Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: AGM MP44

Świat, 01.03.2009, h. 20:04, dodał: Promant
33

Replika ASG AEG STG44 czyli AGM MP44 pojawiła się w opcji preorder w kilku kolejnych sklepach zagranicznych. Gunner Airsoft podał, że replika będzie dostępna w ciągu 3-4 dni.



 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do oferty na swojej stronie replikę AEG STG44 czyli AGM MP44.  Podano, że produkt ma być dostępny w sprzedaży w najbliższym tygodniu. Według opisu sklepu - jest to kompletny klon Shoei AEG kit, materiał: zinc die cast, handguard: stamped metal. Selektor porusza się do przodu i do tyłu jak w UZI.

 

 

 

 

Prędkość początkowa wynosi według opisu: 460fps. Cena repliki: 155USD.

 

 

 

Replikę włączył do sprzedaży, w opcji preorder, także sklep BoomArms Airsoft. Cena: 168USD.

 

 

Niestety są rozbieżności w informacjach na temat gearboxa. Gunner Airsoft podaje, że jest to V2 z komorą HU typu M4. BoomArms podaje, że gearbox to wersja V3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gunnerairsoft.com

www.boomarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 01.03.2009, h. 20:10 uzi43
Ciekawe z czego rozbieżności na temat GB wynikają... Czyżby AGM podał złe informację, czy sklepy "strzelają" co do tego...
rambo0072 01.03.2009, h. 20:12 rambo0072
460 FPS o_O

