Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Specshop

Polska, 05.09.2012, h. 00:44, dodał: Promant
5

Specshop włączył do oferty szereg nowych produktów, w tym repliki pistoletów, marki ASG AS.Specshop włączył do oferty szereg nowych produktów, kilku marek, w tym licencjonowane repliki pistoletów duńskiej firmy Action Sport Games AS.

Replika gas blow back pistoletu STI Tactical, w wersji napędzanej green gazem, posiada zamek wykonany ze stopu magnezu, metalowy szkielet oraz magazynek. Z kompozytu wykonano natomiast osłonę spustu oraz chwyt. Przyrządy celownicze pistoletu regulowane są w poziomie. 

 

 

 ASG_STI_Tactical_MagnesiumSlide_1.jpg

 

 

 

Długość repliki: 200mm. Waga: 882g. Długość lufy wewnętrznej: 80mm. Pojemność magazynka: 27BB. Generowana prędkość początkowa: 88 m/s (289 fps). Hop Up regulowany. Cena: 529PLN.

 

 

 ASG_STI_Tactical_MagnesiumSlide_2.jpg

ASG_STI_Tactical_MagnesiumSlide_3.jpg

 

 

 

Wykonana na licencji producenta wersji palnej replika argentyńskiego pistoletu Bersa Thunder® 9 Pro, zasilana jest nabojem CO2 12g, posiada oryginalne oznaczenia. Jest to pierwszy z trzech modeli zapowiedzianych przez producenta na targach IWA 2012.

 

 

 

 ASG_BERSA_THUNDER9PRO_CO2_1.jpg

 

 

 

Replika, typu non blow back, w całości wykonana jest z kompozytu. Długość: 192mm. Waga: 513g. Długość lufy: 115mm. Pojemność magazynka: 15BB. Prędkość początkowa: 135m/s (443fps). Replika nie posiada regulowanego HU. Cena: 169PLN.

 

 

 

 ASG_BERSA_THUNDER9PRO_CO2_2.jpg

ASG_BERSA_THUNDER9PRO_CO2_3.jpg

 

 

 

Natomiast wśród produktów marki MeTac zwraca uwagę airsoftowa kopia kolimatora i celownika laserowego ISM-V (Integrated Visible Sighting Module). Waga: 291g. Cena: 599PLN.

 

 

 

MeTac_ISM-V_Sight_1.jpg 

 

 

Według opisu sklepu: 

Obudowę urządzenia wykonano z metalu, kompozytu oraz twardej gumy. Montaż do szyny RIS wykonano z metalu. Kolimator pasuje na szyny RIS o szerokości 20-22mm i mocuje się go za pomocą jednej śruby.

Celownik tak jak w oryginale posiada punkt celowniczy w postaci kropki, której intensywność (20 stopni) i barwę (czerwony / zielony) można regulować. Kolimator posiada dodatkowo dwa celowniki laserowe świecące w kolorze czerwonym i zielonym oraz regulację położenia punktu celowania w poziomie i pionie. W komplecie znajduje się włącznik żelowy celowników laserowych na przewodzie o długości 35 cm. Zasilanie stanowi jedna bateria litowa CR123A, która znajduje się w zestawie. 

 

 

 

 

MeTac_ISM-V_Sight_2.jpgMeTac_ISM-V_Sight_3.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 05.09.2012, h. 12:36 Pritcher
Czemu akurat stop magnezu jest podkreślony? To przecież nic nowego, KSC stosuje to z powodzeniem od wielu lat.Jest zauważalnie lżejszy niż stopy alu, ale za to znacznie mniej odporny na korozję. Trzeba strasznie uważać na replikę. Nawet spocona dłoń może na niewyczyszczonej w porę replice zostawić trwałe ślady. Ciekawe czym jest pokryty ten zamek.
Ale wiadomo, lżejszy zamek to mniejsza gazożerność, mniejsza bezwładność zamka poprawia też 'ostrość' odrzutu' i ogólnie dynamikę działania. A to że o replikę trzeba bardziej dbać, to moim zdaniem plus :)
Dlatego, że to nie pierwsza replika STI w ofercie ASG, ale pierwsza, gdzie zamek wykonano z innego materiału niż do tej pory. To ją odróżnia od poprzednich licencjonowanych STI ASG AS.
Promant 05.09.2012, h. 12:58 Promant
@Pritcher: nie lubię się kłócić, ale czy przypadkiem wspomniany w artykule "stop magnezu" nie dotyczy stopu Al-Mg, który jest rzeczywiście lekki, choć niekoniecznie mniej odpowrny na korozję, a stosowany własnie na odlewy silnie obciazone oraz narażone na uderzenia?
bartoslav 06.09.2012, h. 14:37 bartoslav
jeszcze raz ja. Doczytałem i stopy na bazie Mg (nawet Mg-Al) tez istnieją. Mój bład, ale człowiek się uczy całe życie :)
bartoslav 06.09.2012, h. 14:48 bartoslav
Schwarz_Charakter 05.09.2012, h. 23:58 Schwarz_Charakter
Mam ten kolimator. Cóż rzec... Kropka i laser zintegrowane fabrycznie, nie można ich ustawić na inne odległości. Porządne wykonanie. Naklejki paskudne, najlepiej od razu usunąć bo dają po oczach (w wersji ostrej spotkałem czarno zielone). Moja bateria z zestawu nadawała się do kosza. Duży ale za to obły i o nic nie zawadza. Ładnie wygląda na SCARze ;)
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 47914

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane