Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&P WOC w ofercie Capri ASG

Polska, 16.02.2009, h. 23:39, dodał: Promant
55

Sklep Capri ASG: włączył do swojej oferty kilka replik ASG z serii GBB M4 WOC produkcji G&P.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Capri ASG pojawiły się repliki z serii GBB M4 WOC produkcji G&P.

WOC to seria replik z napędem gazowym japońskiej firmy Western Arms zmodyfikowanych przez G&P w celu zwiększenia realizmu oraz wytrzymałości podzespołów (WOC - WA Official Custom Airsoft Gun ). Jest to rodzina najbardziej realistycznych replik serii M4, jaka do tej pory została wyprodukowana. Metalowa konstrukcja większości podzespołów zewnętrznych, jak i wewnętrznych, system Blow Back (zamek porusza się z dużą energią przy każdym strzale) gwarantują pełną satysfakcję ze strzelania. Prędkość początkowa: 285-295fps, na zalecanej amunicji 0,25g i gazie HFC134A w temperaturze pokojowej. Przypuszczalna prędkość wylotowa na kulkach 0,20g i gazie o standardowym ciśnieniu - 380-400fps. 

WOC M4 CQB GBB w cenie 2640PLN.

 

 

 

WOC M4 Defender GBB w cenie 3150PLN.

 

 

 

WOC M4 RAS GBB w cenie 3150PLN.

 

 

 

WOC SR16 URX GBB w cenie 3150PLN.

 

 

 

WOC SR16 URX Shorty GBB w cenie 3150PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ajgor_aa 17.02.2009, h. 00:15 ajgor_aa
RAS jest po prostu boski cudo zbieramy, zbieramy kaske..
alamakota 17.02.2009, h. 00:24 alamakota
Sorry... ale kto by tyle za te zabawki (użycie celowe bo zastosowania praktyczniego jak i logicznych argumentów za kupnem poza "lans za zawieszenie na ścianie/chwalenie się na parkingu przed/po strzelaniu" nie ma) dał jeśli gołe wersje chodzą po ok $300, magazynki są piekielnie drogie, o precyzji i powtarzalności nie ma mowy, karabinek jest repliką sezonową, sama eksploatacja potrafi wykończyć finansowo, za tyle można mieć już PTW... Nie kminię...

Edit
Si senior Promant
callidionis 17.02.2009, h. 01:09 callidionis
Skoro producent wypuścił te repliki na rynek a sprzedawcy przyjęli je do sprzedaży to znaczy, że jednak istnieje "potencjalny nabywca". Głosy typu "a poco to" lub "a kto kupi coś takiego" są w pewien sposób zrozumiałe ale... skoro są, znaczy przyszły posiadacz też jest. Same repliki wyglądają smakowicie i pewnie feeling podczas zabawy daje sporo radości lecz cóż, z praktycznego punktu widzenia (moim zdaniem) są to repliki na strzelnicę a nie na strzelanki.
sjzmisiek 17.02.2009, h. 01:18 sjzmisiek
no ma to wad od cholery ale nikt Wam nie kazał tego kupywać więc po co marudzić? ja się tam cieszę że już można dostać u nas takie caco ... nawet jeśli magi drogie/powtarzalności nie ma jak w aegu/sezonowa zabawka/gaz trzeba kupić itp itd
poprostu mam zboczenie uwielbiam blowback gaziaków (poza tym taka replika zmusza do strzelania kiedy wiesz że trafisz a nie jak z aegami - 6 hi capów x300bb i non stop full auto z myślą że może akurat się coś nawinie na muszke ... i gdzie tu klimat )
akurat na lato może będe właścicielem 1 takiego cacuszka jak nie wykupią ze sklepów wszystkiego
poza tym zawsze jest alternatywa dla fanów aegów -marui m4 sopmod ebb
też kopie / zamek lata / boltcatch działa (ciekawe tylko kiedy u nas się pojawi)
KWIA_TEK 17.02.2009, h. 01:20 KWIA_TEK
Na stronie podali, że WOC-i będą dostępne od 6 marca... 9 mam urodziny. Boże, jakim słabym człowiekiem jestem!
alamakota 17.02.2009, h. 01:35 alamakota
"powtarzalności nie ma (...) zmusza do strzelania kiedy wiesz że trafisz" Samo przez się się wyklucza. Idąc tym tropem kup sprężynę - wynik ten sam (ach te stare dobre czasy ) a sporo kasy zaoszczędzisz. Nie marudzę, bo jeśli mam być szczery to po PTW i paru upragninych replikach/konwersjach (coby sobie podłubać można było)/elementach umundurowania/oporządzenia/"ostrym" bushasterze też bym sobie GBB sprawił dla samej radości posiadania, ale wciąż uważam to bardziej za zabawkę/gadget niż replikę.
yogurt 17.02.2009, h. 02:02 yogurt
A ja bym dużo dał za taką M16
Majkel86 17.02.2009, h. 02:13 Majkel86
Ceny replik stają się coraz bardziej absurdalne
Borsuk123 17.02.2009, h. 03:19 Borsuk123
za drogo ale co poradzić...bo to polska nie elegancja francja....
devilhead 17.02.2009, h. 06:58 devilhead
Ceny replik absurdalne? A sprawdzacie kursy walut?
Tuksiak 17.02.2009, h. 07:47 Tuksiak
Taaa... kursy też są mało normalne, a za złotówki nikt takich jeszcze nie produkuje.

