Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Capri ASG i Gunfire.pl

Polska, 19.02.2009, h. 12:19, dodał: Promant
34

Capri ASG: oferta obuwia marki Bates oraz pączki dla klientów. Gunfire: repliki ASG AEG AGM SCAR-L, AGM/GFC M4 CQB oraz Boyi RK-12 full steel.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Capri ASG włączyła do oferty sklepu internetowego obuwie marki Bates. Dostępne są modele: Ultra Lites Tactical, Enforcer CTS Gore Tex oraz M9 Desert Warrior. Buty oferowane są w wersjach z różną długością cholewki. Ceny kształtują się w zakresie od 279PLN do 599PLN za parę. 

 

 

 

 

Capri ASG zaprasza również swoich klientów, w dniu dzisiejszym, na pączki. Poczęstunek w sklepie, w Piasecznie. 

 

 

Gunfire włączył do oferty repliki ASG AEG, o których zapowiedziach rynkowych informowaliśmy wcześniej w newsach. AGM SCAR-L w wersji piaskowej i czarnej. Prędkość początkowa: 410fps. Cena: 779PLN. 

 

 

 

AGM/GFC M4 CQB oferowane jest w cenie 719PLN. Prędkość początkowa: 390fps.

 

 

Dostępna jest również replika AK firmy Boyi: RK-12 full steel. Prędkość początkowa: 370fps. Cena: 589PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wajser 19.02.2009, h. 12:25 wajser
To co panowie na pączusia do Piaseczna ??
Jestem ciekaw co AGM napchał do tego SCARA - jakoś nie przemawia do mnie ta firma....
Promant 19.02.2009, h. 12:42 Promant
AGM ma kieeepskie bebechy.
marcin1988 19.02.2009, h. 13:02 marcin1988
"AGM/GFC M4 CQB ... Prędkość początkowa: 390fps" - bez komentarza...
Don Drzewuu 19.02.2009, h. 13:40 Don Drzewuu
Kurde a SCAR-H to już nie można... Mam nadzieję że Boyi szybko wypuści tego swojego SCARA-H.
CIN3K 19.02.2009, h. 13:41 CIN3K
Jakie to wszystko brzydkie....
lopez 19.02.2009, h. 13:49 lopez
replika CQB i 390fps....a lufa jak w Glocku...
Coraz większa porażka się robi z tymi replikami...

A ten SCAR dlaczego jest zielony a nie piaskowy x/
Jedyne co dobre to pączki w Capri xP
Scalak 19.02.2009, h. 14:24 Scalak
Ta magiczna moc urywająca tępe łby jest specjalnie przeznaczona na zimę żeby skosić terminatorów ale to i tak mało... Dobry terminator nie poczuje nawet 500fps bo mało. No chyba, że biegacie w podkoszulkach i tylko podkoszulkach to respect!
370fps no nie... Z domu nie wychodź bo się poślizgniesz i wybijesz zęby. Jak chcesz mieć 10fps to kup coś na straganie. Przedszkole :/
A już 390 to wymiata! 20fps więcej ale wymiata! po prostu żenua luuuuudzie co się z wamidzieje! jak za mało to źle jak za dużo też niedobrze czy tak trudno wymienić sprężynę? LITOŚCI!
radzio2k 19.02.2009, h. 14:41 radzio2k
ale kolorowe te blizny
ramiel 19.02.2009, h. 14:54 ramiel
Najlepsze i tak są pączki.
PvG 19.02.2009, h. 14:56 PvG
pączek
HeadcrushCZ 19.02.2009, h. 15:12 HeadcrushCZ
@Scalak

ja myślę że chodzi o to że niektóre wypaśne repliki nie przeznaczone do CQB mają np 320 FPS - jakaś emka czy też inne a replika skrócona i gdzie wyraźnie pisze ver. CQB(!!) ma 390 FPS. pamiętajmy że w pomieszczeniach jesteśmy bliżej niż te 20-40 metrów;) i chodzi głównie o bezpieczeństwo uczestników - czyli niepisana zasada że w pomieszczeniach używamy głównie klamki, PMy albo shotguny bo ich moc przynajmniej fabycznie ZWYKLE jest mniejsza niż 310 FPS:) ufff sie rozpisałem xD

PS: spring można wymienić - pewnie. Tylko raz że dodatkowe koszty a dwa paradoks - małe repliki mają więcej fps a duże wiertary mniej;)
Jangi 19.02.2009, h. 15:13 Jangi
Scalak, pij mniej, bo trochę bełkoczesz.

A załoga Capri od dawna wykazuje się poczuciem humoru
miloslupsk 19.02.2009, h. 15:14 miloslupsk
Bates'y rządzą. Niestety w czasach konkurencji przyznać trzeba, że Capri jest sklepem bardzo dobrym ale drogim. Przykład: te same M9 na Specu są nieco tańsze.
Kajor 19.02.2009, h. 15:41 Kajor
Do czego to doszło - chinol kosztuje praktycznie tyle co markowa replika...
Bienia 19.02.2009, h. 16:14 Bienia
Te scary strasznie brzydkie kolory ......

