Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: różne informacje

Świat, 19.02.2009, h. 22:45, dodał: Promant
21

Magpull PTS: przyrządy celownicze MBUS back-up sight. Marushin: limitowana edycja repliki ASG rewolweru MATEBA. ARES: gun racks.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Magpull PTS wprowadza na rynek mechaniczne przyrządy celownicze MBUS back-up sight. Wykonane z polimeru, waga:68g.

 

 

Redystrybucją ma się zająć firma STAR Airsoft. Dostępne będą wersje kolorystyczne: czarna, oliwkowa, zgaszony zielony oraz foliage dark earth

 

 

Firma Marushin rozprowadza limitowaną edycję repliki 8mm ASG rewolweru MATEBA. Waga: 860g. Długość: 265mm. Hop up: regulowany. Prędkość początkowa: 260fps dla 8mm BB. Łuski wykonane z metalu.

 

 

 

 

Replikę broni Togusy, z kultowego anime "Ghost in the Shell", w wersji heavy weight, z drewnianym jednoczęściowym chwytem, można nabyć na stronie sklepu eHobby Asia. Cena: 236USD. 

 

 

 

 

Firma ARES wprowadziła na rynek, zapowiadany już dość dawno, modułowy system gun racks, czyli uchwytów na broń w wersji stojakowej oraz montowanej do ściany. Wykonane z aluminium oraz tworzywa o dużej wytrzymałości.

 

 

Zależnie od konfiguracji, pojedynczy stojak może pomieścić pięć do ośmiu replik broni. Ceny na rynku amerykańskim: Uchwyty na ścianę: [1x M16/M4 Mount + 2x Universal Mounts] 249USD. Uchwyty podłogowe: [1x M16/M4 Mount + 2x Universal Mounts] 149USD. Dodatkowe uchwyty: 1x M16/M4 Mount 29.95USD, 1x Universal Mount 34.99USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.starairsoft.com

www.shop.ehobbyasia.com

aresusa.com/">www.aresusa.com

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Steiner 19.02.2009, h. 22:49 Steiner
To dotąd nikt nie wziął się za produkcję stojaków do replik? Weird...
Gogin 19.02.2009, h. 22:57 Gogin
Przecież to taki bajer na kółkach, jak nic. Do tego praktycznie tylko do uwielbianych przez "szyskich" - emki, daj Bóg... Te universal mounts nie robią żadnej nadziei na lepsze jutro. Nie mówiąc o cenie - przy obecnym kursie dolara, za ten stojak można mieć nową replikę I klasy, a koszta zrobienia samemu (najtańsze magi + parę odpowiednich elementów) i mamy o wiele tańszy stojaczek .
Gator 19.02.2009, h. 22:58 Gator
chyba nie ale sam sobie zrobiłem stojak na kałacha i m16 i spr 12 z drewna i jest jedyny w swoim rodzaju
Jangi 19.02.2009, h. 23:08 Jangi
No cóż, maniacy z 1-2 replikami nie są "targetem". A tych których stać na 8 replik, stać pewnie i na taki stojaczek
wajser 19.02.2009, h. 23:09 wajser
A najlepsze są 2 haczyki na kołki rozporowe w ścianie... i tanie ( praktycznie za darmo )
A prawda jest taka jak napisał kolega Gogin do eMki mozna zrobić takie coś za 30 zł ( zakładając, że mamy w domu wiertarkę, kołki rozporowe, gwoździki, kawałek ładnej deseczki i trochę umiejętności )
Walter E. Kurtz 19.02.2009, h. 23:15 Walter E. Kurtz
Spekulantom śmierć! Nigdy nie dorwę tego cholernego rewolweru. Jedyna broń z GITS która fajnie wygląda i dodaje punkty do lansu I do tego to drewno.....
cezii 19.02.2009, h. 23:40 cezii
Ten rewolwer ale brzydactwo! BLEEEEE
uzi43 19.02.2009, h. 23:46 uzi43
Masada jest potwornie brzydka!! Ale ma w sobie coś, co mnie do niej ciągnie
Assarin 20.02.2009, h. 00:29 Assarin
Mateba... MATEBA!
fuko 20.02.2009, h. 08:56 fuko
Szkoda tylko że zrobili wersję z GITS bo prawdziwy jest ładniejszy i jeszcze bardziej futurystyczny :
$3
albo taki też byłby fajny:
$3
generalnie razi mnie ten gładki "kloc" nad lufą
KWIA_TEK 20.02.2009, h. 09:00 KWIA_TEK
Najpierw zrobili nikomu nie potrzebne podstawki do karabinów a teraz cały stojak na ścianę. Dziwne, że oba patenty wykorzystują gniazdo magazynka do przytrzymania repliki. To jakiś fetysz jest To już nie można repliki normalnie na ścianie powiesić? Chyba, że taki stojak to 58 pkt. do LANSU.
0L0 20.02.2009, h. 09:21 0L0
Zwycięzcą plebiscytu na najbrzydszy rewolwer 2009 roku został...

Promant 20.02.2009, h. 10:09 Promant
Racja. Powinno być rewolweru. W końcu nie ma magazynka tylko bębenek.
wajser 20.02.2009, h. 10:10 wajser
Taaa idealne proporcje ( np kurek <-> lufa ). Ogólnie brzydkie to jak cho....
Errhile 20.02.2009, h. 10:44 Errhile
@ Walter E. Kurtz - $1 Ja też chcę... i też mnie nie stać ;(
men3L 20.02.2009, h. 12:43 men3L
Stojak nie jest tylko na eMki, widać że można zmieniać uchwyty, może będą robić takie uchwyto-magi do innych rodzajów replik.
Grzela93 20.02.2009, h. 13:50 Grzela93
Jeśli ktoś che się bawic w starożytnego rewolwerowca to jak najbardziej
Novy 20.02.2009, h. 18:54 Novy
jak można zrobić coś tak OCHYDNEGO jak ta Mateba...?!
Cement 20.02.2009, h. 20:06 Cement
Obleśne te "uchwyty"

Ja z pomocą ojca zrobiłem coś takiego

$3

$3

Jedyny problem jest taki że replik przybywa a miejsca na nie

Część osób z naszego środowiska wykorzystuje do powieszenia replik kraty przymocowane do ściany (na podobnej zasadzie jak ma to miejsce na targach militarnych czy w sklepach z bronią)
Nemu 20.02.2009, h. 21:53 Nemu
@ Novy

Mateba jest dla fanów GITSów... a nie dla przeciętnego airsoftowca noo.. cena tez nie przeciętna