Viamortis 17.02.2009, h. 09:19 Viamortis
Im więcej gazu w replice, tym więcej painballu w airsofcie <_<

Ale repliczki piękne....
Dzwonek 17.02.2009, h. 09:54 Dzwonek
Ludzie, pojwi się w newsie przerówbka g36c i wszyscy jęczą, że brzudkie; AK - mało tu do zmieniania, a powszechne wersje w większości już są; M-ki mają największe pole do popisu, bo są bogate we wszelkie dodatki i konwersje, teraz trzeba to tylko sprzedać w całości.

Zastanawiam się tylko czym dokładnie się różnią te WOC od WA, i czy energia stuknięcia zamka znacznie się zwiększyła (bo tak rozumiem określenie, że porusza się z dużą energią) ?
sjzmisiek 17.02.2009, h. 10:08 sjzmisiek
@alamakota
napisałem że nie ma takiej powtarzalności ja aeg a nie że nie ma jej wcale widziałem na youtube filmik w którym gość nawet celnie tym strzelał na spore odległości (ok 45m + ... sylwetka człowieka nie była takim wielkim problemem) a że strzelasz kiedy wiesz że trafisz to tylko dla tego że nie możesz sobie pozwolić na strzelanie jak aegiem -magazynki nie mają pojemności 300-500kulek i są drogie ,o replice nie wspomne, więc nie pozwolisz sobie na start 5-8 kupić więc lepiej trafić odrazu delikfenta z takiej repliki bo w dobie aegów zasypiie Cię kulkami z hi-capów , inna sprawa że full auto na dłuższą metę żre dużo wiecej gazu a to już akurat wpłynie na osiągi i celność ... kiedyś na sporym zlocie miałem tylko gaziaka bo aeg padł i było naprawde zupełnie inaczej - nie mogłem od tak sobie napierać po krzokach bo coś się podejrzane wydało bo szkoda gazu , kulek i zdradzać pozycje a małe szanse że kogoś trafie jak widziałem ludzików z innego teamu a byli na granicy zasięgu wolałem podejść i np w plecki im strzelić i udawało się naprawde z ciężkich akcji wychodzić a miałem tylko 1 magazynek w berettce więcej adrenalinki było niż zwykle , więcej trzeba było się namęczyć na sukces ale i więcej radochy z trafień ...co do tych m4 tylko zasięg może się poprawi w porównaniu gaziakami których do tej pory się używało (klamki/ pistolety maszynowe) ale posiadacz tego m4 jako głównej broni na strzelaniu w starciu z posiadaczami aegów będzie miał mniejsze szanse
Promant 17.02.2009, h. 10:25 Promant
Eh, szkoda, że tak mało jest bohaterów Twojego pokroju...

