Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: ciekawostki

Świat, 16.02.2009, h. 22:16, dodał: Promant
18

Cyma: AK74 w ofercie RSOV. ARES: SR25 oraz XM110 SASS w ofercie RedWolf Airsoft. G&P: nowe produkty.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa replika firmy Cyma, o której premierze informowaliśmy, AK74 - jest już dostępna w ofercie sklepu RSOV. Jednak, według informacji ze strony sklepu, korpus nie jest wykonany "z metalu" - jak podawano pierwotnie, lecz stalowy. Tak więc replika CM048, będąca kopią systemu VFC/Boyi, wykonana jest ze stali i drewna. Chwyt pistoletowy oraz magazynek - z tworzywa. Cena: 127.49USD. 

 

 

Repliki firmy ARES, o których zapowiedziach pisaliśmy w newsach, SR25 oraz XM110 SASS można nabyć w ofercie RedWolf Airsoft. Obie repliki w wersji kolorystycznej piaskowej. Materiał: aluminium oraz nylon. SR25 waży 2900g. Długość: 970mm. Prędkość początkowa: 350fps. W komplecie magazynek o pojemności 140BB. Cena: 470USD.

 

 

XM110 SASS waży 3550g. Długość: 1030mm. Prędkość początkowa: 350fps. W komplecie magazynek o pojemności 140BB. Cena: 499USD.

 

 

Firma G&P dołączyła do oferty, na swojej stronie, nowe produkty. Replika Fighting Cat na pewno da powód, żeby znowu ponarzekać, przeciwnikom nietypowych oznaczeń.

 

 

Długość: 550mm/610mm. Pojemność magazynka: 130BB. Materiał: Metal & ABS & PA. Prędkość początkowa: 260-265fps [0.8J] na 0.25BB.

 

 

 

G&P zapowiedziało również parę stalowych tłumików płomienia. M4 Combat Flashider [typuTroy], na gwint 14mm, w wersji CW oraz CCW.

 

 

Type II Flashider [w stylu Vltor], na gwint 14mm, w wersji CW oraz CCW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com

www.gp-web.com 

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
xasistis 16.02.2009, h. 22:24 xasistis
No nareszcie jakaś konkretna eMka do CeQuBa. 260fps, ROF 16+, i można szaleć.
G&P pisze, że można wstawiać LiPo 11.1 ("Maximum can fit 9.6v 1100mAh / 11.1v 1200mAh 15C Li-Polymer Battery"), zatem w prosty sposób zyskujemy kosiarkę klasy "indoor". Nawet 9.6V spokojnie wystarczy. Na 0.20g eMeczka powinna wyciągnąć 300 FPS. Witaj normalności!
Guest (ID:6452) 16.02.2009, h. 22:26 Guest (ID:6452)
co to za guziczek ponad przyciskiem do wypinania maga w sr25? Czyżby zdyblowany przycisk zwalniania maga?
xasistis 16.02.2009, h. 22:28 xasistis
Bolt catch
Kondor220V 16.02.2009, h. 22:35 Kondor220V
Hahaha a co to znaczy FIBUA i OBUA? xD
lopez 16.02.2009, h. 22:35 lopez
Jakieś dziwne wrażenie mam że to body w Aresie sie strasznie błyszczy x/
sloboda 16.02.2009, h. 22:45 sloboda
FIBUA - fighting in build up areas (inna nazwa Mout, brytyjska)
OBUA - operation in build up areas (z tego co wiem fibua i obua są używane naprzemiennie i oznaczają to samo ale nie jestem pewien)
Guest (ID:6452) 16.02.2009, h. 22:53 Guest (ID:6452)
nie mowilem o bolt catchu, tego poznaję
cassius 16.02.2009, h. 23:08 cassius
Ares bardzo ladny tylko ciutek drogi, a cymka... mrr... prą do przodu jak burza
Lajon 16.02.2009, h. 23:14 Lajon
Super ta emka.
alamakota 17.02.2009, h. 00:35 alamakota
@Dex: z obu stron: niżej zwalniacz magazynka, wyżej zwalniacz rygla.

Xas: "Nawet 9.6V spokojnie wystarczy a na 0.20g powinno dać prawie 300 FPS."

@Xas: co za herezje człowieku... zabawa napięciem nie zwiększy ci prędkości wylotowej jedynie przyśpieszy proces naciągania sprężyny (zwiększy ROF). Jedynym sposobem na przyśpieszenie powrotu tłoka do "pozycji spoczynku" (zwiększenie prędkości wylotowej) jest wymiana sprężyny na mocniejszą...

BTW Ciekawostka: Zdjęcie bodajże 3 (ujęcie na body od strony wyrzytnika łusek) XM110 - przyjżyjcie się free floatowi - fabrycznie porysowany... Oj coś nam się G&P opuszcza w jakości i to jeszcze na pokazowym egzemplarzu.

Normanie podstawówka...
xasistis 17.02.2009, h. 01:12 xasistis
Żadne herezje alu. Przecinka zapomniałem co myśli oddziela, ale żeby nie było wątpliwości, przeedytowałem zdanie. Część o batkach dot. ROF'u; część o wadze kulek, FPS'ów, oczywiście.

Narzekanei mode on: Mogliby dać front sight a'la SR25, znaczy zintegrowany z RIS'em. Jakby się postarać, rear'a teżby dało radę
alamakota 17.02.2009, h. 01:38 alamakota
Sry Xas. Tak przyzwyczajony do standardu .2 przy pomiarach nie dopatrzyłem się wagomiaru kulek w newsie.
xasistis 17.02.2009, h. 04:40 xasistis
non taken
lokaz 17.02.2009, h. 08:23 lokaz
a ta cymka to w końcu AK74 czy AKM ?
kristof20 17.02.2009, h. 08:49 kristof20
lokez to jest AK74
Dzwonek 17.02.2009, h. 10:03 Dzwonek
Hmmm... to SR25 to po prostu cuudooo
A ten pierwszy tłumik wygląda jakby go korniki przegryzły ;] Nie lubie takiego kombinowania.
PvG 17.02.2009, h. 12:12 PvG
Ta emeczka to fajny i oryginalny gadżet do CQB, ale ta prowadnica kolby jest za długa w porównaniu do reszty... Moim zdaniem warto dorzucić do tego kolbę SF z aku i mamy replikę na dłuugie strzelanki a sam karabinek wydaje mi się, że będzie nie do zajechania.
xasistis 18.02.2009, h. 20:54 xasistis
Ale takie krótkie eMki z kolbami SF już istnieją (chociażby poczciwy StubbyKiller) i są w sprzedaży. Inna sprawa, że jeszcze nie było porządnego frontu, który by nie przypominał otwieracza do butelek z kolbą SF.