Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: różności c.d.

Świat, 01.03.2009, h. 20:40, dodał: Promant
30

Gunner Airsoft: HP AUG H-Bar full set. BoomArms Custom: Kimber Ultra CDP. ARES: TAR21Classic Army: M15A4 blow back - video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty zestaw konwersyjny, wykonany przez Hexagon Production, o którego zapowiedzi pisaliśmy w newsach: AUG H-Bar full set. Cena: 110USD.

 

 

 

BoomArms Custom oferuje replikę customową na bazie WA V10: Kimber Ultra CDP. Pistolet ma zainstalowane: zestaw Prime Ultra CDP z lufą zewnętrzną wykonaną ze stali, real grip i wzmocnione części wewnętrzne. Waga: 1050g. Cena: 650USD.

 

 

Japoński sklep UFC zaprezentował film przedstawiający, zapowiadaną od niedawna, replikę AEG firmy ARES: Tavor [TAR21]

 

 
 
Pojawił się kolejny film prezentujący replikę z nowej serii M4 firmy Classic Army: M15A4 blow back.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 01.03.2009, h. 20:43 Jangi
Yippie kay-yay, Tavor!
Gogin 01.03.2009, h. 20:45 Gogin
Mogli postrzelać z tego Tavor'a, ale repliczka prezetuje się ładnie. Wiadomo jaki GB tam siedzi ?

PS. CA... szkoda słów. Żal na kółkach...
noah 01.03.2009, h. 20:46 noah
Cena z celownikiem?!
LogaN 01.03.2009, h. 20:54 LogaN
Jedyny bullpup, który mi się podoba - Tavor .
Gogin 01.03.2009, h. 20:55 Gogin
E tam, gadanie. AUG też jest piękny .
Pies 01.03.2009, h. 21:01 Pies
Type 97 też jest fajny.
wooke 01.03.2009, h. 21:06 wooke
Tavor śliczny . Ten BB w CA to szkoda gadać... ;/
aciepk 01.03.2009, h. 21:07 aciepk
Ciekawe czy sam ITL MARS będzie dostępny.
xsnailx 01.03.2009, h. 21:13 xsnailx
itl da sie kupic, orginaly z IDF ale cena > 600 usd
Codename666 01.03.2009, h. 21:20 Codename666
Tavor rządzi. Byłoby nieźle gdyby sam koli też trafił do oferty.
ZeeMike 01.03.2009, h. 21:21 ZeeMike
Nie da się ukryć, że Tavor jest iście lanserski . Chyba najładniejszy istniejący bullpup. Kusi, oj kusi.
fuko 01.03.2009, h. 21:34 fuko
Tavor piękny, tylko ta cena - 80000 jenów to ponad 3000 pln, doliczyć przesyłkę, cło i VAT i wyjdzie w granicach 4000 :/
shamoth 01.03.2009, h. 21:37 shamoth
Hmmm, to co teraz ESS ICE ze szkłami z filtrem laserowym trzeba będzie kupić żeby nie dać się oślepić...
Ale ogólnie wygląda zgrabnie ten Tavorek, pytanie tylko z czego i jak wykonane jest body.
99TOMCAT 01.03.2009, h. 21:46 99TOMCAT
Jeśli cena będzie tak zaporowa na Tavora to nic tylko czekać na chińczyki...
Czarno tylko widzę zrobienie chińskiej repliki tego koli z laserem...
uzi43 01.03.2009, h. 21:48 uzi43
TAVORek miodzo Ale cena to chyba razem z tym celownikiem jest...
OFF 01.03.2009, h. 22:55 OFF
shamoth

obejrzyj uwaznie filmik
filo16 01.03.2009, h. 23:17 filo16
FNC stalo ponad 400$ na poczatku teraz jest za 199$ znajac zycie tavor bedzie za 300-350 jak boom minie. Tak jak z eLwirą było czy scarem.

Ale przyznac musze ze jest na co czekać!
radzio2k 01.03.2009, h. 23:46 radzio2k
l85 piekna, Famas sredni, Aug brzydki, Tavor paskudny
lemonzawodowiec 02.03.2009, h. 09:20 lemonzawodowiec
Nylon Fiber Body & Perfect Replica
Kubaforge 02.03.2009, h. 13:35 Kubaforge
na Arnies piszą, że cena Tavora ma w USA oscylować wokół 500 $
Davidos 02.03.2009, h. 13:55 Davidos
tam emka ca, ale mydlenie ludziom oczu.
Prezes_____ 02.03.2009, h. 16:16 Prezes_____
A w tavorze to są magi z m4? Dobrze widziałem?
MMaaTTeeUUssZZ 02.03.2009, h. 17:14 MMaaTTeeUUssZZ
Trzeba czekać, aż dolar spadnie:) Narazie kryzys i trzeba płacić dużo:(
Ziomek08 02.03.2009, h. 17:35 Ziomek08
Radzio, z AUGiem się zgodzę brzydki jak listopadowa noc, ale jak możesz nazywać to cudo, paskudą ? xD dla mnie bomba, tylko faktycznie dolar musi spaść , kupowanie teraz czegokolwiek z importu to czysty kretynizm ;/
Maiki 02.03.2009, h. 18:17 Maiki
Ten blow-back CA powala..(shit)
Tony Halik 02.03.2009, h. 21:16 Tony Halik
Fajny ten Tavor, nawet bardzo... Szkoda tylko, że kochana eLka nie dość, że ma korpus ze stali, to jeszcze jest dużo tańsza. Co nie zmienia faktu, że kiedyś tam człowiek się może skusi i zakupi semicki wynalazek.
radzio2k 03.03.2009, h. 00:06 radzio2k
Chocby dlatego eLka jest lepsza bo to prawdziwy metalowy gnat a nie plastikowa zabawka
gadzinka 03.03.2009, h. 14:46 gadzinka
Spodziewałem się więcej po CA...
A cena Tavora, chyba w komplecie z "Built in" kolimatorem.
SAper111 03.03.2009, h. 17:58 SAper111
A ja bym chciał TAVOR i L85 GBB
kozak9 03.03.2009, h. 20:19 kozak9
no, radzio zaczął coś wkońcu gadać mądrego ;P polemizowałbym do tego ze fa-mas jest sredni, ubolewam tylko nad jego francuzkim pochodzeniem...

co do tego blowback'a to naprawde jest niedopracowany. co prawda nie wiem jak z jego niezawodnością ale L85 zdecydowanie lepiej wypada.