Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki RGB custom w ofercie ASG Shop

Polska, 01.03.2009, h. 21:25, dodał: Promant
41

ASG Shop oferuje repliki customowe ASG AEG Professional RGB custom wykorzystujące nowe gearbox'y firmy Systema: Revolution.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja ciekawa, choć w aspekcie praktycznym zainteresuje przede wszystkim graczy o zasobnym portfelu. ASG Shop wprowadził do swojej oferty własne customy: repliki Professional RGB custom, bazujące na replikach AEG firmy King Arms, w których wykorzystano nowe gearbox'y firmy Systema: Revolution.

 

systemargb_01.jpg" alt="" width="500" height="332" />

 

systemargb_02.jpg" alt="" width="500" height="332" />

 

systemargb_03.jpg" alt="" width="500" height="332" />

 

systemargb_04.jpg" alt="" width="500" height="332" />

 

Obecnie w ofercie znajduje się pięć replik. Karabin TROY MRF-R, posiadający lufę precyzyjną Systema 6.04 509mm, ma zainstalowany RGB M160. Prędkość początkowa: 530fps. Cena: 3574PLN.

 

 

Karabin wyborowy 24 Free Float Heavy Barrel, w dwóch wersjach kolorystycznych. Posiada lufę precyzyjną Systema 6.04 509mm. Zainstalowany RGB M160. Prędkość początkowa: 530fps. Cena: 3560PLN.

 

 

 

Karabin wyborowy 20 Free Float Heavy Barrel, w dwóch wersjach kolorystycznych. Posiada lufę precyzyjną Systema 6.04 509mm. Zainstalowany RGB M160. Prędkość początkowa: 530fps. Cena: 3560PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mazi50 01.03.2009, h. 21:30 mazi50
No ciekawe ciekawe, ale ta cena... :/
sebin 01.03.2009, h. 21:35 sebin
Repliczki tak piękne jak ich cena (absurd).
Pozdrawiam
theant 01.03.2009, h. 21:39 theant
Wszystko ładnie pięknie (wbudowany MOSFET), ale czy skok języka spustowego rzędu 1mm nie będzie zbyt mały i przez to co najmniej dziwny w odczuciu?
Lambert 01.03.2009, h. 21:41 Lambert
Jaki absurd..?
Zbuduj snajpe na bazie AEG za mniejszą kase.
pidzejfat 01.03.2009, h. 21:44 pidzejfat
Dziwne, M160 i 530 fpsów? :/
V2long, choc straty itak nie powinny byc tak duze, jakies 580 powinno byc minimum
DaMcZyK 31.12.2012, h. 11:30 DaMcZyK
Gogin 01.03.2009, h. 21:45 Gogin
Same flaki 2 kafle, więc faktycznie skorupka trochę drogo wychodzi, ale jak już to mogli wstawiać lufy Promyka, precz z Systemą .
ParQ 01.03.2009, h. 22:17 ParQ
tzn, że ten gb jest wytrzymalszy niż inne ?
Kajor 01.03.2009, h. 22:17 Kajor
Kasa jak za PTW, a odczucia inne.
Nie wróżę tym customom wielkiego popytu.
ParQ 01.03.2009, h. 22:25 ParQ
aż strach myśleć co będzie za parę lat w replikach ...
700 fps to będzie standard, a te repliki co są teraz - pójdą w zapomnienie...
szkoda kupować teraz? bo dasz 1k zł a potem chinole mogą mieć przy tych 700 fps lepszy zasięg... a jak się dostanie kulką to będzie...
Ale z drugiej strony to mnie zastanawia, bo pisze:

np, na airshitguns ;P Wszystkie prezentowane modele replik imitujących broń mają moc mniejszą niż 2 J

