Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: różne informacje c.d.

Świat, 14.02.2009, h. 14:39, dodał: Promant
21

Cyma: nowy AK74 oraz repliki MP5 EBB. Hooha Show: FMP. Silverback: total bipod grip. WE: hi capa 5.1 CS Comp.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Cyma wypuściła na rynek nowy AK74. Replika jest kopią VFC. Z informacji wynika, że ma korpus metalowy [nie stalowy jak Boyi], ale poza tym rozkłada się i konstrukcyjnie jest identyczna jak repliki VFC. Łoże, nakładka rury gazowej i kolba - drewniane.  

 

 

Cyma wprowadza również na rynek repliki MP5, które już znamy - kopie G&G, jednak w tym przypadku posiadające EBB czyli symulację ruchu zamka. Na razie brak szczegółowych informacji. 

 

 

 

Na targach Hooha Show zaprezentowano poster promocyjny FMP czyli Foding Machine Pistol. Jest to, opracowywana właśnie, konwersja przewidziana do replik Glock17 produkcji Tokyo Marui oraz KSC.

 

 

Firma Silverback, która niedawno wprowadziła na rynek swoje mid capy do P90, oferuje total bipod grip. Jest to nowocześnie zaprojektowany chwyt pionowy, na szyny RIS/RAS, zintegrowany z rozkładanym dwójnogiem. Nóżki dwójnogu mają pięciopozycyjną regulację i wykonane są z aluminium. Chwyt posiada, zasłonięte panelami, miejsca dla montażu przycisków żelowych oświetlenia taktycznego. Produkt dostępny w ofercie WGC. Cena: 65USD.

 

 

Firma WE oferuje, wykonany z metalu i ABSu, pistolet GBB hi capa 5.1 CS Comp [K version]. Pojemność magazynka: 31[+1]BB. Pasują magazynki hi capa TM. Długość: 232mm. Długość lufy: 112mm. Waga: 980g. Prędkość początkowa: 290fps na top gazie i 0.2BB. Replika dostępna w ofercie Uncompany. Cena: 84 USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.airsoft-news.eu

www.wgcshop.com

www.uncompany.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Terenowy 14.02.2009, h. 14:50 Terenowy
No ładny ten AK.
Panocek 14.02.2009, h. 14:52 Panocek
Ciekawe jak wykonany ten "BB" w Cymach. Czy to chamskie połączenie suwadła/zamka do tłoka, czy cos bardziej ambitnego (Recoil engine TM, TopTech?)

Ciekawy dwójnóg:P


EDIT
Czy mi się wydaje, czy AKacz Cymy ma przesunięte wcięcie w kolbie?
Felga 14.02.2009, h. 14:53 Felga
"No ładny ten AK."
ładny to mało powiedziane, podobnie jak hi capa
ocet 14.02.2009, h. 14:54 ocet
Nie wiem co ludzie widzą w tych pistoletach... dla mnie są one poprostu brzydkie.
uzi43 14.02.2009, h. 14:55 uzi43
Ładna Hi-capa
I te drewienka w cymie... Postarali się xD ale szkoda, że metal a nie stal...
Loner 14.02.2009, h. 15:01 Loner
Więcej dziur = więcej syfu w pistolecie...
zborekp 14.02.2009, h. 15:05 zborekp
Mi się też HI-Capa nie podoba...Nie ma to jak zwykły colt 45...
Ak fajny
Psycho_Mantis 14.02.2009, h. 15:21 Psycho_Mantis
Bardzo podobają mi się Hi Capy! Ale te dziury w chwycie i kabłąk nie podchodzą mi.
shaw 14.02.2009, h. 16:42 shaw
A tutaj mamy oryginał tego składanego pistoletu
$3
Ciekaw jestem czy będzie w zestawie także chwyt transportowy z latarką. Jako konwersja niestety nie będzie możliwości złożenia tego z długim magiem (w oryginale chwyt pistoletowy także się składa, bo tylko zamek i mag są z Glocka), co w sumie i tak nie ma większego znaczenia skoro jest to do 17stki i o auto można zapomnieć. No chyba że zestaw zawiera jakiś "pierdzielnik" (nazwa fachowa) umożliwiający przejście na auto - co patrząc po Glocku Army jest możliwe nawet bez przeróbek
"(if it) Gets nasty, get down to business" - rozbraja mnie to podsumowanie

EDYTA
Patrząc dokładniej na plakat jednak widać że chwyt nie jest od Glocka a po złożeniu jest za długi żeby zmieścić się, więc chyba jednak jest ruchomy a z naszego Klocka dajemy tak jak w oryginale tylko zamek i magi.
cassius 14.02.2009, h. 16:51 cassius
To na pewno nie bedzie zaawansowany EBB ale milo ze w ogole sie pojawil, niewazne w jakiej formie. Chinczycy prą do przodu
Kajor 14.02.2009, h. 17:19 Kajor
Wreszcie Magpul FMG!
xasistis 14.02.2009, h. 18:37 xasistis
Jeżeli jest do G17 to równie dobrze powinien pasować do G18C.
imho idiotyzmem byłoby projektować FMG tylko do G17 mając do dyspozycji replikę tego samego prodycenta nieznacznie tylko różniącąsię od 17stki, oferującą full-auto.
kamuli9 14.02.2009, h. 19:32 kamuli9
o kurcza , czekam na to FMP ! fajne cacko
Krabii 14.02.2009, h. 20:09 Krabii
Mnie te Hi-Capy 5.1 od WE od jakiegoś czasu mocno kręcą. Piękne są:) no i cena atrakcyjna jak na full metal.
Placek 14.02.2009, h. 20:14 Placek
hi capa CS Comp? Nazwa dziwnie mi się kojarzy z pewną grą... Może dostosowali ją do potrzeb SnAjpAhUff z CS'a?
darksoviet 14.02.2009, h. 20:51 darksoviet
$3 bardzo proszę FMG