Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: nowe repliki w ofercie Gunner Airsoft

Świat, 25.02.2009, h. 23:24, dodał: Promant
12

Sklep Gunner Airsoft włączył do oferty nowe repliki ASG AEG produkcji firm: KARTCyma oraz dwie wersje A.C.M. repliki P90.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Gunner Airsoft można nabyć nowe repliki ASG AEG produkcji KARTCyma oraz dwie wersje A.C.M. repliki P90. W cenie 99USD dostępne są repliki KART M14 SOCOM w wersji z łożem JAE-100. Repliki sprzedawane są w trzech wariantach: z łożem w kolorze oliwkowym, w kolorze czarnym oraz w kolorze piaskowym. 

 

 

 

W komplecie magazynek typu hi cap. Prędkość początkowa: 430fps na 0.2BB.

 

 

Z oferty Cymy dostępny jest AK-74M nowej serii czyli wersja identyczna konstrukcyjnie z repliką Boyi RK-05. Komora HU metalowa. Prędkość początkowa: 450fps. Cena: 105USD.

 

 

Gunner Airsoft oferuje także dwie repliki A.C.M.: P90TRK oraz P90TRSD. P90TRK [77USD] to wersja z metalowym korpusem górnym, długą lufą oraz magazynkiem low cap. Dostępna także na stronie RSOV [77.39USD].

 

 

 

P90TRSD [75USD] to wersja wytłumiona, z metalowym korpusem górnym oraz magazynkiem low cap. Dostępna także na stronie RSOV [75.14USD]. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ParQ 25.02.2009, h. 23:36 ParQ
m14 zawsze przypominają mi snajperki ...
a ten p90 z lufą długą to mi nie ciekawie wygląda ;P
habib 25.02.2009, h. 23:38 habib
Jezuuu, te p90 to jak decha z 9 calowym gwoździem :]
A kałasza to już się boję, najłatwiej nadrobić doświadczenie fps'ami.
To se ponarzekałem ale KART jest ładny...
Lagodkin 25.02.2009, h. 23:41 Lagodkin
Doświadczenie fps'ami??? oO Ciekawa teoria . Ale to p90 z tłumiczkiem :* piękne
FanASG 25.02.2009, h. 23:58 FanASG
hehe czemu takich cen nie widujemy w Polskich sklepach:P(wiem wiem to była ironia) fajne te m14:) a p90 z długą lufą to trzeba uważać bo można komuś oko wybić;p
0L0 26.02.2009, h. 00:00 0L0
Długa lufa w P90 była stosowana w wersjach cywilnych (o ile się nie mylę).
Jangi 26.02.2009, h. 00:44 Jangi
Ciekawy kształt tych czternastek, ale wmasg nie byłby wmasgiem, jeśli rano nie będzie przynajmniej kilku komentarzy typu "co oni zrobili tej biednej replice"
ZeeMike 26.02.2009, h. 01:12 ZeeMike
Tiaa... P90 z tłumikiem miodzio, z długą lufą - tragedia.
dzanas 26.02.2009, h. 05:46 dzanas
czy się nie mylę, czy chwyt w M14 SOCOM wygląda lekko jak od parasolki ;P
Foka 26.02.2009, h. 10:49 Foka
Z długą lufą to replika pm FN PS90.
muffasaSF 26.02.2009, h. 14:58 muffasaSF
Foka:
Z długą lufą to replika pm FN PS90.

Czyli wersja na rynek Cywilny.
stalker190 26.02.2009, h. 15:35 stalker190
troche jak pinokio to PS90 i powinno strzelac tylko semi jak cywilka(?)
alex_polska 01.03.2009, h. 23:54 alex_polska
O Boże!!! Ta M14stka wygląda tragicznie...