BTW
Nikt nikomu nie każe kupować gaziaka za 3 koła, można sobie kupić WA albo WE za przystępniejszą cenę. A porównywanie do aeg, nawet PTW - nie ma sensu. Dwie różne bajki.
sjzmisiek 17.02.2009, h. 10:34 sjzmisiek
@Promant
hehehe poprostu kilka razy mi się udało i się pochwaliłem ale po du*ie też nieźle dostawałem wtedy a to że nikt nie każe nikomu kupywać gaziaka za 3k to już pisałem
alamakota 17.02.2009, h. 10:51 alamakota
Wiem o co ci chodziło stąd na końcu zdania. Robiło się takie akcje gdy jeszcze na strzelaniach same (bądź w znacznej przewadze) sprężyny biegały. Robiło się takie akcje gdy po przerwie trzeba było kupić nowy sprzęt i srpężyna a potem gaziak to na dzieńdobry jedyne rozwiązanie. Robiło się takie akcje gdy karabinek się popsuł, a w bagażniku leżała tylko sprężynowa "snajperka". Wtedy AS to było kombinowanie i adrenalinka, wszyscy chodzili w grupach i zgrywali się bo im więcej luf tym bezpieczniej. Teraz (od choćby przykład z yukonu II gdzie jedno wykręcone minimi i g36k trzymało ok.40 osób w szachu) każdy dla siebie i pod siebie. Koniec dziadkowego jęczenia. Jedno to zdjęcie, a drugie bawienie się tym na żywo i uwierz mi inna bajka. Promant, nikt tego nie porównywał do PTW (bo chyba do mnie pijesz ), pisałem tylko, że cenowo plasują się dość podobnie i jeśli miałbym wybierać to wybrałbym PTW, nie piszę też, że nikt tego nie kupi, tylko że nikt rozsądny jeśli będzie miał wybór AEG vs GBB do strzelania to wybierze AEGa, zaś GBB kupi jeśli bęzie spał na kasie, nie będzie miał co z nią zrobić, będzie miał zadowalający go komplet wyposarzenia, obfitą kolekcję AEGów i będzie chciał odmiany.
men3L 17.02.2009, h. 11:44 men3L
Albo nasze środowisko jest coraz bardziej spaczone, albo jest w nim coraz więcej zbuntowanych gimnazjalistów..

Żeby nie było bez OT - bardzo fajne repliki.
PvG 17.02.2009, h. 12:30 PvG
Te repliki to milsimowe cudo! Nie chodzi tu lans. Największą zaletą jest ten dźwięk, odrzut i przeładowanie! Chciałbym je mieć na 1 dzień!

Te repliki są jak np. Lamborgini. Nie kupujesz go dla jazdy z A do B, ale za wrażenia jakie ci może dać. Tak samo jak te repliki. A że sezonowe? Ja nie widziałem Lambo na śniegu.

Patrząc na te repliki trzeba myśleć takimi kategoriami. Możesz kupić taniego, praktycznego i ekonomicznego fiata (JG, Cyma), albo wybajerowane superauto (G&P GBB WOC itd.)
Don Drzewuu 17.02.2009, h. 12:34 Don Drzewuu
ja bym nie chciał wole chińskie
cooler404 17.02.2009, h. 13:12 cooler404
<!--QuoteBegin-PvG+--><div class='quotetop'>(PvG)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Ja nie widziałem Lambo na śniegu. <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
to mało w życiu widziałes:
$3
$3
$3
$3
Foka 17.02.2009, h. 13:53 Foka
Z poniższych komentarzy bije w oczy jedno - zawiść i zazdrość, że są tacy, którzy sobie kupią te repliki, kupią od razu 10 magazynków i będą się nimi świetnie bawić.

