Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: CM049J EBB

Świat, 25.02.2009, h. 23:41, dodał: Promant
14

Kolejna replika ASG AEG firmy Cyma, w wersji EBB, trafia do sprzedaży. CM049J czyli MP5J z kolbą wysuwaną.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CM049J, czyli MP5J z kolbą wysuwaną, to następna z zapowiadanych wcześniej replik AEG firmy Cyma w wersji EBB. Replika dostępna jest na stronie RSOV, w cenie 104.39USD [podobnie jak druga MP5 EBB Cymy].

 

 

W komplecie akumulator, chińska "ładowarka" oraz zawieszenie. Prędkość początkowa: 120m/s.  

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tuksiak 25.02.2009, h. 23:46 Tuksiak
@sjzmisiek: teraz ani chybi masz gołą z EBB. A tak narzekałeś na tą orisowaną wersję .

Poprę wcześniejszą wypowiedź z poprzedniego tematu, ale paskudne te MP5 są, aż takie fajne .

Tylko te 400 w PMie mnie lekko dobija...
FanASG 26.02.2009, h. 00:00 FanASG
hehe dużo moc jak na mp5:D ale co tam jak znalazł do lasu buheheh:P
ireabe 26.02.2009, h. 01:38 ireabe
Mnie dziwi takie Vo w chińskim EBB biorąc pod uwagę że część sprężanego powietrza leci w BlowBack.

Wydaje mi się że upchali tam dobre m130 żeby w efekcie uzyskać te 120m/s. Jak wyglądają więc części wew.?
javelin 26.02.2009, h. 02:07 javelin
Ale kto powiedział, ze "blow-back" jest tu tak samo rozwiązany jak w TopTechu? Moze stary sposób połączenia tłoka z atrapą zamka?
dzanas 26.02.2009, h. 05:42 dzanas
no oczywiście bo 400 fps to mogą mieć TYLKO M-ki :/ MP5-ki już nie .......ile byście chcieli żeby miały ?po 250 ?! nie przesadzajcie
greniu 26.02.2009, h. 07:37 greniu
dzanas - 340
ireabe 26.02.2009, h. 12:16 ireabe
Osobiście mam MP które osiąga ponad 400 fps, ale jest po tuningu i wiem że upchanie m120 do byle chińskiego stocka nie jest rozsądne, nie wspominając o m130.

javelin- trafne stwierdzenie, ale w świeżej, nowo wypuszczonej replice takie rozwiązanie byłoby wręcz zabawne. Czy ktoś wie jak w tym konkretnym modelu rozwiązali BB?
HeadcrushCZ 26.02.2009, h. 14:21 HeadcrushCZ
do M16a1 niech wypuszczą jeszcze Black Hawka albo Huey`a na gaz to będzie lans że masakra xP
a do Mp5 Hughes`a Police xP
stalker190 26.02.2009, h. 15:39 stalker190
pewnie przykleili do popychacza płytkę okienka no i sie rusza ;b
antygrawitant 26.02.2009, h. 16:27 antygrawitant
ciekawe czy kolba sie sama wysowa. Jest wogole replika w ktorej to działa??
GunneR2oo6 26.02.2009, h. 17:05 GunneR2oo6
w MP5 kolba się sama raczej nie wysuwa
kacpi010 26.02.2009, h. 21:39 kacpi010
KLEKOT-Back nic dodać nic ująć, pewnie jak zrobią wersje z tłumikiem to będzie polewa;D...
Ty tu akcja typu "Silent Assassin" w krzakach full kamuflaż.....chwila grozy....oj idzie koleś...atu kleklekle!!!!

I co na to zdezorientowany przeciwnik? Szuka Bociana!!!!
antygrawitant 26.02.2009, h. 23:14 antygrawitant
z tego co mi wiadomo to wlasnie wesja mp5 n ma stock na sprezynie. jak jest wsuniety, to sprezyna jest zcisnieta. przesuwasz dzwigienke od spodu i kolba wysuwa sie...
moze sie myle, moze nie, ktos to potwierdzi??
HeadcrushCZ 03.03.2009, h. 17:48 HeadcrushCZ
kleklekle. jedni se wyciszają repliki bo im gearbox przeszkadza bo za głosny. ok. aleco z tego że wypuszczą wersje z tłumikiem i będzie klekle. że niby ostra wersja nie ma blow-backa? też robi klekle a ma założony tłumik dźwięku - więc wybierajcie - realizm kurcze czy hicap i jadymy! xD