Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: nowości CA

Świat, 26.02.2009, h. 23:29, dodał: Promant
13

Firma Classic Army włączyła do swojej oferty nowe akcesoria do replik ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zapowiedziach produktów na stronie firmowej Classic Army pojawiły się nowe akcesoria do replik ASG. Zdecydowanie najciekawszym produktem jest regulowany cheekpad, dedykowany do montażu na kolbach replik z rodziny M4.

 

 

 

 

Tradycyjnie w ofercie znalazło się kilka zestawów frontów RIS do replik AEG. P90 rail handguard

 

 

System szyn do MP5K:

 

 

Zestaw M15A4 Carbine URX RAS:

 

 

Zestaw free float Quad Rail MRF-C:

 

 

 

Kilka tłumików płomienia o różnej formie i długości:

 

 

 

 

 

Trzy rodzaje uchwytów do oświetlenia taktycznego lub lasera, montowane na RIS:

 

 

 

 

Chwyt pistoletowy:

 

 

Mechaniczne przyrządy celownicze typu flip up, na RIS:

 

 

 

 

Podstawa muszki typu flip up in RIS:

 

 

 

Plastikowe osłony na szyny RIS, w stylu TDI Arms:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.classicarmy.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AlamoHT 26.02.2009, h. 23:33 AlamoHT
regulowany cheekpad super sprawa xP Ciekawe kiedy do polski przyjedzie xP
Majkel86 26.02.2009, h. 23:33 Majkel86
Troszkę CA zaspało z tymi gadżetami bo większość z nich jest już na rynku. Także nie wróżę im zrobienia furory tym co wypuścili
vincenzo 26.02.2009, h. 23:35 vincenzo
Bez rewelacji. CIekawe jaki jest zakres regulacji tego cheekapada.
symek 26.02.2009, h. 23:49 symek
Ja nadal czekam na L96...
Hornet 26.02.2009, h. 23:49 Hornet
Ciekawe czy ten URX RAS i Quad Rail MRF-C są robione pod body CA, jak wiadomo RIS na body w CA był troszkę wyższy niż standard, przynajmniej w starszych wersjach.
Promant 27.02.2009, h. 00:03 Promant
L96 i inne nowe repliki CA będą prezentowane na IWA, zapewne po targach zaczną wchodzić do sprzedaży.
cassius 27.02.2009, h. 00:34 cassius
Promant... a slyszales cos moze o Famasie? Ktos moglby go wypuscic bo stary TM z gearboxem v1 nie zachwyca... tak samo jak okrywajace go plastiki a przeciez Famas jest piekny
Dziadek71 27.02.2009, h. 08:23 Dziadek71
Zgadzam się z Promantem, co do ciekawości zamieszczonych nowości... Jestem ciekaw gdzie, kiedy i za ile będzie można kupić tego Cheekpad'a.
Ventilatorr 27.02.2009, h. 12:25 Ventilatorr
Wszystko to jest już do kupienia od dawna w wersji "ostrej", pasującej do replik.
Są to produkty (identyczne) firm TDI Arms oraz CAA.
W PL dystrybuuje to bodajże Mactronic.

Promant 27.02.2009, h. 17:18 Promant
Tak. Niestety gadżety TDI, przynajmniej te które mnie interesowały, są od 50 do 100% droższe od produktów do asg. Nie wiem jak ten cheekpad, nie widziałem go w sprzedaży.

O nowym Famasie nic nie słyszałem.
siridar 28.02.2009, h. 01:05 siridar
$3
Cheekpad - 107 PLN
Promant 28.02.2009, h. 12:25 Promant
Dzięki za info.
Tak się składa, że mieszkam w Sopocie, o rzut beretem od military i wiem co maja w ofercie. O ile może zauważyłeś - produkty są niedostępne. I od dodania na stronie nie były jeszcze dostępne, może coś tam "sztuk jeden" i zaraz znikło. W sklepie stacjonarnym również ich nie ma.
Fajnie, że cheekpad nie jest super drogi, ale kiepsko, że go nie ma fizycznie w sprzedaży.

A pisałem np. o zestawach frontów RIS do AK czy uchwytach na RIS. Ich cene miałem na myśli.
_Mateo_ 01.03.2009, h. 18:51 _Mateo_