Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: garść informacji

Świat, 23.02.2009, h. 23:32, dodał: Promant
21

RedWolf Airsoft: GBB ASG KSC .45USP Match. King Arms: nowe wersje korpusów MUR Vltor. Guarder: kolejna wersja zestawu Springfield Armory do 1911 TM. Pro Arms: clip do magazynków P90.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje, niedawno opisywany, pistolet GBB ASG KSC .45USP Match, w wersji System7. Ile w nim z broni Lary Croft? - oceńcie sami. Prędkość początkowa: 355fps. Waga: 730g. Pojemność magazynka: 28BB. Cena: 238USD. 

 

 

Firma King Arms wprowadza na rynek nowe wersje korpusów MUR Vltor oraz MUR Vltor/Troy.

 

 

 

Firma Guarder zapowiedziała kolejną wersję zestawu zamka i szkieletu Springfield Armory do pistoletu 1911 Tokyo Marui. Tym razem wersja srebrna. Materiał: aluminium. 

 

 

Pro Arms oferuje łącznik do magazynków P90. Można go nabyć na stronie Cobra Airsoft. Cena: 6USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.kingarms.com

www.intrudershop.com

www.cobraairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Augustus 24.02.2009, h. 00:02 Augustus
bardzo ciekawy ten clip do p90. Zastanawiam się na ile jest to wygodne. Uwzględniwszy dużą pojemność lowcapów do p90 może dać bardzo dużą różnicę w użytkowaniu.
Jangi 24.02.2009, h. 01:06 Jangi
No, z tą dużą pojemnością to dobry żarcik
Dziabacz 24.02.2009, h. 08:19 Dziabacz
Wreszcie coś do p90.
Stalker69 24.02.2009, h. 08:58 Stalker69
Broń Lary? Olać Larę! To broń Feemana z Half Life 2! Szkoda że kolory nie te
Fajna sprawa z tym łącznikiem do P90.
Mormaeglin 24.02.2009, h. 09:08 Mormaeglin
@Stalker69 - a racja! także oczekujesz na łom? ;P
wajser 24.02.2009, h. 11:11 wajser
Szkielet i zamek do Colta świetne... bardzo ładnie wyglądają, ale znając życie cena będzie masakryczna ;/
Stalker69 24.02.2009, h. 11:21 Stalker69
Na łom, a przede wszystkim na Alyx
Szkielet i zamek do Colta piękne, gorzej właśnie z ceną.
Scalak 24.02.2009, h. 11:38 Scalak
Mp7 jest, USP Match no niby też chociaż cena przy obecnym kursie powala... Łom każdy wie gdzie kupić, pozostaje jeszcze do zrobienia pulse rifle i kusza na pręty zbrojeniowe XD. Ale tak poza tym odwzorowanie HL2 byłoby tańsze niż Tomb Rider bo nie trzeba 2 USP ale jeden!
poldeck 24.02.2009, h. 14:00 poldeck
To może prościej HL1? Gloczki chodzą niemal po ulicach, mp5 każdy wariat może mieć po cenie chińczyków. Tylko trzeba krótkie m203 podwiesić. Dalej SPAS się jakiś znajdzie. Problemy może byłyby z niektórymi wymyślniejszymi cudami ale łom i tak zastąpi wszystko .

Zapomniałbym o Pythonie .357 .
Grzela93 24.02.2009, h. 15:10 Grzela93
Ani to jakieś super piękne, ani nadzwyczaj orginalne - taki tam pistol
APOSTEL 24.02.2009, h. 16:27 APOSTEL
Pojemność w magazynku się zgadza bo ta pani nie lubi przeładowywać ;p
Don Drzewuu 24.02.2009, h. 16:27 Don Drzewuu
Nie taki tam tylko HK USP! to mówi samo za siebie
human 24.02.2009, h. 16:28 human
Jakby był srebrny i jeszcze by Lare dodawali w zestawie to byłbym zadowolony.

Ale w sumie biegac z takimi 2 klamkami nawet fajnie.
wajser 24.02.2009, h. 17:29 wajser
Fajnie to by było latać z dwoma chromowanymi Coltami 1911 z tłumikami albo chociaż z jednym
Mormaeglin 24.02.2009, h. 19:33 Mormaeglin
Jest kościół Jedi, to może założymy kościół pod wezwaniem św. Freemana? ewentualnie kościół Łoma - o, to już poważnie brzmi ,P
Homik69 24.02.2009, h. 21:14 Homik69
Podejrzewam że gdyby dali Lare do pistoletu to by był taki popyt że by nie nadążali z produkcją. Każdy by miał swoją własną Lare a pistolet przy okazji. ^^
AirBorne 24.02.2009, h. 21:29 AirBorne
Lara - palec na spuście
loopack 25.02.2009, h. 09:28 loopack
równie dobrze palec pod spustem
Gator 25.02.2009, h. 12:16 Gator
dwa srebne colty zgolić się na łyso wytatuować sobie kod kreskowy na karku i założyć czarny garniak z białą koszulą i czerwonym krawatem i mamy agenta 47
HeadcrushCZ 25.02.2009, h. 20:50 HeadcrushCZ
hmmm a ja myślę że 2 x AMT Hardballer to powinien być a nie Colt ze springfield armory ani Hi capa hehe ale fajnie wygląda to fakt
happy666 26.02.2009, h. 23:27 happy666
No faktycznie, bo No.47 zdaje się ze miał hardballery, a nie colty. A zagłębiając się w temat owej gry, chyba nigdy nie zapomnę dźwięku pistoletu z tłumikiem (choć używałem go gdy się znudziłem skradaniem, albo chciałem się pobawić ;P), tego takiego, noo, nie wiem, chyba nie ma na to żadnego innego słowa jak: pizgnięcie.