Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms: nowości

Aktualności, 10.02.2009, h. 19:10, dodał: Promant
20

Firma King Arms wprowadza na rynek kolejne repliki ASG AEG: Galil SAR w wersji z drewnem, Galil AR w dwóch wersjach oraz Knight's SPR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms podała na swojej stronie, że wprowadza na rynek kolejne repliki full metal AEG. Są to trzy wersje karabinu Galil oraz Knight's SPR. Znana już replika karabinu Galil SAR, tym razem oferowana jest w wersji z drewnianym chwytem przednim. Waga: 3150g. 7mm łożyskowanie gearbox'a. Mechanizm symulacji ruchu zamka [ebb].

 

 

 

Galil AR oferowany będzie w dwóch wersjach: z chwytem przednim wykonanym z tworzywa oraz z chwytem przednim wykonanym z drewna.  

 

 

 

 

Waga wersji z tworzywem: 3300g. Waga wersji z drewnem: 3250g. 7mm łożyskowanie gearbox'a. Mechanizm symulacji ruchu zamka [ebb]. W komplecie magazynek o pojemności 130BB.

 

 

 

 

Ostatnia z zapowiedzianych replik to full metal Knight's SR16 SPR. Waga: 3250g. 7mm łożyskowanie gearbox'a. W komplecie magazynek o pojemności 300BB.

 

 

 

 

 

Na rynek wchodzi także metalowy korpus M16/M4 z oznaczeniami CMOS/La Rue.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

arms.com/">www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 10.02.2009, h. 19:17 GunneR2oo6
Te Galile są boskie
Ziomek08 10.02.2009, h. 19:32 Ziomek08
dlaczego żaden producent replik z I klasy, nie zrobi SPR Mk12 mod 0 ;(, jedynie Boyi ma go w swojej ofercie ;/
Tasior1982 10.02.2009, h. 19:33 Tasior1982
Nie wiem czemu ale wg. mnie to drewno do galila pasuje jak świni siodło.
Promant 10.02.2009, h. 19:40 Promant
Serio? Ciekawe. To tak samo jak twierdzić, że drewno nie pasuje do AK.
Jaeger 10.02.2009, h. 19:41 Jaeger
Szkoda że nie Valmet. Niby Galil z niego zerżnięty ale Valmet ładniejszy.
Ravenkan 10.02.2009, h. 19:43 Ravenkan
Ziomek08 - bo nie ma metrów RISów, a one są przecież takie SwE3taŚn3. Swoja drogą, mk12 mod 0 to chyba najładniejsza wariacja nt. emki.
A ten KA - mimo że nic nowego, całkiem ładny.
yakarov 10.02.2009, h. 19:46 yakarov
Wiadomo coś kiedy będzie ARM ?

I po co te blowbaki w AEG? Po co blowbaki w airsofcie ?...ech.
Promant 10.02.2009, h. 19:49 Promant
Ten "blow back" możesz sobie bez problemu odłączyć.

Sam chciałbym wiedzieć kiedy będzie ARM, no ale teraz chyba pójdzie szybko.
Kamil 10.02.2009, h. 20:35 Kamil
BB w AEGach to pomyłka, ale odkąd Potfur "zaraził" mnie gazowym Wałem z blowbackiem... ech, nie mogę przestać o nim myśleć (o Wale, nie o Potforze )
radzio2k 10.02.2009, h. 20:41 radzio2k
Ciekawi mnie jakby się prezentował na tym ris'ie od lunety taki eotech albo aimpoint'o podobne i jakby się celowało potem z takiego wysoka?
yakarov 10.02.2009, h. 20:58 yakarov
No wiem, że mogę wyłączyć BB, ale niepotrzebnie za to zapłacę .
Wersja tańsza bez BB, droższa z BB. Nie byłoby prościej?
Wiem marudzę.
Promant 10.02.2009, h. 21:05 Promant
Hehe, najwięcej zarabiają na gadżetach
Krabii 10.02.2009, h. 21:19 Krabii
Ta sprka jest naprawde fajna. Ale i tak chyba poczekam na SCAR-H SSR :]
LukasV 10.02.2009, h. 22:23 LukasV
Cholera... czarny Galil w dłon ii życie jest piękniejsze
Fabex 11.02.2009, h. 10:46 Fabex
Ogółem galil zrobiony bardzo fajnie dobre wykonanie i dodatkowo drewniany uchwyt to jest to, ten koloru czarnego nie za bardzo mi się podoba , seria AK black tez nie sa rewelacyjne.
Mateo 11.02.2009, h. 22:37 Mateo
Szkoda, że bezpiecznik/selektor ognia znajdujący się na chwycie w Galil-u (po lewej stronie) nie działa. Teraz można pomyśleć o rekonstruowaniu SADF , bo w IDF to mało tego mieli i krótko.
Mark99 12.02.2009, h. 17:01 Mark99
Galile - z cyklu "szukaj szczęki na podłodze"
Loner 13.02.2009, h. 11:35 Loner
SADF- San Andreas Defence Force?
kazik_ 14.02.2009, h. 11:10 kazik_
South African Defence Forces
Promant 14.02.2009, h. 23:41 Promant
R4 na bazie Galila wyglądałoby nieźle, ale tam grip przedni z tworzywa jest jakby dłuższy i węższy z przodu. Magazynki też wyglądaja raczej ciut inaczej...

No i skąd wziąć oporządzenie w tym kolorze?