Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: różne informacje c.d.

Świat, 21.02.2009, h. 20:21, dodał: Promant
40

G&G: replika ASG GMP5 A4 blow back w wersji ekonomicznej. JTG: plany produkcyjne na rok 2009. AATV: granatnik CAW - video review. RA-Tech: negative adjust system.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Guay Guay wprowadza na rynek kolejną replikę ASG AEG blow back w wersji ekonomicznej: GMP5 A4 .

 

 

MP5A4 z symulacją ruchu zamka, identyczną jak w produktach Top Tech, posiada korpus z tworzywa. Waga: 2060g. Prędkość początkowa w zakresie: 95 - 100 m/s.

 

 

Firma Jack The Gunsmith ogłosiła swoje plany produkcyjne na rok 2009. Przedstawiają się one imponująco, obejmując takie "perełki" jak RPD czy BREN, w wersji AEG, oraz PM wz.98, w wersji AEP. Ciekawe czy producentowi uda się te plany faktycznie zrealizować. Firma poinformowała, że otworzyła kolejny warsztat, z nowym personelem, i zamierza rozwijać ofertę dla odbiorców airsoftowych. Obecnie JTG poszukuje dystrybutorów i prowadzi przygotowania do rozpoczęcia seryjnej produkcji.

 

 

AATV zaprezentowało kolejną wideo recenzję. Tym razem tematem jest granatnik rewolwerowy 40mm CAW.

 

 
 
Firma RA-Tech opracowała ciekawy produkt: negative adjust system. Innowacja pozwala na regulowanie prędkości początkowej oraz siły blow backu.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
zavisza 21.02.2009, h. 20:21 zavisza

Pm.98 i SAKO!
Jestem w szoku.. Tylko pewnie ceny będą zaporowe
Azur 21.02.2009, h. 20:27 Azur
Wielkimi krokami nadchodzi era elektryków z EBB
Co do planu produkcyjnego JTG - czy PM89 to jakaś wersja rozwojowa Glauberyta ?
Na samą myśl o BRENie ciarki mnie przechodzą, zwłaszcza po dzisiejszym strzelaniu z Thompsona CG.
SAKO też może być ciekawe
Promant 21.02.2009, h. 20:35 Promant
wija99 21.02.2009, h. 20:44 wija99
hmm.. interesujący jest ten Bren,
Ps. co to jest to długie walcowate na końcu?
Dalej 21.02.2009, h. 20:47 Dalej
Gla.. Gla.. GLAUBERYT!?

Bardzo mnie to cieszy
Kudlaty-GR 21.02.2009, h. 20:51 Kudlaty-GR
wreszcie RPD, ile można było czekać...
Beryl 21.02.2009, h. 20:52 Beryl
Podejzewam ze to na koncu to AT4 / M136 z tego co tam pisze. Mysle ze jak zaczna seryjna produkcje to zjada z cen w koncu 2400zl za ich Vintoreza to troche przegiecie
WolfHeart 21.02.2009, h. 21:13 WolfHeart
Bren. Pięknie :>
Dragunow 21.02.2009, h. 21:23 Dragunow
No pięknie. Już sprzedaje brata xD
wodnyfilar 21.02.2009, h. 21:26 wodnyfilar
Glauberyt!!! Niemożliwe...
GunneR2oo6 21.02.2009, h. 21:49 GunneR2oo6
Glauberyt już jest w planach ciekawe czy zrobią karabin na B
Manyu 21.02.2009, h. 21:53 Manyu
Ja szczeze juz cos w to JTG niewieze... niech najpierw zrobia to czego dobrze nie zrobili a nie tylko drukuja ulotki....
HeadcrushCZ 21.02.2009, h. 22:33 HeadcrushCZ
jakbyś siostre ładną sprzedawał to nie ma sprawy hehe xD wolny rynek xD

a ciekawe co na to "Łucznik" a "Łucznik" na to lol xP
Kelly 21.02.2009, h. 22:50 Kelly
Zapomnijcie o Hi capach do brena XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bardzo mnie cieszy, że postanowili wyprodukować repliki które nie były (chyba) robione przez nikogo, a na glauberyta pozostaje się po prostu cieszyć