Mi to się ten ak podoba noi pączek
Huey 19.02.2009, h. 16:23 Huey
Może zrobią jedenastki w lukrze...?
Manyu 19.02.2009, h. 16:49 Manyu
dac za szturmowego chinola 800 zl to przesada...
Grzela93 19.02.2009, h. 17:24 Grzela93
Zgadzam się z poprzednikiem, 800 to przesada za chińczyka

Może i ten Scar wygląda ładnie, ale te trzy litery przed nazwą "SCAR-L" mówią same za siebie... nie warto

Co do tego AUGa z Taiwanu, bo miałem okazje z niego strzelac, to jest gruba przesada! I jak obserwuje te częste podwyżki cen na ww stronie to mam wrażenie, że ten kryzys robi swoje.

A tak swoją drogą to ciekawe ile Scalak ma lat... obstawiamy ?
alamakota 19.02.2009, h. 17:41 alamakota
"A tak swoją drogą to ciekawe ile Scalak ma lat... obstawiamy ?"

Nie wiem ale w AS nie ma nawet miesiąca.
Beryl 19.02.2009, h. 17:43 Beryl
Przy tych kursach walut wcale sie nie dziwie wzrostom cen.To nie wina sklepow tylko gospodarki
Czozen 19.02.2009, h. 17:50 Czozen
Jeżeli ktoś nie jest śmiertelnie chory i lekarze nie wyliczyli daty jego śmierci na za tydzień to przy obecnych jazdach z dolarem nie opłaca się teraz kupować żadnych nowych replik Chińskich a tym bardziej Japońskich. To nie są dziwne ceny, to ceny zwyczajne + marża dla sklepu, tak stoi dolar. Jak nasz leniwy rząd wybije zeta do góry w tedy z tego 1000pln zrobi się 500pln.

EDIT;
@Beryl, ubiegłeś mnie ale zostawiam
tomcajs 19.02.2009, h. 18:07 tomcajs
"Sorry ale wzrost cen w taki super skokowy sposób nie dotyka aż tak bardzo replik markowych. Poza tym ciągle są duże różnice w tych samych replikach w różnych sklepach. Ktoś powie ....ale marudzą, jednak nie zwalał bym do końca winy na dolara."

Po prostu te sklepy mają jeszcze dostawy z czasów, gdy dolar stał niżej, i tyla. Stąd się biorą róznice w cenach. Zejdą stare dostawy, ceny się wyrównają.
Dla nieobeznanych z rynkiem, handlem etc. to kwestia ceny w plskim sklepie kształtuje się następująco:

(Cena zagranicznego dystrybutora+vat)*niekorzystny kurs dolara +cło +vat polskiego sprzedawcy+ marża. Stąd mamy ceny jakie mamy. Ot prawo rynku. Stanieje dolar, stanieja i repliki.
wajser 19.02.2009, h. 19:17 wajser
Ktoś napisał, że 800zł za replikę od naszych skośnookich przyjaciół to paranoja... A według mnie są repliki i repliki. Za takiego AGM'a nigdy bym nie dał 800zł bo dla mnie to ta firma to jedno wielkie... ( trawnikowy brązowy potworek ). Ale za takiego Boyi'a lub porządną Cyme ( jak dla mnie chyba najlepsza firma II klasy ) jestem w stanie dać takie pieniądze.... ( wiadomo słaby kurs złotówki także robi swoje... ).
Panowie prawda jest taka, że firmy II klasy produkują coraz to lepsze repliki ( oczywiście nie wszystkie... ), a prawda jest taka że za jakość ( jednak nadal odbiegającą od produktów I klasy ) trzeba płacić...
Tyle ode mnie
Pozdrawiam

P.S. I tak wydaje mi się ze Krakman grubo przesadza z tymi cenami...
shamoth 19.02.2009, h. 19:39 shamoth
hmmm w ciagu miesiaca SA-58 CA podrozalo srednio 600zl...
wychodza stare zapasy to wchodza nowe po nowym przeliczniku dolar/zloty... tym samym nie oplaca sie nic kupowac z zagranicy, trzeba wspierac polskich producentow bo tansi sa ;]
kto chetny do rozkrecenia produkcji replik w polsce ?? ;]

PS. bumar chyba nadal stoi w kropce... moze zagadac zeby wypuscili troche skorup z miejscem na GB HU itd
fuko 19.02.2009, h. 20:01 fuko
Nie wiem czy mogą - ustawa o broni uznaje za istotne części broni np. szkielet, lufę, zamek i komorę zamkową. Tak więc legalnie to możesz sobie kupić (a właściwie oni sprzedać) kolby, chwyty, szyny, przyrządy celownicze itp. - czyli to co już jest np. na Works 11
wajser 19.02.2009, h. 20:10 wajser
No właśnie zacznijmy produkować swoje własne-Polskie repliki taki Fiat 126p Polskiego ASG
Grzela93 19.02.2009, h. 20:16 Grzela93
Jeśli będzie to strzelac tak jak "maluch" jeździ to ja dziękuje
wajser 19.02.2009, h. 20:38 wajser
Nie no cena "maluchowa" a jakość Ferrari ( tak wiem to jest jak dieta cud- jesz i czekasz na cud )