Daj cynk
Reklama

Aktualności

MadBull Keltec KSG?

Świat, 26.08.2012, h. 15:11, dodał: Promant
41

Firma MadBull zamierza wyprodukować strzelbę Keltec KSG.



Firma MadBull, znana z produktów licencjonowanych, zamierza wyprodukować strzelbę Keltec KSG. Do niedawna MadBull zabiegał o zgodę producenta wersji palnej na wyprodukowanie repliki licencjonowanej.

 

 

 

 

keltec1.jpg 

 

 

 

Obecnie podano już oficjalnie, że Keltec wyraził zgodę i MadBull rozpoczyna prace nad KSG. Nie podano jeszcze żadnych informacji na temat założeń technicznych, choćby systemu zasilania shotguna, ale wiadomo, że sugerowana cena detaliczna ma wynieść około 100 USD.

 

 

 

 

keltec2.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

madbullpromos">www.facebook.com

Ocena wszystkich (3.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
morf420 26.08.2012, h. 15:19 morf420
no jak będą 3 lufy wew to będzie miło
i shelsy
Heniek96 27.08.2012, h. 22:34 Heniek96
HaryWalker 26.08.2012, h. 15:33 HaryWalker
Czy to bullpup?
raczej shotgun ;p
oskrb 26.08.2012, h. 15:44 oskrb
To shotgun pump action. Ma dwa magazyny rurowe pod lufą, po 7 ładunków, co, razem z nabojem w lufie daje 15.
Promant 26.08.2012, h. 16:15 Promant
Ja tam magazynka za chwytem pistoletowym nie widzę, ale jak wolicie...
Mati13k 27.08.2012, h. 00:59 Mati13k
@Mati13k - zobacz sobie dokąd sięgają magazynki podlufowe i gdzie się zaczyna lufa. no właśnie...
GrimPilgrim 27.08.2012, h. 02:09 GrimPilgrim
Oleander 26.08.2012, h. 16:13 Oleander
Pewno będzie na gringaz albo inne CO2. Pytanie czy to będzie na szelsy czy będę miał 1000 kulek w tym cudactwie.
za taką cenę wątpię, choć nie wykluczam. Jak na gaz to wolałbym shellsy...
wiwi249 26.08.2012, h. 17:36 wiwi249
Wkładasz tam kapsułkę CO2 i jedziesz.
Oleander 26.08.2012, h. 21:08 Oleander
Arthur Currie 26.08.2012, h. 16:17 Arthur Currie
100 USD. Olaboga jak fajnie. :)
zgodze się :D z tobą :D
expert12320 26.08.2012, h. 16:33 expert12320
yuri629 26.08.2012, h. 16:39 yuri629
Ja bym wolał RFB żeby zrobili ;]
racja, RFB by było fajne...
wiwi249 26.08.2012, h. 17:34 wiwi249
To akurat jak sądzę jedynie kwestia czasu.
koho 26.08.2012, h. 18:23 koho
ravic 26.08.2012, h. 19:21 ravic
100 USD , na bank sprężyna, ew na shellsy co2 dostepne osobno :D
fifibezon 26.08.2012, h. 19:53 fifibezon
Ja zaczynam kasę zbierać :D
tongpu 26.08.2012, h. 20:14 tongpu
lol, sam na ich stronie głosowałem żeby to zrobili :D
Fedajkin 26.08.2012, h. 21:18 Fedajkin
Trochę przypomina Neosteda. Jeśli zrobią właśnie jego to kupuje na pewno :)
widmo 26.08.2012, h. 21:23 widmo
piekny:)
Volve55 26.08.2012, h. 21:31 Volve55
KEL TEC KSG na gazowe shellsy madbula(te co byly na specshopie po 300 zł) to byłaby najciekawsza strzelba airsoftowa ever.Realnie patrzac na cene 100 usd raczej skłaniałbym sie bardziej do dobrze wykonanej sprężyny.Poza tym jeśli mowa o replice na shellsy,system w ostrym odpowiedniku byłby trudny do skopiowania a z doswiadczen z replikami np.maruzena nie byłby zbyt trwały.
Osobiście liczę na sprężyę trishot lub tak aby był zasilany CO2.
Najlepszą opcją będzie sprężyna. Jakby nie patrzeć koszty zabawy zerowe i prostota do bólu ;)
Erzet-DEMOn 27.08.2012, h. 14:30 Erzet-DEMOn
Jade 27.08.2012, h. 00:16 Jade
To będzie moje !!