Ciekawe jak długo stockowe GB pociągnie...
bogacz 01.03.2009, h. 20:12 bogacz
Bardzo fajnie wygląda
A ta moc... :]
Denton 01.03.2009, h. 20:12 Denton
Niedługo chiński stock będzie miał 800fps....
BateaU 01.03.2009, h. 20:21 BateaU
Hmm spust wygląda jak od eMki wiec chyba ver.2 no i widać rozbieżności w stosunku do oryginału. Inny kąt chwytu pistoletowego i coś namieszane przy skrzydełku bezpiecznika oraz brak kołka przełącznika rodzaju ognia :/
BateaU 01.03.2009, h. 20:24 BateaU
No i "okładziny" chwytu
Matwiej 01.03.2009, h. 20:24 Matwiej
460 fpsów ? ciekawe co będzie jak się 14latki poszatkują gdzieś..
Striker 01.03.2009, h. 20:28 Striker
460 fps? &#%@! Proponuję strzelić pomysłodawcy z 5 metrów w twarz.
Nic, tylko dorabiać lunetę, bo kulki niesie pewnie za horyzont...
szu997 01.03.2009, h. 20:42 szu997
wygląda strasznie plastikowo, zwłaszcza kolba
Lord_Karol 01.03.2009, h. 20:44 Lord_Karol
piękny tylko fps przerażają ....
Borax 01.03.2009, h. 20:50 Borax
GB obstawiałbym V2, widać że mieli problem z upchaniem silnika w chwycie( okładziny ), jak miałby się tam jeszcze zmieścić kosz na silnik od V3....
Faktycznie sporo sobie ułatwili robotę, chwyt nie dość, że jest pod złym kontem, to jest za długi, no i spust faktycznie od M4...hehe.
Jednak sobie daruję.
Promant 01.03.2009, h. 20:53 Promant
Do tego wynika z opisu, że wersja AGM w większości jest ze znalu, poza frontem.
Zaczynam 01.03.2009, h. 21:04 Zaczynam
Niezła cena. A fpsami bym się nie przejmował - pewnie po roku większość z nich ucieknie:p
wooke 01.03.2009, h. 21:13 wooke
Tak jakoś "krucho" wygląda, przynajmniej dla mnie. Może wygląda lepiej na żywo .
Chmielu 01.03.2009, h. 21:56 Chmielu
wygląda jak z kiosku ruchu...
GunneR2oo6 01.03.2009, h. 22:25 GunneR2oo6
Po obejrzeniu zdjęć STG jestem lekko rozczarowany na dodatek ilość fps-ów jest równie bolesna dla innych jak i dla samej repliki . Moim zdaniem nie było na co czekać
Morn 01.03.2009, h. 23:08 Morn
wygląda beznadziejnie... ;/ i 460 fps - taaa świetnie, to może w ogóle przerzućmy się na wiatrówki?
xDaMiAnx 01.03.2009, h. 23:21 xDaMiAnx
460fps i ma ni by nieść kulki za horyzont...taaaaaaa.....jasne....wielki płacz i zgrzytanie zębów bo w opisie gunnera jakaś replika ma 460 fps...ile w tym prawdy a no tyle co nic...jak będzie miała 420 fps...na chrono to będzie dobrze....jak wam przeszkadza tak ilość fpsów...nie kupujcie drogich replik...bo po co ..kupcie sobie najtańsze glocki plastiki na sprężynki i macie pewnośc że nic wam ta kulka nie zrobi....i zero narzekania na fpsy i że ktos ma wiecej a ja mniej...zasięgiem mnie wziął..jak stare baby.....
nic tylko sie rozpłaczcie.....
wysokist 02.03.2009, h. 07:47 wysokist
Nie przejmujcie się ilością fps w opisie - kilka razy zamawiałem w gunnerze i ilość fps spada po krótkim czasie o ~10% -15% ( mam chrono). Nowy gun jest poskładany na smary, smarki i doszczelniacze, które się szybko zużywają, no chyba że ktoś co strzelankę rozbiera i doszczelnia wszystko łącznie z GB Dotyczy zresztą to tych samych zabawek z polskich sklepów ...
Ale powyżej 400 powinno być.
Ciekawe po ile na początku będą magazynki?
orlos52 02.03.2009, h. 08:39 orlos52
Mnie się najbardziej podoba logo AGM na pudełku. Ten orzeł niby jak nasz z lat 20-tych, tylko mu chińska komuna koronę padpizdiła. Stuhrm faktycznie się trochę różni proporcjami, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w naturze.
Striker 02.03.2009, h. 09:11 Striker
Chyba żyję w innym świecie. Nawet, jeśli fps spadnie do 400, to i tak będzie za dużo. Bezpieczny, automatyczny Airsoft kończy się na 360. Pozdrawiam rozsądnych.
ramiel 02.03.2009, h. 12:01 ramiel
Do wyglądu shoei nawet sie nie umywa. Lepiej kupić mp44 z GFC za 850 zł.
Promant 02.03.2009, h. 12:04 Promant
Super, zwłaszcza, że GFC to to samo.
GunneR2oo6 02.03.2009, h. 13:34 GunneR2oo6
Czyżby nadzieja prysła ?
maeglin 02.03.2009, h. 14:33 maeglin
"Selektor porusza się do przodu i do tyłu"? Czy tylko mi się zdaje, że jest to czysta ignorancja, czy tylko brak kompetencji producenta? Nie wierzę, że nie dało się tego zrobić jak w oryginale. Podobnie z dodaniem selektora ognia, nawet jeśli miała by być to atrapa.
Phillip1944 02.03.2009, h. 19:11 Phillip1944
Jak niektórzy mówili wygląda jak z kiosku ale to sprawa nowości. Jak sie z nim trochę pobiega to sie powinien ładnie poprzecierać. Chwyt pistoletowy rzeczywiście trochę żenada ale musieli gdzieś wcisnąć ten GB więc przez silniczek śruba od drewnianych okładzin raczej by nie mogła pójść. Ogólnie detale nie powalają ale ma on ten styl STG na co w sumie głównie czekałem i raczej na wakacje w niego zainwestuję ! A i GFC to naprawdę to samo tyle że w stali i drewnie to czy ja wiem czy warto te 300/350zł dopłacać...
Brayli 02.03.2009, h. 21:01 Brayli
Czy pasują magazynki od M4? Jaki kolimator do niego? A da się zamontować szynę RIS? A granatnik? Może strzelać burstem? NIE?? Uuu, to nie chce
tosiekk 02.03.2009, h. 22:43 tosiekk
Za bardzo plastikowy. A chwyt i kolba, bleee.
Bigos93 02.03.2009, h. 22:47 Bigos93
Chyba lepiej żeby chwyt wyglądał nieco inaczej, niżby AGM znowu bawił się w kombinowane gb. (M14) Nie sądzicie, że 850zł na gunfire to trochę za dużo jak na 168$ ?? Chociaż przy obecnych kursach...
Dawidzik1 03.03.2009, h. 13:30 Dawidzik1
Jeszcze tylko noktowizorek i będzie fajna zabawka ;]
head-shot 03.03.2009, h. 14:31 head-shot
dawidzik czyli chciałbyś biegać z czymś takim ?
$3
nieżle byś się nadżwigał
Phillip1944 03.03.2009, h. 15:59 Phillip1944
Ja osobiście chciałbym do takiego sturma właśnie Vampira i... Krummlaufa ! $3 bo w sumie zrobienie takich dodatków nie jest jakoś specjalnie skomplikowane (chyba że noktowizor to trzeba by było sie pomęczyć troszkę żeby tak wyglądał). I przyglądając się jemu coraz bardziej dostrzegam kolejne błędy... jak np. otwory na chwycie przednim są krzywo nawiercone... i kilka innych drobiazgów... Ale ma on w sobie to coś od stg więc teraz tylko czekam na jakiś kapitał. A i skoda że AGM nie dorobił szyny bocznej na lunetkę (więc samemu trzeba będzie coś pokombinować z tym) $3