Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms: SIG556 HOLO

Aktualności, 12.02.2009, h. 15:49, dodał: Promant
23

Firma King Arms zapowiedziała, kolejną na 2009 rok, replikę ASG AEG: SIG556 HOLO.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W jednym z newsów, w którym prezentowaliśmy materiał z targów w Hong Kongu, była mowa o pokazanym na stoisku firmy King Arms prototypie repliki karabinu SIG556. Firma King Arms zamieściła już na swojej stronie, w opcji coming soon, zapowiedź repliki SIG556 HOLO.

 

 

Jest to replika klasy full metal, wykonana z aluminium i nylonu. W komplecie znajduje się magazynek o pojemności 135BB.

 

 

 

Waga: 2850g. Długość z kolbą złożoną: 860mm. Długość z kolbą rozłożoną: 940mm. 7mm łożyskowanie gearbox'a. Pasujący akumulator: mini.

 

 

 

 

 

Replika posiada oznaczenia. [Oznaczenia SAN użyto za zgodą firmy Cybergun.] Prędkość początkowa: 300fps.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

arms.com/">www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Panocek 12.02.2009, h. 15:56 Panocek
Dość ciekawa "szwajcemka".

Czy mi się wydaje, czy toto ma BB (a raczej "BB")?
ajgor_aa 12.02.2009, h. 15:58 ajgor_aa
śliczny
hajduk73 12.02.2009, h. 15:58 hajduk73
śliczności...!!!!
Chaves 12.02.2009, h. 16:07 Chaves
Dużo ładniejszy od wszelkiej maści M4 stanowiąc dla nich świetną alternatywę. Znając życie pewnie zaraz odezwą się głosy newbe - czemu tylko 300 fps?
Karcen 12.02.2009, h. 16:08 Karcen
Ten model ma gearboxa V2 czy V3 ?
thewojtz 12.02.2009, h. 16:13 thewojtz
V3... ale używa innego silnika wydaje mi się średni typ taki jak w PSG-1

Pozdrawiam Wojdatuz
Rumcajsev 12.02.2009, h. 16:15 Rumcajsev
Ale brzydkie
Dale 12.02.2009, h. 16:15 Dale
Czemu tylko 300 fps jak stockowe Chińczyki mają 450? Bez sensu.



GB pewnie v2 skoro nie pochwalili się, że v3.

Jak dla mnie to SIG 550-2 są ładne. 556 wygląda jak HK416, a to już mi nie odpowiada :] HK skończył się na Kill'em All... eee... na MP5.
HeadcrushCZ 12.02.2009, h. 16:22 HeadcrushCZ
przyrządy celownicze I klasa... pewnie na sprężynkach i plastikowych pinach wielkości szpilki, po paru strzelankach będzie się kiwać lepiej niż fotel bujany mojej mamusi. tyle szyn dowalili, kolbę taktika i resztę że jakby mi ktoś to pokazał to bym się kłócił. bo to nie jest SIG 552 tylko kolejna wariacja producenta:/ wyścig "kto ma więcej RIS ten wygrywa" trwa:/
OC14Groza 12.02.2009, h. 16:25 OC14Groza
dlaczego teraz wszystko robiąz tym gównianym BB
Promant 12.02.2009, h. 16:35 Promant
HeadcrushCZ,

bo to nie jest 552 tylko 556. A przyrządy celownicze ma jakie ma. Po to jest ten RIS, żeby każdy strzelec mógł sobie użyć własnej konfiguracji optyki, czy przeziernika jaki zechce.
I3ongo 12.02.2009, h. 16:49 I3ongo
no ale 350 fps mógłby mieć w stocku, byłoby bardziej optymalnie na tej długości broń. 300 imo najlepiej dla mp5 itp rozpylaczy.
cassius 12.02.2009, h. 17:01 cassius
Za duzo sciec, zaciec, skrzeli czy jak to tam nazwac. W ogole mi sie nie podoba i od kiedy to kolba od m4 jest the best? Wszedzie ją wrzucaja... Niech bron zachowuje swoj charakter a nie Tworzą jakies dziwolągi... pewno sie znajda fani tego, ale ja nim nie bede
cooler404 12.02.2009, h. 17:04 cooler404
Niektórzy chyba nie rozumieją znaczenia słowa "replika"...
lemonzawodowiec 12.02.2009, h. 17:36 lemonzawodowiec
Pierwszy sig, który mi się spodobał.
Aiven 12.02.2009, h. 19:37 Aiven
dlaczego ma kolbe od m4?? ano dlatego, że taka jest zamontowana w wersji ostrej. Dla przykładu podaje link: $3
rucznoi 12.02.2009, h. 20:22 rucznoi
Pierwszy Sig, który mi się nie spodobał, mimo, że ostry jest taki sam...
LukasV 12.02.2009, h. 21:35 LukasV
Jak dla mnie przepiękny!
shamoth 12.02.2009, h. 21:55 shamoth
hmmm nie brzydki ale wolal bym ze skladana kolba jak w sa-58 osw
ale ogolnie milo ze cos innego niz zwykle...
Jangi 13.02.2009, h. 00:32 Jangi
@shamoth

Zamiast tej emkowej powinno się dac zamontować taką składaną do boku np. z LR 300
xxDuchuxx 13.02.2009, h. 18:16 xxDuchuxx
SIG śliczny, teraz tylko premiera w Polsce, trochę czasu minie, w sam raz na uzbieranie forsy na to cudo
300 fps? Zrobi sie do 350-370 fps, i wystarczy, więcej nie trzeba na teren otwarty.
natek_sk 13.02.2009, h. 19:00 natek_sk
fajniusi... zapewne kolejny SIG po 552 w mojej zbrojowni