Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: ciekawostki z Ebaybanned

Świat, 14.02.2009, h. 13:54, dodał: Promant
26

A&K: ASG AEG Mk43. Krinkow PDW: dostępny. Boyi: metal body HK416 i M4 z grawerowanymi oznaczeniami.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak podaje Ebaybanned, firma A&K potwierdziła datę premiery rynkowej repliki Mk43: 27 lutego 2009. Ebaybanned będzie miał w swojej ofercie pierwszą serię 50 sztuk, wyprodukowanych przez A&K, replik Mk43. Przewidywana cena detaliczna wyniesie w granicach 280USD. Można kontaktować się bezpośrednio ze sklepem w kwestii przedsprzedaży. Należy wówczas uiścić 20USD zaliczki.

 

 

Replika AK Krinkow PDW - o której przedsprzedaży pisaliśmy wcześniej , bazująca na produkcie DBoys i z frontem RIS produkcji EB, jest już dostępna. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 115USD.

 

 

Osoby poszukujące metalowych korpusów, do swoich replik HK416, mogą nabyć na stronie sklepu body produkcji Boyi. Cena: 52.50USD.

 

 

Z innych ciekawostek: dostępna jest replika full metal M4 Boyi, o której zapowiedziach i pojawieniu się na rynku także pisaliśmy w starszych newsach. Replika posiada oznaczenia grawerowane. W komplecie z repliką nabywca otrzymuje tłumik dźwięku typu QD oraz zawieszenie jednopunktowe bungee. Cena: 175USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.ebaybanned.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FishHunter 14.02.2009, h. 13:59 FishHunter
Mk43 to po prostu cudo!!!

Znowu nie będę mógł zasnąć, bo ciągle będzie mi przed oczami to cudo śmigało... xD
Grey Fox 14.02.2009, h. 14:02 Grey Fox
270$?? Jak barszcz!
Terenowy 14.02.2009, h. 14:06 Terenowy
Nawet jak te body będzie z tytanu lub platyny to i tak będzie to CHINOL !
Felga 14.02.2009, h. 14:14 Felga
Mk43 jest piękny, M4 także w przeciwieństwie do tegio AK
Placek 14.02.2009, h. 14:14 Placek
175 dolców za M4 Boya? Chyba se zartują...
Striker 14.02.2009, h. 14:15 Striker
Dokładnie, na drugiej stronie tego body zapewne świeci się napis "made in China". Nie, żeby mi przeszkadzał
graber89 14.02.2009, h. 14:19 graber89
Terenowy: i co z tego że chinol? Skoro te body zapewne będą kupować tylko użytkownicy HK416 od JG a nie VFC, więc co Cie to boli ? Ważne że wkońcu jest bo sam miałem HK416 z ABS'owym body i się szybko posypało :/
Johann 14.02.2009, h. 14:25 Johann
@Placek:
Masz wliczoną już w to przesyłkę.
5,56x4.5 pocisk szerszy niż długość łuski
biper911 14.02.2009, h. 14:56 biper911
@Striker

a widziałeś tą replikę, że tak piszesz, czy to tylko Twoje czcze domysły?
Bo na tej zasadzie to mogę sobie wydumać, że na Twoim pupsku też "zapewne świeci się napis "Made in China".

Nie żeby mi przeszkadzał..

Ręce opadają.
Panocek 14.02.2009, h. 15:01 Panocek
Prawie jak 6mm BB

Ciekawe kiedy Mk43 będzie w PL i w jakiej cenie. Zapewne w "kryzysowej".
FishHunter 14.02.2009, h. 15:10 FishHunter
Jeśli to A&K, to prawdopodobnie wyjdzie pod marką PJ, czyli może Krakman nie zabije zbytnio ceną na tle innych... Takie moje domysły..

Ale ogólnie fajnie, że rynek airsoftowy zaczyna się rozwijać, i jest w czym wybierać. Mnie też osobiście nie przeszkadza, że to chinol.. Nie rozumiem takich komentarzy, każdy kupuje co uważa za słuszne, i NA CO GO STAĆ, a na pewno to tańsza alternatywa..
Wiewiór 14.02.2009, h. 15:13 Wiewiór
Nie wiem czy wiecie, ale nawet Nokia produkuje swoje akcesoria w chinach...
Chińczycy mają to do siebie, że idealnie potrafią oddać koszt w jakości produktu. Wbrew pozorom potrafią robić świetne rzeczy, ale za odpowiednią cenę.

Emeczka nawet całkiem całkiem, ale ten Krinkow ma ohydnie świecący się magazynek... fuj, aż skręca.
Na widok Mk43 ciary przechodzą mi po plecach... miodzio jak za taką cenę(przypuszczam, że w Polsce będzie kosztował od1,5k do 2k złociszy)! Bawiłem się Mk43 ale od Inokatsu i szczerze powiedziawszy nie dałbym za nie 5k PLN`ów.
snup dogg 14.02.2009, h. 15:25 snup dogg
chinczycy często składając jakiś produkt niekoniecznie z chiński części podpisują się pod tym
Leo_111 14.02.2009, h. 15:26 Leo_111
ciekawe jak te nowe boyi'e się spisują...bo podobno nieźle... boyi ma to do siebie że ładnie tuning wytrzymuje...nawet do m130
HermanL 14.02.2009, h. 18:21 HermanL
Nareszcie będzie mk43, czkałem czekałem no się wreszcie doczekam
I3ongo 14.02.2009, h. 18:47 I3ongo
lol no z tym 1.5k do 2k złotych to srogo przegiąłeś chyba. WE kosztują 350$ i na specshopie masz je po 1400zł. Kalkulator nie boli.
ZaczO 14.02.2009, h. 19:22 ZaczO
Fuuuuj! Mag w Krinkov'ie sie świeci jak psu na wiosne.... mogli sie bardziej postarać ale nowy mag to nie problem;)
LogaN 14.02.2009, h. 19:28 LogaN
Według mnie i możecie mnie zjeść za to, ale takie firmy jak Cyma, czy A&K po tym, jakie wydają ostatnio repliki powinny być już zaliczane do replik I klasy .

Mk43 cudo. Ale nie dla mnie (waga) .
przemek10 14.02.2009, h. 19:48 przemek10
Może i 1 klasa ale tylko w kilku przypadkach .
Besol 14.02.2009, h. 20:15 Besol
hehe, grawerowane oznaczenia COLTIS'a hehehe
Prezes_____ 14.02.2009, h. 20:42 Prezes_____
No nawet fajna, ale co w środku??
Chmielu 15.02.2009, h. 00:42 Chmielu
wiadomo coś o obecności takich magów( mowa o tym pdw) na naszym rynku?
Promant 15.02.2009, h. 10:55 Promant
Mag jak w Krinkowie? To długi banan od RPKa.
$3
$3
GunneR2oo6 15.02.2009, h. 16:54 GunneR2oo6
Takie kieszonkowe RPK
piotrszmidt 15.02.2009, h. 23:07 piotrszmidt
Niewiem moze sie myle ale to M4 co jest tutaj mam juz od jakiegos miesiaca u siebie jedyne co jest jak narazie awaryjne to zespol sie dosylacz.
Kamil 21.02.2009, h. 17:09 Kamil
Akurat ten banan nie jest od RPK. Nigdy takiego nie widziałem w użyciu, to jest prawdopodobnie jakaś wersja cywilna.