Bo jeśli nie zawiść to... co kogo obchodzi ile co kosztuje i kto to sobie kupi?
PvG 17.02.2009, h. 13:55 PvG
Dziękuje za niezwykle uprzejme wyprowadzenie mnie z błędu. Tak, znikomy procent posiadaczy tego auta szleje nim po śniegu. Zapewne tak samo będzie z tą repliką
loyle 17.02.2009, h. 15:51 loyle
jedna z nielicznych wariacji nt. emki.... która podoba mi się =P acz mnie cena odstrasza... może ktoś zdać wrażenia?
Amfanatik 17.02.2009, h. 16:23 Amfanatik
W końcu.... *wyciąga skarpetkę spod łóżka, po czym spogląda przez okno*
Topniał by już ten śnieg...
Pawelski 17.02.2009, h. 16:48 Pawelski
M4 RAS.. cudo! Dobrze że chociaż jedno ma normalne oznaczenia
berylpl 17.02.2009, h. 17:04 berylpl
moim skromnym zdaniem nie trzeba wywalic godziliona kulek, zeby sie dobrze bawić. Zresztą nie na każdej strzelance wszyscy biegają z hicapami, a wtedy taki gaziak ma już równe szanse.
METEOR 17.02.2009, h. 17:12 METEOR
Repliki super jedyny minus cena .
Krystian_Ck 17.02.2009, h. 18:52 Krystian_Ck
cena,cena,cena..
Borsuk123 17.02.2009, h. 19:58 Borsuk123
Defender mmmm:D chyba zmienię zdanie i kupie to cacko a nie systeme:D:D:D ale kto wie:P tak na marginesie da rade to tuningowac?
Roxxar 17.02.2009, h. 20:12 Roxxar
Borsuk123:
Tak, da rade. Ale po co?
Szarak 17.02.2009, h. 20:19 Szarak
Ponoć dłuższa lufa załatwia sprawę. Będę miał 3 koła, bez wahania kupie! Przede wszystkim podoba mi się realizm - przeładowanie, mało kulek, bolt catch, zacinki (przez co konieczność zamykania klapki wyrzutnika łusek), działający dosyłacz zamka, odrzut (co prawda nie jak w ostrej ale dobre to niż nic). Najlepsza jest wg. mnie czysta M4 lub ew. M4 RAS - prostota, ale piękna. W zimę i tak się za często nie strzelam (od czego M16 G&P)
Borsuk123 17.02.2009, h. 20:28 Borsuk123
hehe pytam z czystej ciekawości nie chcę z tego robić działka typu 500fps:D ale fajnie by było mieć 380na 0,23
SARCO 17.02.2009, h. 20:51 SARCO
sjzmisiek 17.02.2009, h. 21:24 sjzmisiek
Borsuk123
no mi się wydaje że coś koło 350fps by było na green gazie i 0,23g ... mi nawet tyle by wystarczyło
Borsuk123 17.02.2009, h. 21:59 Borsuk123
no mi też ale trochę więcej rozsądnej mocy też może być:P
biper911 18.02.2009, h. 09:01 biper911
Śliczniutkie. Jak to miło, że producenci zauważyli w końcu potrzebę klientów do możliwie max. odwzorowywania pracy mechanizmów wersji ostrej (blow back, bolt catche..)

Panowie, nie marudźcie na cenę. Parę ładnych lat temu też tylko tych majętnych było stać na AEG-i, których ceny podchodziły pod 2000, a były z samego ABS-u, bez tych rewelacji, które teraz są wprowadzane.

Nowinka zawsze kosztuje. Za 2 latka ich ceny spadną, a jak jeszcze Chińczyki przycisną śrubę, to cena zjedzie o 1/2.
Foka 18.02.2009, h. 10:27 Foka
A mnie ciekawi działanie przełącznika rodzaju ognia. Bo w AEGu w czasie marszu ciągle mi się przełącza o oporządzenie, a w ostrym nie ma tego problemu, bo chodzi dużo ciężej.

