Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: ciekawostki c.d.

Świat, 18.02.2009, h. 12:53, dodał: Promant
13

King Arms: przedsprzedaż replik ASG AEG: Galil SAR, Galil AR oraz SIG556 w ofercie Uncompany. G&P: M4 Enforcer dostępny w sprzedaży. JG: full metal M4 S-System.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Repliki AEG firmy King Arms, o których zapowiedzi pisaliśmy niedawno, są już na rynku.  Przedsprzedaż replik KA: Galil SAR, Galil AR oraz SIG556 rozpoczęto na stronie Uncompany. Galil SAR, w wersji z drewnianym chwytem, kosztuje 449USD.

 

 

Replika Galil AR kosztuje 481USD.

 

 

Replika SIG556 oferowana jest w cenie 413USD.

 

 

Zapowiedziana niedawno, przez firmę G&P, replika M4 Enforcer jest już dostępna w sprzedaży na stronie RedWolf Airsoft. Cena: 350USD. 

 

 

Replika firmy JG: full metal M4 S-System jest dostępna w ofercie sklepów RSOV [152USD] oraz Gunner Airsoft [144USD].

 

 

 

 

Replika posiada metalowy korpus, ale, według opisu ze strony RSOV: forend jest z plastiku. Prędkość początkowa: 400fps na 0.2BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.uncompany.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 18.02.2009, h. 12:58 uzi43
Galil w sprzedaży, Tavor się pojawi, to niech mi jeszcze NEGEVa zrobią
Don Drzewuu 18.02.2009, h. 15:36 Don Drzewuu
A ty to wszystko kupisz

Fajne M4 od JG, ale jeśli front będzie plastikowy to kicha...
Tuksiak 18.02.2009, h. 15:59 Tuksiak
A ja mam pytanie, co to za bata tam leży w tym S-systemie z JG? Sanyo?

Galil śliczniutki jest. Ładne te repliki z KA .
Placek 18.02.2009, h. 19:18 Placek
golden eagle, nie żaden sanyo
Punk4ass 18.02.2009, h. 19:18 Punk4ass
Dziecko KA - Ghail dla mnie bomba jescze z blowbackiem
Przemox101 18.02.2009, h. 19:43 Przemox101
No tą M4 z JG bym sobie sprawił szkoda tylko że ten front to plastik ;/
Tuksiak 18.02.2009, h. 19:53 Tuksiak
@Placek: Nie wiem dlatego się zapytałem . Nie miałem okazji oglądać, co to teraz JG ładuje w swoje pudełka. Ale dzięki za info.

Widzę, że nie tylko ja jestem dziecko KA .
ajgor_aa 18.02.2009, h. 21:05 ajgor_aa
Ale te oznaczenia w JG są wstrętne :/ jak pisane odręcznie...
ZeeMike 18.02.2009, h. 22:14 ZeeMike
Miałem w łapach poprzednie S-System od JG i front był metalowy... Pewnie chcą wagę zachować . Poza tym jakaś taka 'gruba' ta emka, ABSowa wersja jakoś tak bardziej oko cieszy.
c2aja 18.02.2009, h. 23:05 c2aja
Front ma tylko metalowe risy;P
Lemur20 19.02.2009, h. 19:43 Lemur20
M4 od JG nawet ładne. SIG556 ma się pojawić w marcu w Specshopie w cenie +/- 1800 zł.
Czeczot 23.02.2009, h. 10:53 Czeczot
A tak serio to kiedy według was można się spodziewać tej m4 z JG w polskich sklepach?
Quarc 24.02.2009, h. 13:56 Quarc
To m4 S od JG będzie zapewne miało ten sam front co m4 S od P&J - górna szyna metal, SIR z ABSu, a demontowane szyny z metalu oraz jak widać na zdjęciu, można otworzyć moduł przekręcając dwa "dinksy" . Poniekąd dobrze, bo tak to trzeba było zamawiać metal body firmy ZEKE (jedyna która robiła metalowe body do plastikowego moduły SIR P&J). Moduł od DBOY jest prawie cały z metalu - tylko dolna część jest z ABSu, ale żeby dostać się do środka modułu, trzeba odkręcić dwa "dinksy" i zsunąć dolną część.

Innymi słowy - posiadacze starszego modelu P&J którzy jeszcze nie kupili nowego frontu od DBOY zapewne za jakiś czas będą mogli kupić metalowe body od JG...Ciekawe tylko za ile