Ciekawe jak tam nasi chińscy bracia... :>
Kosa_Rommel_PL 21.02.2009, h. 22:51 Kosa_Rommel_PL
czemu nie wyprodukują PK ? Dzięki tej replice GR'ki były by bardziej realistyczne.
0L0 21.02.2009, h. 23:24 0L0
Pięknie! Wspaniale! Niesamowicie! ...czarne grafiki na białym tle! NIE WIERZĘ!!!
Fryt 21.02.2009, h. 23:24 Fryt
Glauberyt to PM-84 nie PM-98 tak btw
mieciu-saper 21.02.2009, h. 23:27 mieciu-saper
PK w pewnym sensie jest na HaG ale cena zaporowa, tylko patrzeć jak zrobią Berylka ;D
Pietroko 22.02.2009, h. 00:05 Pietroko
Sam sobie dorobiłem Blow-Back do MP5 napędzany gearboxem (MP5 cyma za 280zeta)
mam takrze BB w thompsonie
javelin 22.02.2009, h. 00:38 javelin
Ogólnie fajnie że zagraniczna firma -być może- zrobi replikę jakiejś polskiej broni. A jeszcze fajniej, że będzie to akurat PM98, bo to jedyny polski sprzęt, którego repliki pragnę
Loner 22.02.2009, h. 03:42 Loner
Taaaa... Bren będzie na magazynki grawitacyjne
loyle 22.02.2009, h. 07:21 loyle
eeee a czy Mk2 to jest ten "nowy bren" czy z 2wś?
Kelly 22.02.2009, h. 08:14 Kelly
II WŚ dopiero wersja mk4 jest na 7.62x51
Foka 22.02.2009, h. 11:02 Foka
A jak w zeszłym roku 1 kwietnia zamieściliśmy newsa o Glauberycie to nie wierzyliście

Plutonowy 22.02.2009, h. 11:14 Plutonowy
Wystarczy nieco odwrócić mechanizm z hi capa i można będzie siać kulkami
Zachar 22.02.2009, h. 15:57 Zachar
Gurek chyba się wkurzy jak zobaczy newsa o RPD
PvG 22.02.2009, h. 17:10 PvG
Chłopakom z JTG życzę powodzenia...
Felga 22.02.2009, h. 17:16 Felga
Zachar, o tym samym pomyślałem...
HeadcrushCZ 22.02.2009, h. 19:12 HeadcrushCZ
ja tam wierzę w naszych chińskich przyjaciół xP dolar będzie kosztował 1.50 PLN to i my będziemy mieli więcej przyjaciół xD bo narazie to mamy... <cenzura - zakazane słowo> xD
Promant 22.02.2009, h. 20:25 Promant
Czemu ma się wkurzyć? Zrobienie samemu na częściach z ostrego to prawdziwa satysfakcja. Przynajmniej replika unikatowa.
Kupić to każdy frajer z forsą potrafi.
happy666 22.02.2009, h. 22:21 happy666
Promant, istotne jest jednak to, że ten zamek Ra-techa pasuje do WA, a nie WE. Dzisiaj obejrzałem wcześniej ten filmik i w komentarzach było info.
happy666 22.02.2009, h. 22:25 happy666
Co ma znaczyć to "feel the new space" na tej reklamie? W jakim sensie, bo jakoś tego nie ogarniam
Promant 23.02.2009, h. 08:46 Promant
A gdzie masz napisane, że do WE?
Roztocz666 23.02.2009, h. 15:46 Roztocz666
Co to za kolba przy tym Globku? :S
BoBeuSz 24.02.2009, h. 11:45 BoBeuSz
od kiedy mieszko reklamuje sprzet asg??? <lol2>
Maza94 25.02.2009, h. 17:13 Maza94
PM98!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKIE CO WŁAŚNIE KOCHAM!
Maza94 25.02.2009, h. 17:31 Maza94
no to można robić już prowizoryczne wojsko polskie:
RPG - HaG
PKM - HaG
RPG Komar - G&H
SVD - RS
AKMS - CYMA
a teraz sako i Glauberyt
stalker190 25.02.2009, h. 21:10 stalker190
Powtrze się - PM.98 !!!!
happy666 26.02.2009, h. 12:59 happy666
Maza94, chyba poborowców