a jak będzie to 700 fps to może to przekroczyć
pozdrawiam
cassius 01.03.2009, h. 22:28 cassius
No powodzenia . Ciekawe kto to niby kupi. Helou, tu jest Polska
OC14Groza 01.03.2009, h. 22:32 OC14Groza
Zamiast precki systemy mogliby dawać prometeusa albo lepiej, PDI
Gogin 01.03.2009, h. 22:32 Gogin
Mnie ciekawi ten patent Systemy, z ogumowanym czołem głowicy cylindra - ciekawe o ile poprawia to żywotność szkieletu, czoło wydaje się grube, także kto wie.
O ile guma jest miękka to moze bardzo duzo pomagac ;)
DaMcZyK 31.12.2012, h. 11:33 DaMcZyK
Zaczynam 01.03.2009, h. 22:38 Zaczynam
Zauważyłem ciekawa zależność - im replika droższa, tym ludzie mniej narzekają na absurdalną ilość fpsów, które w niej siedzą (wystarczy spojrzeć na newsa o stg44) - wygląda na to, że tylko bogacze mają prawo do posiadania karabinów o mocy wybijającej zęby icon_razz.gif.
Germ 01.03.2009, h. 23:19 Germ
Ja już od dawna mam zamontowany opatrunek w kolbie. Ramowe kolby są najlepsze. I kiedy będzie ten gearbox w V.3? :/
Lambert 02.03.2009, h. 00:06 Lambert
@upadły_skaut:
Bolt catcha mają właśnie te repliki a nie PTW.
A co w magazynkach PTW jest cudownego - pytam jako użytkownik takowych..?
Drako 02.03.2009, h. 00:24 Drako
Znowu narzekania na fpsy... A przecież to są snajperki a nie PMy do CQB. Co do wybijania zębów - do tego nie potrzeba nawet 400fps więc o ile nie chcecie zabronić używania długich replik w ogóle to lepiej nie przytaczajcie głupich przykładów. Osobiście mam już dosyć czytania pod każdym newsem ciągu wpisów na temat fpsów i złych chińczyków. Temat był wałkowany wielokrotnie więc odszukajcie stare tematy na forum i tam sobie marudźcie do woli i przestańcie zaśmiecać komentarze.
Olaf89 02.03.2009, h. 03:26 Olaf89
Eee tam znowu kupa posypana koperkiem.
I to taka za którą trzeba słono posmarować.
Same wyszukują cele? A
Zostanę dalej przy M16+M203 G&P...
miloslupsk 02.03.2009, h. 07:53 miloslupsk
Porównania z PTW są zrozumiałe ale myślę, że całość tych customów to jeszcze niestety nie to samo co PTW, nie ma co ukrywać,że najbardziej zbliżoną cechą jest fakt iż na jedno i drugie trzeba wydać od cholery kasy
Promant 02.03.2009, h. 09:01 Promant
Rynek ma to do siebie, że powinien oferować różnorodność wyboru. A narzekają zwykle Ci, których nie stać. Krytykują, choć w większości przypadków sami chcieliby mieć, ale do tego się nie przyznają.

Jakoś potrafię podziwiać repliki, na które mnie nie stać, jeśli są warte podziwu, bez miauczenia o cenie. I tego wszystkim życzę.

"Zaczynam",
wiesz, Twój nick trochę wyjaśnia - może najpierw rozgryź różnicę między repliką snajperską, szturmową i PM do CQB i wtedy pisz o fps.
crogool 02.03.2009, h. 10:17 crogool
$1

Ot co. Replika customowa - par excellence. Podobnie jak ręczne wyrabiane buty, garnitury na miarę, krótkie serie zegarków i parę innych ekskluzywnych gadżetów - skierowane dla wąskiej grupy konsumentów, których nie dość, że "stać", to jeszcze są gotowi "przepłacić" aby posiąść coś wyjątkowego.

Ale 45 lat komunizmu i 20 kolejnych z pitoleniem o "solidarnym Państwie" sprawia, że trudno to zrozumieć. Podobnie jak fakt, że cena repliki na WGC jest kilkanaście procent mniejsza niż u dealera w Polsce.
Lukasz_zk2 02.03.2009, h. 11:54 Lukasz_zk2
Ale dobrze ze ktos inny napisal ze PTW posiada ograniczenia jak magi ect. wiec np. kiedy team posiada repliki STANG i istnieje potrzeba wymiany magazynka z kolega mamy jednym slowe problemik ; Jak dla mnie bedzo fajne rozwiazanie a cena adekwatna do jakosci.
Promant 02.03.2009, h. 12:07 Promant
Ja nie pisałem o PTW
Zaczynam 02.03.2009, h. 12:20 Zaczynam
Źle mnie zrozumiano - chodziło mi o to, że jak tani "chińczyk" osiąga 460 fpsów (jak Stg44), to od razu padają teksty w stylu "przerzućmy się na wiatrówki" i że to za dużo fpsów a kiedy wychodzą drogie customy z 530 fpsami to już takiego problemu nie ma - tak jakby trzeba było płacić za respektowanie większej ilości fpsów.
Różnicę między rodzajami replik znam (a te karabiny nie są typową bronią wyborową, skoro mają tryb auto) - ale, jak to zaobserwowałem,podczas strzelanek podział między szturmową bronią, a replikami para-snajperskimi się zaciera.

