Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 12.02.2009, h. 16:30, dodał: Promant
22

Classic Army: licencja LWRC. LCT Airsoft: nowe części i akcesoria. ARES: Cheytac i SR M110 SASS. Nowy sklep: Collector Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army uzyskała, pierwszą w swojej historii, pełną licencję: LWRC International.

 

 

Być może przyczyni się to do wypuszczenia na rynek ciekawych replik broni takiej jak LWRC M6A2 czy LWRC PSD.

 

 

 

Firma LCT Airsoft poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych części i akcesoriów przeznaczonych do replik z rodziny AK.

 

 

Będzie obecnie można nabyć, między innymi, w osobnej sprzedaży części do AMD65 np. korpus z kolbą, łoże, chwyt czy rurę gazową.

 

 

 

Firma ARES wypuściła plakaty promocyjne jej nowych replik: Cheytac i SR M110 SASS. Z informacji wynika, że, podobnie jak to miało miejsce z DSR-1, jest to druga wersja repliki karabinu Cheytac, tym razem - z licencjonowanymi oznaczeniami.

 

 

Na portalach zagranicznych zaanonsował się nowy sklep: Collector Airsoft. Sklep specjalizuje się w rzadkich i ekskluzywnych replikach oraz akcesoriach ASG. W jego ofercie mają być sprzedawane produkty takich firm jak:  Asahi, JAC, Tanio Koba, MGC itp. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu 

www.lctairsoft.com

www.airsoftnews.fr

www.collectorairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cassius 12.02.2009, h. 16:47 cassius
Cheytac bedzie konkurencja dla tego karabinku wyborowego SCAR który ma wydac VFC :> Collector widac inspirowal sie chyba logo FarCry 2
OC14Groza 12.02.2009, h. 16:48 OC14Groza
szkoda że producenci po prostu nie skopiują starych replik np. M40 ashai
I3ongo 12.02.2009, h. 16:52 I3ongo
Cheytac świetny, wygląda dosłownie jak narzędzie do pracy, a nie wypasiony gnat z mikrofalówką na risie.
yakarov 12.02.2009, h. 17:11 yakarov
Oj... posikałem się Cheytac . I jaki piękny. I 25tka wyglądająca jak 25tka, a nie podkręcony m16 z risem. Idealny dla Sayeret Golani
WhoDaresWins 12.02.2009, h. 17:45 WhoDaresWins
Do tego Cheytaca będzie można włożyć sprężynę?

Coś takiego kiedyś czytałem...

A to całe SR 25. Ciekawe jak z ceną i co trzeba wymienić żeby osiągnąć "mityczne" 560 fps...
Germ 12.02.2009, h. 17:56 Germ
W jakim systemie jest ten korpus z kolbą? Bo coś mi tak znajomo to wszystko wygląda...
vip3r 12.02.2009, h. 19:27 vip3r
Collector Airsoft - fajna rzecz ale mam nieco mieszane uczucia... te ciekawe repliki są używane, jedna z nich pamietam jakiś czas temu próbowałem kupić na ebay (dokładnie ten egzemplarz, i tkoś mnie przebił - pewnie właściciel sklepu więc właściwie "sklep" pozycjonuje się pomiędzy sprzedawcą a kupującym - czyli bardziej komis to przypomina jak dla mnie;-)

Naturalnei nie ma w tym nic złego - fajnie że w jednym miejscu sporo ciekawych modeli ale ciut szkoda że ceny są bardziej kolekcjonerskie a mniej komisowe
uzi43 12.02.2009, h. 19:42 uzi43
Germ: AMD65. Węgierskie AK
kabel123 12.02.2009, h. 20:19 kabel123
Kupujesz sobie cheytaca i możesz się bawić w Swaggera
ZeeMike 12.02.2009, h. 20:49 ZeeMike
M110 SASS! No no no, aż ślinka pociekła... Cheytac też niczego sobie .
KWIA_TEK 12.02.2009, h. 20:54 KWIA_TEK
Na reklamie nowego sklepu jest HK P7. Dawno nie widziałem. Właściwie czy ktoś produkuje repliki tych pistoletów? Kiedyś TM miało je w swojej ofercie, niestety plastikowe i sprężynowe.
Leo_111 12.02.2009, h. 21:37 Leo_111
co to za montowania granatnika i gdzie je kupic? jak ktos wie prosilbym na priv .
WolfHeart 12.02.2009, h. 21:59 WolfHeart
Hmmm CheyTac... Bardzo ładnie.
filo16 13.02.2009, h. 00:59 filo16
LWRC... niah niah niah, bedzie w koncu troche tych "emek" z wyzszej półki
Prezes_____ 13.02.2009, h. 08:01 Prezes_____
M6A2, normalnie miodzio,
maxmal 13.02.2009, h. 13:09 maxmal
p7 miało mgc w czasach classic airsoft(1960-1991)
Germ 13.02.2009, h. 14:51 Germ
uzi43 - Wiem, że to węgierskie. Ale mi chodzi o to czy to pasuje do Marui, VFC czy czegoś innego...
flystar 13.02.2009, h. 17:02 flystar
ciekawe gdzie mozna cheytac dostac i po ile jest juz w polsce gdzies dostepny
Promant 13.02.2009, h. 22:36 Promant
Germ:

przecież widać dokładnie, że korpus ma jarzmo lufy; czyli jak w boyi i vfc.
Germ 13.02.2009, h. 23:01 Germ
Promant - dzięki za potwierdzenie.
senkuPH 15.02.2009, h. 18:32 senkuPH
ciekawe gdzie mozna cheytac