Miętus9 27.08.2012, h. 01:23 Miętus9
100 USD to chyba za mało jak na gaziaka
Deadpool115 27.08.2012, h. 02:02 Deadpool115
Uuu przeładowywanie niemając pożądnego chwytu albo okładzin na dolnego risa może być bolesne
wystarczy założyć osłone na ris lub poprostu chwyt taktyczny(nawet afg o ile siła naciągu nie będzie zbyt duża)
Volve55 27.08.2012, h. 19:18 Volve55
Glock19 27.08.2012, h. 11:30 Glock19
Pierwsze primo Deadpool115 masz racje to może być bolesne...Drógie primo ciekawe kiedy wyjdie do sklepów? I trzecie primo czy da się to zamówić przez Polskie sklepy?Nie ma co trzeba sobie zbierać kase bo to piersza strzelba asg która mnie się podoba:-) I ciekawe jakie będzie mieć "osiągi"...
Arthes 27.08.2012, h. 11:35 Arthes
Niekoniecznie bolesne... Ciekawe, czy będzie dało radę zamontować na dół granatnik + chwyt? :D
Mormaeglin 27.08.2012, h. 13:13 Mormaeglin
Rozumiem fascynację anglosaską kulturą i używaniem w światku ASG języka angielskiego w materii militariów jako tego najbardziej "pro"lecz z tego co wiem po polsku mówi się strzelba nie "shotgun" i naboje a nie "shells-y". Kupując amunicję w sklepie myślwiskim nie proszę o shellsy do shotguna lecz o naboje do strzelby. Pozdrawiam.
A czasem nie patony? Tak chyba powinno być poprawnie (poprawcie mnie jeśli się mylę).
Olivier96 27.08.2012, h. 14:02 Olivier96
Mormaeglin 27.08.2012, h. 14:24 Mormaeglin
W języku rosyjskim stosuje się słowo patron na określenie naboju, samo słowo weszło do słownictwa rosyjskiego jako zapożyczenie z języka niemieckiego ("patrone"). Myśliwi mówią po prostu o nabojach jeżeli mówią o amunicji do strzelby, w języku polskim nie ma rozróżenienia w określaniu nabojów do różnych typów broni tak jak jest to przyjęte w języku angielskim gdzie mamy odpowiednio do strzelb shells i cartiges/rounds dla broni o lufie gwintowanej.
Walczysz o poprawność językową w internecie? Brakuje Ci wiatraków? :)
a tak serio to jakby napisać "na naboje" a nie "na shellsy" to mogło by to nie oddać myśłi autora ;p
najbliżej było by chyba "na łuski" a na shotguna pompa ;p
ziava 28.08.2012, h. 22:21 ziava
Spiryts 27.08.2012, h. 15:18 Spiryts
Jak już robią repliki Kel-Tec'a, to jak bym jeszcze poprosił o replikę RFB, bo fajnie wygląda :)
koho 27.08.2012, h. 19:14 koho
Jeśli Madbull się postara, to airsoftowe "spray and pray" może nabrać nowego znaczenia ;).
Volve55 27.08.2012, h. 19:22 Volve55
A co gdyby zrobili możliwość przełączania trybu ognia (min 3 kulki lub jedna) tym tylnim przełacznikiem miedzy odpowiednimi tubami z amunicją?Tak jak w orginale do jednej tuby wkładamy buckshot a do drugiej slug.Wystarczy przełaczyć pstryczek,przeładować czółenko i mamy odpowiednią do sytuacji amunicję:)
Landsil 27.08.2012, h. 21:33 Landsil
mogli by zrobić shelsy na takiej zasadzie jak dan wrsson jest. 5 kulek w naboju i gaz z pojemika w kolbie, skoro dan wydziąca 500 to styknie mocy żeby i 10 na 250-300 wywalić na raz. akurat do pomieszczeń.
I w twarz 250-300 kulek. :D Nie mam nic do nikogo, ale jakby mi ktoś tak wystrzelił to bym mu po prostu wyjechał z kolby mojego AKSTG 7444. :)
14100715 11.06.2013, h. 23:53 14100715
Ja wiem ze sa dziwne slowa bo pisalem z telefonu na szybko ale jak sie postarasz to zrozumiesz o co chodzi.
Landsil 12.06.2013, h. 05:48 Landsil