Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki King Arms

Świat, 07.09.2012, h. 21:10, dodał: Promant
18

Firma King Arms przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych modeli karabinu R93 oraz skróconych M4.



Firma King Arms przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych modeli karabinu R93 oraz skróconych M4. Do produkcji seryjnej wchodzi właśnie kolejna seria sprężynowych replik R93 Blaser LRS1, w wersji kolorystycznej czarnej oraz dark earth.

 

 

 

 

image007.jpgimage015.jpg

 

 image008.jpg

image016.jpg

 

image009.jpg

image017.jpg

 

image011.jpg

image019.jpg

 

image012.jpg

image020.jpg

 

image013.jpg

image021.jpg

 

image014.jpg

image021.jpg

 

 

 

 

Powieksza się również oferta replik z rodziny M4, tym razem pokazano dwa krótkie modele.

 

 

 

image022.jpg

image023.jpg

image024.jpg

image026.jpg

image027.jpg

 

image028.jpg

image029.jpg

image030.jpg

image031.jpg

image032.jpg

image033.jpg

image034.jpg

 

 

 

 

Jednak najciekawsza informacja dotyczy repliki R93 Tactical 2, która "jest prawie gotowa do produkcji". Replika zasilana green gazem generuje prędkość początkową pocisku rzędu 450fps na 0,2g BB. Przygotowywany jest także magazynek z zasilaniem CO2.


Replika posiada lufę wewnętrzną 6,03mm, kompatybilną z systemem TM. Korpus wykonano z aluminium, tak jak elementy zamka. Lufa zewnętrzna jest jednoczęściowa i, podobnie jak szyna pod optykę, wykonana z aluminium 6065 na maszynach CNC. Łoże oraz skorupa magazynka wykonane są z nylonu. Wnętrze magazynka - metalowe. Tłumik płomienia wykonano ze stali. Kolba posiada gumową stopkę. HU regulowany.

 

 

 

 image001.jpg

 

image002.jpg

 

image003.jpg

 

image004.jpg

 

image005.jpg

 

image006.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (3.67, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Usama 07.09.2012, h. 22:03 Usama
Same mutanty...
Jak by wszystko ciągla miało wyglądać tak samo to jeździlibyśmy Fordami T np. Chciałbys jeździć Fordem T? Bo ja niebardzo.

Świat jest ciekawy przez swoją różnorodność. Ciągle podlega zmianie, szybszej lub wolniejszej ale zawsze. Przynajmniej nie jest nudno i ma się dużą możliwość wyboru.
SHOGUN_YAMATO 07.09.2012, h. 22:25 SHOGUN_YAMATO
Ja tam np. bardzo chciałbym mieć oryginalnego Forda T :)
Lechu2K 08.09.2012, h. 15:10 Lechu2K
PlanB 07.09.2012, h. 22:24 PlanB
Podoba mi się ta wersja TAN.
Himo 07.09.2012, h. 22:24 Himo
"Korpus wykonano z aluminium, a elementy zamka ze ZnAl"
No bez jaj. Elementy zamka z ZnAlu? Replika mi się nie podoba ale, żeby coś takiego wypuszczać na rynek?
To już jest zmienione. Też mi się zdawało dziwne, więc od razu wysłałem maila. Coś im się pokiełbasiło w inglisz; to nie miał być cynk z alu tylko chodzi o jakieś pokrycie/powłoki cynkowe.
Promant 07.09.2012, h. 23:04 Promant
morf420 07.09.2012, h. 22:58 morf420
snajperka C-U-D-O
Brootalny 07.09.2012, h. 23:04 Brootalny
W emko-mutantach nie gustuję, ale ta R93 ładniutka.
the grey 07.09.2012, h. 23:47 the grey
Emkoszał, czekam tylko na wersję kieszonkową:)
Fboardpro 08.09.2012, h. 10:35 Fboardpro
Może też wypuszczą cywilną R93 ?
widmo 08.09.2012, h. 13:02 widmo
no no zaczyna mi sie coraz bardziej podobac :)
ZeeMike 08.09.2012, h. 21:08 ZeeMike
Generalnie wpienia mnie wprowadzanie na rynek nierealnych eMek, bez buffer tube. Ja wiem, że ASG, że tutaj można wszystko, że co kto lubi, ale na litość boską... To nie NERF!
Proponuję się przyjżeć upper-reciverowi... To nie ot jakaś tam emka tylko Vltor w którym z tego co pamiętam układ buforowania jest nad zamkiem.
pafcio 09.09.2012, h. 22:34 pafcio
Edytować nie mogę.

Pochrzaniłem, zasugerowałem się podobieństwem uppera do produkcji Z-M Weapons.
pafcio 09.09.2012, h. 22:42 pafcio
Dokładnie, uppery VLTOR to najzwyklejsze uppery do AR-15, tylko ciekawiej zaprojektowane. Upper Z-M ma zintegrowany układ buforowania bez wykorzystania trzpienia kolby.
ZeeMike 10.09.2012, h. 11:37 ZeeMike
Krwawy 10.09.2012, h. 18:42 Krwawy
Mnie tylko zastanawia czy ten Blaser będzie kompatybilny z jakimiś podezespołami snajperek w asg?
Wojtasasg 11.09.2012, h. 22:49 Wojtasasg
Coś późno z tym blaserem O.o
Już 2 tygodnie temu gość miał go na strzelance.
asfdghkjl 27.09.2012, h. 16:27 asfdghkjl
R93 To dla mnie najbrzydsza replika jaką kiedykolwiek widziałem.