Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: różności

Świat, 27.02.2009, h. 18:08, dodał: Promant
24

Hexagon Production: nie będzie Galila. Airsoft Global: custom Tanaka S&W Model 327 M&P R8 5". RedWolf Airsoft: VFC PDW video review. RA Tech: metalowy zamek do G21 Marushin oraz NAPS demo.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piękna konwersja, Galil w wykończeniu blue steel firmy Hexagon Production, o którym niedawno pisaliśmy w newsach - nie pojawi się na rynku. Najwyraźniej producenta dopadły konsekwencje braku licencji. Zestaw został wycofany z oferty, a na stronie Hexagon Production widnieje przy produkcie adnotacja: ******Due to License issue, our Galil products is removed from our list permanently.******

 

 

Na stronie Airsoft Global dostępny jest custom wykonany na bazie repliki rewolweru firmy Tanaka: S&W Model 327 M&P R8 5". Wykonany z ciężkiego ABSu rewolwer posiada drewniany chwyt. Replika waży 850g. Pojemność magazynu: 11BB. Cena: 255USD.

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft można obejrzeć: VFC PDW video review.

 

 
 

Firma RA Tech zaprezentowała nowy produkt: metalowy zamek do repliki G21 produkcji Marushin.

 

 
 
 
Firma RA Tech zamieściła również kolejny film prezentujący Negative Adjust Pressure System: NAPS demo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Poniatkys 27.02.2009, h. 18:11 Poniatkys
Galil...
Lambert 27.02.2009, h. 18:16 Lambert
PDW przepiękny!
Niech w końcu kursy walut znormalnieją żeby go dorwać...

Pozdrawiam,
Lambert
maxmal 27.02.2009, h. 18:24 maxmal
Po kolei:Galil:Boże,widzisz i nie grzmisz.Glock-porażka.Rewolwer Tanaki-nie wypowiadam się,ponieważ jestem miłośnikiem rewolwerów.NAPS-oby nie było to tylko do m4.
damian09 27.02.2009, h. 18:31 damian09
mi sie podoba glock
happy666 27.02.2009, h. 18:50 happy666
Hej ju, jor englisz is terible
sharku17 27.02.2009, h. 18:53 sharku17
Trochę szkoda galil'ego ale glock rewelacja, co prawda w polu raczej kiepski ale do strzelania rekreacyjnego czemu nie
Novy 27.02.2009, h. 19:25 Novy
oj ładny ładny galil...ciekawe ile będzie kosztował bo muszę zmienić AK na niego
Michal_CHZW 27.02.2009, h. 19:29 Michal_CHZW
Jakbyś niezaóważył to ten galil został wycofany ze sprzedaży
shamoth 27.02.2009, h. 19:40 shamoth
Może ktoś kto ma licencje odkupi projekt Galil'a...
Jackall37 27.02.2009, h. 20:17 Jackall37
Za dobry był ten galil - firmy pokroju KA nie byłyby w stanie konkurować z frezowanymi stalowymi galilami, to tak jakby na VFC się porwali, ale na szczęście prawa autorskie ocaliły im dupę
Beryl 27.02.2009, h. 20:56 Beryl
zazwyczaj sprawy licencji sa rozpoczynane przez firmy które te licencje mają(chodzi mi o producentów asg)
Leo_111 27.02.2009, h. 21:10 Leo_111
pdw cudne , moja nowa miłość!
Promil47 27.02.2009, h. 21:50 Promil47
Na filmiku z G21 na wadze jest 9 kulek a nie 10
happy666 27.02.2009, h. 23:13 happy666
Widze, że niektórzy to tylko obrazki oglądają... Hmm, ten glock by równie ładnie wyglądał gdyby ten zamek nie był pomalowany, a tylko polerowany (bądz chromowany).
antygrawitant 28.02.2009, h. 00:04 antygrawitant
z tego co mi wiadomo to bron ze stali jest tłoczona, a nie frezowana...
btw uwielbiam tych fachowcow od chinsko-japonskiego marketingu:P
Beryl 28.02.2009, h. 09:05 Beryl
Antygrawitant w ostrej pewnie i to tylko niektore (ak,itd) tak ale watpie zeby ktos probowal zamek do glocka tloczyc. Jest to frezowane
kajos1 28.02.2009, h. 14:54 kajos1
gdzie można kupic tak wpsaniałem repliki ;] RA-TECH NAPS
happy666 28.02.2009, h. 17:03 happy666
Chodzi ci o m4 GBB? Bo jak tak to w caprim chociażby ;P
Tanaj 28.02.2009, h. 19:33 Tanaj
"will less fps" Ciekawe kiedy nasi żółci koledzy nauczą się pisać w lengłydżu. Bo aż oczy bolą.
happy666 28.02.2009, h. 19:46 happy666
Heh, jakoś nie zauważyłem tego "byka". Upadly_skaut, w temacie o m4 WA jakiś posiadacz mówił, że poniżej 10 stopni nie miał żadnego syfonu ani widocznego spadku mocy, więc można się postrzelać nawet na początku wiosny Choć ja zapatruje się w m4 WE GBB
javelin 01.03.2009, h. 00:59 javelin
oczywiście w temacie "sezonowości" gazowych eMek wypowiadają się naczęściej ludzie, którzy nawet ich w rękach nie mieli. Widziałem te repliki strzelające w temp. około 0 stopni (-1, -2 stopnie) - zadnych syfonów. W celu demonstracji wystrzelone było kilka magów jeden po drugim, każdy jedną długa serią. Szybkostrzelność nieco mniejsza niż latem, ale syfonów brak, osiągi też zadowalające...
kazik_ 01.03.2009, h. 14:43 kazik_
Licencję Galila akurat ma Cybergun, więc do niego możecie wysyłać "hatemail".