytkownikiem Alfy Romeo. Jest drożej, czasem mocno drożej, częściej się dba, częściej się zagląda.. ale... no błagam. EMOCJE! No i ta nieopisywalna nutka... posiadania czegoś, na co się KAŻDY ślini i zazdrości. Systema to taka Alfa Romeo wśród replik, wzbudza nieopisane, kosztowne emocje xD
E tam, to i tak spór która REPLIKA jest lepsza czy też gorsza. Ja tam wszystkie PTW świata bym oddał za jedno Inokatsu. Ale to tylko/aż moja opinia. Ja mam prawo ją wygłosić, Ty masz prawo mieć ją w dupie. I vice versa. Dopóki nie ma wzajemnego hejtu, to jest chyba ok.
Pritcher 09.09.2012, h. 01:03 Pritcher
Pritcher 09.09.2012, h. 01:17 Pritcher
A ja tak dla stonowania wszystkich dyskusji i hejtu wokół czy to drogich PTW, czy to drogich gaziaków, czy jakichkolwiek innych, wartych krocie replik.

http://www.bron.pl/shopbron/product/BRON-SPORTOWA/Bron-sportowa-dluga/Karabin-bocznego-zaplonu-COLT-M4-Carbine-cal.22LR/45202
Trochę te nasze zabawki drogawe się przy tym wydają, zgodzicie się?
BTW, nie każdy kto krytykuje PTW to zielony, czy to z zazdrości czy też nieznajomości tematu. Proszę Panowie, bez dopisywania ideologii. Każdy ma swojego konika, ale do jasnej ciasnej, hobby powinno nas łączyć, nie dzielić.
Święte słowa.
Trzy tysiące za coś co strzela ostrą amunicją. Oczywiście nie ma sensu porównywać tego z asg pod jakimkolwiek innym względem, bo tutaj się do niczego poza tarczą nie postrzela i dodatkowo potrzebne jest pozwolenie, ale znamienną jest właśnie kwestia ceny.
Bo jak się nad tym dobrze zastanowić, to płacenie pod dwa i więcej tysięcy złotych za zabawkę z malowanego szajsmetalu pt. znal, wydaje się być lekką przesadą. I nie jestem do końca przekonany, że jedynym problemem jest przeciętna wysokość zarobków w Polsce...
koho 09.09.2012, h. 12:52 koho
l_isek 09.09.2012, h. 09:09 l_isek
Witam
Zapewne PTW to klasa sama w sobie, zapewne jest dużo lepsze od wszystkich AEG, zapewne lepiej wygląda i lepiej strzela, zapewnne ... bo nigdy nie miałem PTW w rękach.
Ale mam swoje KWA i jestem bardzo zadowolony. I nigdy PTW nie kupię, i nie dlatego że PTW mi się nie podoba czy uważam że jest gówniane (w zasadzie nie mam opinii na temat PTW). JEdnak cena dla mnie jest zaporowa i nie chodzi tu o to że mnie nie stać czy coś. Po prostu wolę taką kasę wydać na coś bardziej użytecznego jak wakacje z rodziną, nowy ekspres do kawy czy zestaw kina domowego. Jednym słowem wolę kupić coś co będę używał częściej niż raz na 2 tygodnie.
piotrovsky 09.09.2012, h. 09:36 piotrovsky
Co do Body G&P to wcale nie jest super spasowane, miałem to wiem górna część nie przylega do korpusu nad selektorem ognia, ale obleci jest dość dobrze wykonane, za to bebechy w środku w G&P nie grzeszą trwałością przy m 120 3000 kulek ośkę urwało.
grzesio93 09.09.2012, h. 12:00 grzesio93
Co wy macie do spasowania :teeth: Jak trzymałem HK416 to też miało luzy na łączeniach, i nie mówie tu o replice :)
To problem tak częsty że pojawiły się specjalne wkładki do walki z upper-lower wobbling :) Przy ostrych emkach często widać zauważalną szparę między krawędziami lowera i uppera, przez która prześwieca wcale sporo światła. Na ar15.com sporo o tym piszą.
Pritcher 09.09.2012, h. 14:09 Pritcher
Ulner 09.09.2012, h. 13:38 Ulner
Mnie zastanawia tylko jedno, skoro cylinder to M170, a replika ma 560fps'ów to wydaje mi się że gdzieś tam musi nieźle wiać koło HU, że tylko tyle. Spotkałem różnych ludzi którzy w chinolach z zapewne słabym spasowaniem na M160 mieli więcej. Trochę mi to nie gra. Poza tym PTW... super.
Tylko nie wiem czy wiesz ale nowy, świeżo zakupiony cylinder czerwony 150 do PTW nie ma 520 fpsów tylko coś około 580, a ta 170 wyciągnie na starcie ponad 600.
A druga sprawa na moim czerwonym mam 90 metrów skutecznego zasięgu :)
Kyrios 09.09.2012, h. 15:10 Kyrios
Hmm, a na forum takie krzyki o repliki Mancrafta były. Miło wiedzieć że ktoś stuka szturmiakiem o E0 powyżej 3J.
Swoją drogą, jak szybko sprężyna zbija się do 'deklarowanej' wartości fps?
Pritcher 10.09.2012, h. 08:38 Pritcher
@ Kyrios to trafiłeś na jakąś mega wersję:) ja na M150 mam 540 na ustawionym hopie, na skeconym na 0, 525fps, chyab ze masz jakiś mega patent na wyciągniecie tej mocy to zamieniam się w słuch:)

@Pritcher, spring tutaj się szybko nie zbije bo nigdy nie jest dłużej ściskany niż na ten ułamek sekundy przy strzale
kosteQ86 10.09.2012, h. 08:58 kosteQ86
@Kyrios: niezłe masz fantazje..
@kostek: ubija się jak każda sprężyna po pierwszym sezonie, czyli okoł0 3-4%
Lambert 10.09.2012, h. 09:30 Lambert
Jeszcze kilka minusów wstawcie, bo rozumiem że to kompleksy :) Lambert nie moja wina, że nie masz porządnie zrobionej PTW. Jest kilka forów poświęconych Systemie, popatrz, poczytaj i zrób sobie odpowiednie modyfikacje a sam zobaczysz :)
Kyrios 10.09.2012, h. 11:21 Kyrios
Modyfikacje w MEGA-wypasie?! Eee.. ;)
Lambert 10.09.2012, h. 11:37 Lambert
heh kyrios, najpierw twierdzisz ze swiezo zakupiony "daje" lepiej a potem o modyfikacjach, to jak w koincu jest? ;)
MoreLike 10.09.2012, h. 12:10 MoreLike
Daje lepiej od każdego zwykłego AEG-a. A modyfikacje nie są potrzebne. Ja mam swoje po to żebyś dostał z 90m i nie wiedział skąd i dlaczego.
Kyrios 10.09.2012, h. 12:32 Kyrios
Oczywiście, że lepiej! Tak naprawdę w ogóle nie ma porównania do AEG bo.. PTW to nie AEG. I wiesz co? Pozwolę sobie na delikatną sugestie; nie trwaj w opowieściach o powodach, dla których "musisz" mieć 580 fpsów w szturmie - bo ta przypadłość najczęściej dotyczy innych "słabości" ;)
Lambert 10.09.2012, h. 12:48 Lambert
Lambert tyle że jako szturm to ja to traktuję przy czarnym cylindrze :)
Kyrios 10.09.2012, h. 13:02 Kyrios
Arekcore 10.09.2012, h. 09:53 Arekcore
PTW to PTW i jest potworna różnica nie ma co ciśnieniować, miałem przyjemność trochę z tą replika poganiać i kosi potwornie, ale stać mnie na KWA wieć kupie KWA bo jestem zdania że to rewelacyjna replika..... PTW jest marzeniem, a ja lubie miec marzenia :) nie ma nic gorszego jak sytuacja kiedy ktoś powie że w ASG już miał lub ma wszytko i nic go już nowego nie cieszy, a znam takie przypadki :)
adamso 11.09.2012, h. 00:18 adamso
Nie rozumiem idei tego elektryka od systemy zwanego PTW. Dziewięć tysięcy zł za replikę elektryczną? Przepraszam, ale za taką kwotę, to ... mając te elementy to dobry tokarz tokarz zrobi to za połowę ceny.

No cóż, 9 tys zł to bym dał, za replikę mającą 400 FPS, odrzut w oryginale i plującą łuskami, tak by faktycznie replika od orygninału różniła się tylko pociskiem. Swoją drogą ciekawe czy w ogóle możliwe jest wykonanie w replice ASG takiego odrzutu.
N3Xo 15.09.2012, h. 21:58 N3Xo
Mi się wydaje ze ideom tego elektryka jest jakość a za jakość trzeba płacić. A są ludzie (np ja) którzy sa gotowi dużo zapłacić za coś co ma być wykonane z bardzo duża precyzją itp.
A za precyzje i naprawde wiele innych elementów trzeba zapłacić.

Nie oszukujmy sie w PTW jest naprawde wiele rozwiozan których nie znajdziemy tak łatwo w innych replikach. Np. gearbox ( planetarny) tłoka odzielony od zębatek. Tak tak wiem ICS tez tak ma ale jednak nie bo ICS to przeciety gb v2 lub v3 na poł ( dla mnie tak to wygląda ) PTW za to ma unikalny system tłok poilaczony z dysza brak popychacza dyszy jeden walec który jak trzymasz w łądownicy nie muszisz sie bac ze złamie ci sie plastikowy popychacz ów dyszy bo wszytko z metalu stali.

Sam karabin wykonany z Metalu i stali nie jakiś szajs metal czy znal. To też musi kosztować.

Same układy fotokomurka , mosfet, mikro styki itp. zabezpieczajace nasza kochana replike przed uszkodzeniem gdy batka zasłaba replika zaciaga tłok i spuszcza a potem nam mała nie strzeli i mala diodka nam mowi ze brak wystarczajacj mocy.

system Hop-up który raz ustawiasz i masz z głowy wiadomo gumka sie sciera ale hop nam sam sie nie odkreca jak w innych emkach.

Koniec kulek koniec strzelania trzeba zmienic maga ( to powinno byc wszedzie by ludzie nie walili na pusto by straszyc choc nie maja kulek)

To juz daje poczucie realimu na polu walki. System co prawda nie doskonaly bo czasem wlacza sie choc mamy kulki ale to mozna wziąść za zacinke zamka ^^

Wyważenie i waga jak w ostrej to jest piekne jak dla mnie czy grasz na milsimach czy poprostu co niedziele w polu czy CQB lub tu i tu na raz ( tu wchodzi w gre szybka zmiana mocy).

I własnie ta najważniejsza rzecz, ta zmiana mocy repliki gdy masz wejsc do budynku lub masz siedziec w okopie i trzymac wroga na dystans pare sec i juz gotowy.

Co prawda to nie jest ideał bo 1 wielka wada PTW jak dla mnie albo ja jestem przewrazliwony to jej podatność na wode. Zwykłe AEG-i maja GB styki i no mosfet jak ktos zainwestował pare giera. A PTW taki mały komputerek PC. Woda sie dostanie coś sie spali i mamy koszt np 200zl za naprawe ^^

I chyba to jest Wada z która kazdy posiadacz PTW musi sobie radzić a kupujący uświadomić.