Daj cynk
Reklama

Aktualności

SWD GBB WE

Polska, 30.08.2012, h. 23:03, dodał: Promant
22

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty replikę SWD GBB (AceVD), produkcji firmy WE.



Asortyment sklepu Gunfire.pl został poszerzony o replikę gas blow back karabinu SWD (AceVD), produkcji firmy Wei-Tech. Dostępne są wszystkie trzy wersje oferowane przez producenta, jak również magazynki gazowe do tej repliki.

Wersja "stalowa" kosztuje 2590.22PLN. Długość repliki: 1210mm. Waga: 3880g. Długość lufy wewnętrznej: 690mm. Wykonanie: stal, aluminium, drewno. Prędkość wylotowa: ~400fps. Pojemność magazynka: 21BB.

Wersja full metal z drewnem kosztuje 1734.35PLN. Długość repliki: 1210mm. Waga: 3340g. Długość lufy wewnętrznej: 690mm.  Prędkość wylotowa: ~400fps. Pojemność magazynka: 21BB.

 

 

 

 

swd1.jpg 

 

 

 

Wersja full metal + tworzywo kosztuje 1197.72PLN. Długość repliki: 1210mm. Waga: 3340g. Długość lufy wewnętrznej: 690mm.  Prędkość wylotowa: ~400fps. Pojemność magazynka: 21BB.

 

 

 

 

SWD2.jpg 

 

 

 

Dodatkowe magazynki oferowane są w cenie 237.81PLN.

 

 

 

 

swd3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Reegz 30.08.2012, h. 23:35 Reegz
JEST !!!!!! Teraz czekamy na opinie bo większość nie ma hajsu aby ją kupić :3.
morf420 31.08.2012, h. 00:09 morf420
lipa jak nie wiem dla mnie ... swd i 400 fps nie idzie w parze
Green gas ma ograniczenia, do 500 fps na pewno będzie dało się podnieść za jakiś czas, może więcej:)
grzesio93 31.08.2012, h. 07:54 grzesio93
Dokładnie szału nie ma. Jak by miał z 500fps to szło by już coś porobić. Jendak nie oszukujmy się w naszym kraju króluje średnia 400-460fps na szturmie więc taki SWD z 400 to może co najwyżej probić za lans na strzelance.

PS Dane wywnioskowałem z własnego doświadczenia.
Brzuski 31.08.2012, h. 10:44 Brzuski
A stockowy SWD RS-a ile ma FPS-ów ,400-450FPS ???
Ryba1993 31.08.2012, h. 11:44 Ryba1993
Ryba1993 a co ma piernik do wiatraka ?
Brzuski 31.08.2012, h. 20:25 Brzuski
Tyle ża każdą replike sie upgradeuje zanim zaczyna strzelać, prościej ściągnąć klientów z limitami. Ludzie już sami sobie to podniosą do tyle ile chcą. Magazynki podobno stalowe ^^
grzesio93 01.09.2012, h. 10:41 grzesio93
CArpik 31.08.2012, h. 08:28 CArpik
Kupić swd z magicznym plastikiem i zmienic na drewno ;]
Jedyny markament to te 400 fps , gdzie ja w swoim sprężynowym mam ok 600fps.
o ile da się drewna z ostrego wpasować, bo z mocowaniem kolby może być czasem psikus znając we
Mendi 31.08.2012, h. 08:37 Mendi
munen 31.08.2012, h. 09:15 munen
Lipa , nie lipa , ja swoje zamówiłem , zobaczy się co z tego wyjdzie
Ja juz swojego wczoraj dostałem
Według mnie wykonanie jest na dobrym poziomie - bardzo solidne
Co do osiągów i ew ulepszeń ( magiczny tuning :) ) to muszę mieć chwilę wolnego w tygodniu
Jak dla mnie świetna rzecz ten SWD
munen 01.09.2012, h. 11:53 munen
Widmo34 31.08.2012, h. 09:15 Widmo34
Ludzie to WE na filmikach ma rozrzut fps tragiczny. Aby się do czegoś nadawało potrzebne są magi co2 i ra-tech. Ale jeśli skopali system jak w ak to nic temu nie pomoże...
Mendi 31.08.2012, h. 15:25 Mendi
ciekawe kiedy aimowy swd do nas trafi
CArpik 01.09.2012, h. 06:16 CArpik
No to trzeba by go "dopracować' tu i tam , to może by i coś przyzwoitego wyszło .
siloeamistad 02.09.2012, h. 13:28 siloeamistad
jakiś absurd cenowy. W środku jeden pies więc wychodzi na to, że za drewienka płacimy 600pln a za stal 700zl. przy cenie chińskiej stali poniżej 4zł za kilogram to chyba dość szybko liczą na zwrot kosztów formy, który tez nie jest jakiś przesadnie wysoki dla takiego elementu.
Zakładasz że koszt obróbki zamaku i stali jest taki sam lub porównywalny? Genialne. A ludzie się męczą z wycenami obróbki...
Pritcher 02.09.2012, h. 23:50 Pritcher
Koszt obróbki to koszt wykonania formy i narzędzi. Reszta jest w kosztach podobna. Mówimy tu o stalowym body. Chyba, że chcesz porównywać częstość i koszt wymiany frezów używanych do wykonywania otworów itp. :) Zapewniam jednak, że nie jest to znacząca wartość w kosztach produkcji. Różnica w cenie tych trzech modeli nijak nie jest w stanie się obronić - poza chłytem małetingowym i liczeniem na to, że ludzie z pozytywną szajbą i tak to kupią bo jest takie cool i ze stali. Sam zdecydowanie przychylam się do wersji stalowej i nie przeszkadzałaby mi cena w okolichach 2500 gdyby nie fakt... że wersje z alu są tak znacząco tańsze przy zbliżonych kosztach produkcji.
siloeamistad 03.09.2012, h. 00:06 siloeamistad