Biper, ale gaziaka zrobionego przez "tanich chińczyków" chyba bym nie zaryzykował, patrząc na to jakie mają problemy z precyzją i szczelnością w AEGach.

PS Kurde, no ale mam Mossberga DE
ravic 18.02.2009, h. 11:01 ravic
Skrócisz lufę wewnętrzną i będzie miej FPS.

A co do samej ceny to Capri nie liczy sobie za samą replike tylko jeszcze za serwis i obsługę klienta, miejcie to na uwadze, gdyż samodzielna naprawa czegoś takiego jest piekielnie kosztowna.
biper911 18.02.2009, h. 14:12 biper911
@Foka

Pewnie, że nie warto ryzykować w pierwsze serie chińskich GBB, tak samo jak nie warto było ryzykować w pierwsze chińskie AEGi. Teraz są one całkiem przyzwoite (bo w swoim AKS-74U full stall problemów z precyzją i szczelnością jak do tej pory, odpukać, nie miałem), tak więc sądzę (mam nadzieję ), że historia się powtórzy z GBB.

Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość..
capri 18.02.2009, h. 16:30 capri
Szczerze mówiąc to nie wiem co Capri sobie liczy, bo jak dla mnie to ściąganie z HK na własną rękę jest wyjątkowo opłacalne, chyba sobie sam ściągnę

Przykładowe równanie:
(650$+transport)*3,90+cło+vat= ...........?

p.s.
Przepraszam za dygresję, już nie dyskutuję o cenach
Foka 18.02.2009, h. 17:54 Foka
Niektórzy żyją jeszcze w epoce dolara za 2 zł
SARCO 18.02.2009, h. 19:00 SARCO
Nie ma się co martwić dolar wróci do ceny 2pln-za jakieś 6 lat, na razie trza liczyć na rozsądek rodzimych handlowców.

Wracając do tematu to czekam na wersję MRE,napisałem do Capri czy takową przewidują w sprzedaży i jak wygląda sprawa gwarancji-ale milczą.
capri 18.02.2009, h. 19:34 capri
Odpowiedzą, cierpliwości
SARCO 18.02.2009, h. 19:43 SARCO
Nawet nie masz pojęcia ile razy sprawdzam pocztę
capri 18.02.2009, h. 21:57 capri
Sprawdź czy dobrze wysłałeś, bo pytałem w handlowym o takiego maila i nikt się nie przyznał do takiego zapytania ...

ślij na kontaktasg.com.pl

p.s.
MRE - tak, w cenie RAS'a, ale w chwili obecnej jedynie na zamówienie.
SARCO 18.02.2009, h. 23:24 SARCO
Mniemam że -chodzi o @.
Napisałem jeszcze raz,choć sprawdziłem i w poprzednim był taki sam adres.
Niemniej jednak należy podziękować za info ,co też czynię

Pozdrawiam.
biper911 19.02.2009, h. 07:14 biper911
Czy dobrze myślę, że różnica w cenie wersji M4 CQB i innych wynika z celownika optycznego znajdującego się w zestawie w wersji droższej?
capri 19.02.2009, h. 07:32 capri
Nie tylko koli jest różnicą, ale ogólnie jedyna różnica to kwestią celowników (w tym mechanicznych).
sjzmisiek 19.02.2009, h. 10:08 sjzmisiek
a fakt że lufa CQB jest z alu a w reszcie woc-ów ze stali ? to chyba też wpływa na cene...
capri 19.02.2009, h. 10:23 capri
Taka prawda, jeszcze lufa.

SARCO:
W temacie twojego maila, to nadal nic nie dotarło do handlowego. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to może użyj formularza na naszej stronie, bo chyba jest jakiś problem z komunikacją między naszymi serwerami.
SARCO 19.02.2009, h. 21:11 SARCO
Już wszystko gra- nasze serwery zbliżyły się do siebie