Co do nicku, to tak to mówił Obi-wan "Oczy mogą mamić, nie ufaj im":p - trochę już jednak w asg siedzę.
cassius 02.03.2009, h. 13:32 cassius
a czy widzisz roznice miedzy STG, a tym co masz u gory? Jesli chcesz w karabinie wyborowym 350fps ok, nie ma problemu. Have fun
firefox4 02.03.2009, h. 13:55 firefox4
Dużo elektroniki [;/
Scalak 02.03.2009, h. 13:55 Scalak
Niewątpliwie wszyscy mają rację...
Jak replika jest do CQB to lepiej niech z budynków nie wychodzi.
A jak giwera ma lufę dłuższą jak 500mm to niech do budynków się nie zbliża, przecież to nie zostało stworzone do CQB! więc faktycznie macie rację 460fps w jakimś chinolu CQB to zdecydowanie za dużo bo przecież do lasu też z tym nie wejdzie bo to jest do CQB!!!!!!!

A dlaczego STG44 nie może mieć 460fps? to jest do CQB?
Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile gość po przeciwnej stronie może mieć pary w giwerze a głupio biadolicie.

A Systema zawsze była i będzie najlepsza za najlepszą cenę...
Jeśli ktoś myślał, że ten gb będzie tani to już wie, że był w błędzie.
Pies 02.03.2009, h. 14:21 Pies
Czemu ludzie biadolą na kosmiczne fps'y w chinolach a na te w drogich replikach nie?

To chyba oczywiste: takiej PTW czy RGB nie kupi ktoś nowy. Większość zielonych kupuje chinole bo są tańsze. Jak chinole zaczynają mieć w stocku ponad 440fps to jest to powód do obaw.
Prezes_____ 02.03.2009, h. 16:18 Prezes_____
Zaczynający ten sport powinni mieć max 360fps?
Nie da się tego spełnić, a szkoda
Leo_111 02.03.2009, h. 17:04 Leo_111
brak antirevelsala ;| a co jak podłącze v8 od mustanga na lewo? a z tymi fps to dalibyście se siana , co nowy news to się od nowa tłuczecie . Dyskutujcie w lokalnym środowisku z ludźmi ,którymi się strzelacie a nie ustalajcie zasad innym .
Germ 02.03.2009, h. 17:11 Germ
Prezes - Da się spełnić. W sprawach "praktycznych" jestem, praktycznie mówiąc, zielonym jak kapusta. I mam w okolicach 360 FPS.

A normalny (czyt. długi) AK od Boyi to do budynku nie wejdzie? Lufa ma w około 500 mm, więc według Was do budynku nie mam co się zbliżać?
llu3k 02.03.2009, h. 18:06 llu3k
Prezes, powiedz mi: czym kulka wystrzelona i trafiająca kogoś w oko od doświadczonego gracza różni się od nowego? Fakt jest różnica w zachowaniu co po niektórych graczy, ale po tym co nieraz widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera...
Zaczynam 02.03.2009, h. 18:25 Zaczynam
Ja zauważyłem inny problem - a mianowicie, jak "nowy" w asg ma te 360 fpsów i pójdzie na większa strzelankę, to po powrocie myśli głównie o tuningu - bo skoro wszyscy mają dużo większy zasięg, to ja też chcę (w moim środowisku została nawet obliczona idealna ilość fpsów : 470 - bo o granicy 450 ostatnio się dużo trąbi, a o te 20 fpsów nikt nie powinien mieć pretensji ;p).

A podział ze względu na długość lufy nie jest trafiony ( bezkolbowce mają pół-metrowe lufy a są klasyfikowane w większości jako broń szturmowa).
Promant 02.03.2009, h. 21:07 Promant
Taa, jedyne co się liczy to ten zasięg i sianie na maksa...

BTW
akurat STG44 nie jest tu najlepszym przykładem, bo, mimo nazwy Sturmgewehr, były egzemplarze z optyką i są opisy zastosowań parasnajperskich.
snake4 02.03.2009, h. 22:25 snake4
Zaczynam:
Może nie strzelam się za długo (3 sezon ), ale u siebie w minimi mam 365fps i spokojnie mi to wystarcza, brakuje zasięgu? To ruszyć dupsko o te 5m bliżej i jest ok, zresztą co to za frajda strzelać od jednego okopiku do drugiego, trochę ruchu Kumpel ma 270 fps w swoim stocku™ i jedyne do czego brakuje fps to na wymuszenie na pewnych osobach przyznawania się do trafień, w końcu jak krzyknie z bólu to już nie ma wyboru jak usunąć się z pola... Ode mnie tyle, jeśli chodzi o news to jednak wolałbym dołożyć do PTW
Germ 03.03.2009, h. 16:53 Germ
Niektórzy ułatwiają sobie życie ilość FPS i pojemnością maga. A ja i jednego, i drugiego mam wystarczającą ilość.
DaMcZyK 31.12.2012, h. 11:34 DaMcZyK
w jaki sposób tam są podawane kulki ?